Lišanda

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2019 6 (10) 281 b 55. (10.)
2018 11 1 (18) 577 b 52. (8.)
2017 7 (14) 311 b 66. (15.)
2016 5 (15) 147 b 116. (27.)
2015 3 (20) 93 b 152. (39.)
2014 1 (14) 20 b 218–219. (52.)
2013 3 (14) 175 b 100. (21.)
2012 9 (17) 382 b 62. (15.)
2011 9 1 (13) 162 b 36. (6.)
2010 11 (13) 185 b 28. (3.)
2009 4 (8) 58 b 82. (22.)
Celkem 69 2 (156)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice 53. (9.) 48 00:58:28 20:47 (55%) 48 125. (24.)
5 čt 9. 5. Hostivař 62. (11.) 39 00:50:35 23:13 (84%) 87 98. (19.)
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 53. (7.) 48 01:11:07 31:10 (78%) 135 73. (13.)
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 50. (7.) 51 01:20:17 30:04 (59%) 186 66. (11.)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 50. (8.) 51 01:18:54 34:47 (78%) 237 58. (11.)
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 237 59. (11.)
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 57. (9.) 44 01:13:25 41:29 (129%) 281 55. (10.)
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Kolovraty
15 čt 19. 9. Ďáblice
16 čt 26. 9. Vítkov
17 čt 3. 10. Dobeška
18 čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 62. 39 01:09:10 39:20 (131%) 39 65. (15.)
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 39 107–108. (25.)
3 čt 26. 4. Krčák 83. (18.) 18 01:55:30 72:30 (168%) 57 108. (24.)
4 čt 3. 5. Vysočany 64. (16.) 37 00:59:13 30:36 (106%) 94 77. (21.)
5 čt 10. 5. Horní Počernice 54. (12.) 47 01:05:35 30:15 (85%) 141 62. (13.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 57. (15.) 44 01:36:00 51:00 (113%) 185 59. (12.)
7 čt 24. 5. Děvín 52. (14.) 49 01:45:39 57:44 (120%) 234 53. (12.)
8 čt 31. 5. Struhařov (pořadatel) 100 316 41. (8.)
9 čt 7. 6. Juliána 61. (14.) 40 01:26:14 39:45 (85%) 356 38. (7.)
10 čt 14. 6. Točná 49. (7.) 52 02:11:15 76:30 (139%) 408 37. (8.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 42. 60 01:54:11 51:47 (82%) 468 34. (6.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 55. (9.) 46 01:18:58 36:36 (86%) 514 34. (6.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 56. (13.) 45 00:54:00 -11:20 (-17%) 559 33. (6.)
14 čt 20. 9. Klánovice 577 37. (7.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 577 40. (7.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 577 44. (8.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 577 50. (8.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 577 52. (8.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 72. (12.) 29 01:21:43 44:54 (121%) 29 73. (13.)
2 čt 11. 5. Čimičák 74. (18.) 27 00:53:28 29:04 (119%) 56 80. (13.)
3 čt 18. 5. Horní Počernice 56 100. (22.)
4 čt 25. 5. Kosoř 56 113. (27.)
5 čt 1. 6. Točná 56 119. (28.)
6 čt 8. 6. Lipence 56 123. (30.)
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 53. (15.) 48 01:33:28 46:03 (97%) 104 102. (25.)
8 čt 22. 6. Zvole 104 103. (25.)
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 104 104. (25.)
10 čt 7. 9. Hostivice 57. (14.) 44 00:54:23 22:27 (70%) 148 97. (23.)
11 čt 14. 9. Hostivař 45. (11.) 56 01:39:13 54:41 (122%) 204 84. (18.)
12 čt 21. 9. Zátiší 204 88. (18.)
13 čt 5. 10. Dobeška 46. 55 00:41:52 16:46 (66%) 259 73. (16.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 49. (12.) 52 01:56:15 84:42 (268%) 311 66. (15.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM 73. (16.) 28 01:17:53 38:24 (97%) 28 105–106. (24.)
