Libor Sedlecký

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 2 (6) 84 b 109.
2018 9 (18) 608 b 49.
2017 7 (14) 476 b 48.
2016 1 (15) 66 b 178.
Celkem 19 0 (53)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 80. 21 21 121.
4 st 1. 5. Čelákovice 21 156.
5 čt 9. 5. Hostivař 38. 63 00:41:23 14:01 (51%) 84 102.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 84 109.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Levý Hradec
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
čt 12. 9. Kolovraty
čt 3. 10. Dobeška
čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany 34. 67 00:41:45 13:08 (45%) 67 110.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 30. 71 00:50:55 15:35 (44%) 138 65.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 29. 72 01:04:34 19:34 (43%) 210 51.
7 čt 24. 5. Děvín 32. 69 01:17:51 29:56 (62%) 279 42.
8 čt 31. 5. Struhařov 279 46.
9 čt 7. 6. Juliána 62. 39 01:26:15 39:46 (85%) 318 48.
10 čt 14. 6. Točná 26. 75 01:31:33 36:48 (67%) 393 40.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 393 49.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 30. 71 01:00:25 18:03 (42%) 464 39.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 464 46.
14 čt 20. 9. Klánovice 464 52.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 464 54.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 25. 76 00:24:57 08:23 (50%) 540 50.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 33. 68 03:46:53 -48:58 (-18%) 608 48.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 608 49.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák 59. 42 00:44:03 19:39 (80%) 42 98.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 21. 80 00:38:14 08:33 (28%) 122 48.
4 čt 25. 5. Kosoř 122 62.
5 čt 1. 6. Točná 34. 67 01:36:30 37:31 (63%) 189 48.
6 čt 8. 6. Lipence 35. 66 00:48:27 13:56 (40%) 255 41.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 31. 70 01:12:51 25:26 (53%) 325 34.
8 čt 22. 6. Zvole 325 39.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 23. 78 00:56:30 19:21 (52%) 403 35.
10 čt 7. 9. Hostivice 403 36.
11 čt 14. 9. Hostivař 403 43.
12 čt 21. 9. Zátiší 403 49.
13 čt 5. 10. Dobeška 28. 73 00:33:48 08:42 (34%) 476 45.
14 čt 12. 10. Ořechovka 476 48.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj
7 čt 2. 6. Ďáblice
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka
9 čt 16. 6. Valy
10 út 21. 6. Čelákovice
11 čt 8. 9. Štěrboholy
12 čt 22. 9. Klíčov
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 35. 66 01:57:28 48:49 (71%) 66 171.
14 st 5. 10. Malešice 66 176.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 66 178.