Libor Novak jr.

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2017 1 (14) 92 b 133–134.
2015 2 (20) 178 b 116.
2014 1 (14) 81 b 153–154.
2013 3 (14) 204 b 88.
2011 1 (13) 35 b 106.
Celkem 8 0 (75)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice
4 čt 25. 5. Kosoř
5 čt 1. 6. Točná
6 čt 8. 6. Lipence
7 čt 15. 6. Horní Jirčany
8 čt 22. 6. Zvole
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky
10 čt 7. 9. Hostivice 9. 92 00:38:34 06:38 (20%) 92 115–116.
11 čt 14. 9. Hostivař 92 120–121.
12 čt 21. 9. Zátiší 92 123–124.
13 čt 5. 10. Dobeška 92 129–130.
14 čt 12. 10. Ořechovka 92 133–134.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší
6 čt 21. 5. Memoriál APM
7 čt 28. 5. Babický muničák
8 čt 4. 6. Říčany
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 16. 6. Valy 9. 92 01:08:40 09:31 (16%) 92 119.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 15. 86 01:00:18 14:08 (30%) 178 96.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 178 98.
13 čt 3. 9. Uhříněves 178 98.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 178 99.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 178 104.
16 ne 20. 9. Krňany 178 110.
17 čt 24. 9. Šeberák 178 112.
18 st 30. 9. Motol 178 113.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 178 114.
20 st 14. 10. Jižní město 178 116.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 20. 81 01:14:03 19:52 (36%) 81 97–98.
8 čt 26. 6. Hostavice 81 102–103.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 81 113–114.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 81 128–129.
11 čt 18. 9. Hostivař 81 133–134.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 81 141–142.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 81 150–151.
14 čt 16. 10. Klánovice 81 153–154.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov)
6 čt 6. 6. Zdiměřice
7 čt 13. 6. Klánovice
8 čt 20. 6. Kavčí Hory
9 st 26. 6. Káraný
10 čt 5. 9. Radotín 60. 41 22:35:00 442:00 (48%) 41 184–185.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 16. 85 01:09:56 24:01 (52%) 126 102.
12 čt 19. 9. Krčák 23. 78 00:53:18 11:42 (28%) 204 82.
13 st 25. 9. Čimice 204 86.
14 čt 3. 10. Novodvorská 204 88.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice
5 st 18. 5. Ladronka
6 čt 26. 5. Motol
7 st 1. 6. Komořany
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy
9 út 14. 6. Kladno 16. 35 01:44:37 16:59 (19%) 35 86–87.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 35 92–93.
11 st 14. 9. Chabry 35 101–102.
12 st 21. 9. Klánovice 35 104.
13 st 28. 9. Chodov 35 106.