3 čt 5. 5. Bohnice 28 126. (29.)
4 čt 12. 5. Křeslice 28 137–138. (31–32.)
5 čt 19. 5. Novodvorská 28 148–149. (37–38.)
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 72. (16.) 29 01:29:48 52:30 (140%) 57 136. (30.)
7 čt 2. 6. Ďáblice 68. (14.) 33 01:08:37 37:23 (119%) 90 117. (28.)
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 74. (13.) 27 01:38:57 58:14 (143%) 117 106. (24.)
9 čt 16. 6. Valy 117 112. (26.)
10 út 21. 6. Čelákovice 117 117. (28.)
11 čt 8. 9. Štěrboholy 71. (21.) 30 01:37:00 56:26 (139%) 147 110. (26.)
12 čt 22. 9. Klíčov 147 110. (26.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 147 113. (27.)
14 st 5. 10. Malešice 147 113. (27.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 147 116. (27.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 76. (20.) 25 01:33:29 54:17 (138%) 25 138–139. (35–36.)
5 čt 14. 5. Zátiší 25 145–146. (39–40.)
6 čt 21. 5. Memoriál APM 25 151–152. (40–41.)
7 čt 28. 5. Babický muničák 25 160–161. (42–43.)
8 čt 4. 6. Říčany 25 172–173. (45–46.)
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 66. (13.) 35 01:33:04 51:53 (125%) 60 146. (34.)
10 út 16. 6. Valy 68. (13.) 33 02:19:30 80:21 (135%) 93 118. (27.)
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 93 123. (29.)
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 93 123. (29.)
13 čt 3. 9. Uhříněves 93 126. (30.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 93 129. (30.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 93 136. (34.)
16 ne 20. 9. Krňany 93 143. (35.)
17 čt 24. 9. Šeberák 93 147. (36.)
18 st 30. 9. Motol 93 149. (37.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 93 150. (38.)
20 st 14. 10. Jižní město 93 152. (39.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 81. (18.) 20 01:34:15 63:52 (210%) 20 84. (21.)
2 čt 15. 5. memoriál APM 20 96. (23.)
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 20 115–116. (24.)
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 20 117–118. (25.)
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 20 133–134. (32.)
6 čt 12. 6. Čelákovice 20 137–138. (33.)
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 20 155–156. (38.)
8 čt 26. 6. Hostavice 20 158–159. (38.)
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 20 182–183. (46.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 20 185–186. (46.)
11 čt 18. 9. Hostivař 20 197–198. (49.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 20 202–203. (50.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 20 212–213. (51.)
14 čt 16. 10. Klánovice 20 218–219. (52.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 41. 60 08:48:00 04:00 (0%) 60 108. (24.)
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 60 125. (28.)
6 čt 6. 6. Zdiměřice 60 139. (31.)
7 čt 13. 6. Klánovice 60 146. (35.)
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 37. 64 124 92. (21.)
9 st 26. 6. Káraný 124 95. (21.)
10 čt 5. 9. Radotín 124 101. (22.)
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 124 103. (22.)
12 čt 19. 9. Krčák 124 105. (22.)
13 st 25. 9. Čimice 124 110. (26.)
14 čt 3. 10. Novodvorská 50. 51 00:54:47 27:12 (98%) 175 100. (21.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 50. (12.) 51 51 54. (13.)
2 st 11. 4. Hlubočepy 57. (16.) 44 02:03:25 72:15 (141%) 95 35. (5.)
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 50. (12.) 51 01:24:46 38:11 (81%) 146 32. (6.)
4 st 25. 4. Modřany 75. (20.) 26 02:06:39 69:19 (120%) 172 40. (7.)
5 čt 3. 5. Mníšek 172 45. (10.)
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 172 48. (11.)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 172 56. (13.)
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 57. (10.) 44 22:34:00 1234:00 (1028%) 216 49. (11.)
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 60. (12.) 41 01:49:48 52:31 (91%) 257 48. (10.)
10 út 12. 6. Káraný 57. 44 01:17:38 22:33 (40%) 301 44. (9.)
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 301 53. (11.)
12 st 8. 8. Řepy 301 55. (12.)
13 st 5. 9. Klánovice 68. (16.) 33 01:56:18 47:16 (68%) 334 57. (13.)
14 st 12. 9. Chabry 334 60. (14.)
15 st 19. 9. Hostivař 53. (14.) 48 01:32:48 46:00 (98%) 382 57. (14.)
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 382 62. (15.)
17 st 3. 10. Záběhlice 382 62. (15.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák 38. (5.) 13 01:41:47 50:44 (99%) 13 41. (8.)
2 st 27. 4. Hodkovičky 55. (11.) 1 01:18:00 37:23 (92%) 14 60. (11.)
3 st 4. 5. Březová 42. (10.) 8 00:43:00 -7:00 (-14%) 22 63. (11.)
4 st 11. 5. Počernice 40. (13.) 11 01:33:00 40:31 (77%) 33 58. (12.)
5 st 18. 5. Ladronka 33 66. (12.)
6 čt 26. 5. Motol 33 73. (12.)
7 st 1. 6. Komořany 33 78. (12.)
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy (pořadatel) 50 83 44. (6.)
9 út 14. 6. Kladno 34. (5.) 17 02:08:50 41:12 (47%) 100 41. (6.)
10 st 27. 7. Hrdlořezy 34. (7.) 17 01:27:21 34:43 (65%) 117 40. (6.)
11 st 14. 9. Chabry 30. (4.) 21 01:25:50 00:21 (0%) 138 38. (6.)
12 st 21. 9. Klánovice 51. (10.) 1 01:25:30 32:06 (60%) 139 39. (6.)
13 st 28. 9. Chodov 28. (5.) 23 00:26:04 11:26 (78%) 162 36. (6.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák 42. 9 00:58:42 13:00 (28%) 9 42. (6.)
2 st 28. 4. Říčany 9 61–62. (8.)
3 st 12. 5. Zbraslav 25. 26 01:48:42 41:09 (60%) 35 46. (7.)
4 st 19. 5. Ladronka 35 52. (8.)
5 čt 10. 6. Kamýk 18. 33 00:42:57 14:30 (50%) 68 32. (6.)
6 út 15. 6. Kejkol 29. 22 01:30:26 32:49 (56%) 90 32. (7.)
7 út 22. 6. Lhotka 46. 5 01:09:29 29:55 (75%) 95 34. (7.)
8 st 18. 8. Juliána 12. 28 02:39:25 49:50 (45%) 123 29. (6.)
9 st 25. 8. Hanspaulka 35. 16 00:52:54 21:32 (68%) 139 26. (4.)
10 st 1. 9. Jezírko 21. 30 01:29:49 30:09 (50%) 169 24. (3.)
11 út 7. 9. Hostivař 37. 14 01:12:47 31:18 (75%) 183 23. (3.)
12 út 14. 9. Valy 22. 0 183 26. (3.)
13 st 22. 9. Prokopáč 49. 2 01:31:58 32:06 (53%) 185 28. (3.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák 36. 1 01:58:00 62:54 (114%) 1 36. (5.)
2 st 24. 6. Ďábličák 24. 55 01:04:56 20:16 (45%) 56 39. (8.)
3 st 15. 7. Halouny 56 50. (11.)
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 56 53. (12.)
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 56 63. (14.)
6 st 2. 9. Hostivař 30. 1 01:41:23 01:58 (1%) 57 68. (15.)
7 st 9. 9. Klánovice 57 71. (16.)
8 st 16. 9. Káraný 42. 1 58 82. (22.)