Luboš Král

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2017 5 (14) 230 b 87.
2016 10 1 (15) 594 b 41.
2015 6 1 (20) 426 b 73.
2014 10 (14) 605 b 34.
2013 6 (14) 381 b 59.
2012 10 (17) 600 b 41.
2011 3 (13) 36 b 105.
Celkem 50 2 (107)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 64. 37 01:12:37 35:48 (97%) 37 65.
2 čt 11. 5. Čimičák 53. 48 00:41:48 17:24 (71%) 85 50.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 54. 47 00:53:48 24:07 (81%) 132 45.
4 čt 25. 5. Kosoř 132 59.
5 čt 1. 6. Točná 41. 60 01:39:57 40:58 (69%) 192 46.
6 čt 8. 6. Lipence 63. 38 01:02:34 28:03 (81%) 230 47.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 230 59.
8 čt 22. 6. Zvole 230 63.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 230 68.
10 čt 7. 9. Hostivice 230 73.
11 čt 14. 9. Hostivař 230 76.
12 čt 21. 9. Zátiší 230 80.
13 čt 5. 10. Dobeška 230 83.
14 čt 12. 10. Ořechovka 230 87.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM 62. 39 01:20:27 40:58 (103%) 39 94.
3 čt 5. 5. Bohnice 43. 58 01:22:12 30:11 (58%) 97 67.
4 čt 12. 5. Křeslice 57. 44 00:57:00 23:38 (70%) 141 60.
5 čt 19. 5. Novodvorská 141 74.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 141 77.
7 čt 2. 6. Ďáblice 53. 48 00:56:29 25:15 (80%) 189 68.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 69. 32 01:23:44 43:01 (105%) 221 66.
9 čt 16. 6. Valy 54. 47 01:32:52 44:36 (92%) 268 68.
10 út 21. 6. Čelákovice 41. 60 01:07:13 28:22 (73%) 328 58.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 54. 47 01:08:45 28:11 (69%) 375 54.
12 čt 22. 9. Klíčov 42. 59 00:49:10 22:30 (84%) 434 50.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 434 52.
14 st 5. 10. Malešice (pořadatel) 100 534 44.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 41. 60 00:36:00 16:15 (82%) 594 41.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 72. 29 01:23:43 40:47 (94%) 29 76.
2 čt 23. 4. Juliána 29 102–103.
3 st 29. 4. PrÚjezd 29 121–123.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 29 133–135.
5 čt 14. 5. Zátiší 29 140–141.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 49. 52 01:28:10 32:40 (58%) 81 109.
7 čt 28. 5. Babický muničák 45. 56 01:10:20 28:20 (67%) 137 91.
8 čt 4. 6. Říčany 137 94.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 137 95.
10 út 16. 6. Valy 137 97.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 137 103.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 35. 66 00:54:57 33:24 (154%) 203 90.
13 čt 3. 9. Uhříněves 45. 56 00:50:53 21:11 (71%) 259 81.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 34. 67 01:40:07 38:10 (61%) 326 76.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 326 76.
16 ne 20. 9. Krňany 326 79.
17 čt 24. 9. Šeberák 326 80.
18 st 30. 9. Motol 326 82.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař (pořadatel) 100 426 72.
20 st 14. 10. Jižní město 426 73.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM 31. 70 01:04:25 25:48 (66%) 70 62–63.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 48. 53 01:19:20 26:44 (50%) 123 51.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 123 61.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 54. 47 00:46:43 18:29 (65%) 170 53.
6 čt 12. 6. Čelákovice 36. 65 01:05:22 22:32 (52%) 235 46.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 45. 56 01:36:08 41:57 (77%) 291 41.
8 čt 26. 6. Hostavice 291 48.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 27. 74 01:33:20 35:58 (62%) 359 42.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 33. 68 00:22:44 07:35 (50%) 433 35.
11 čt 18. 9. Hostivař 63. 38 02:18:00 93:47 (212%) 471 37.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 25. 76 01:05:40 21:08 (47%) 547 31.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 547 36.
14 čt 16. 10. Klánovice 43. 58 00:44:46 07:21 (19%) 605 34.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 44. 57 00:50:48 18:07 (55%) 57 82–83.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 39. 62 01:36:42 35:56 (59%) 119 50.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 119 59.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 119 70.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 119 80.
7 čt 13. 6. Klánovice 119 89.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 119 95.
9 st 26. 6. Káraný 119 98.
10 čt 5. 9. Radotín 52. 49 04:49:00 -624:00 (-69%) 168 88.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 15. 86 01:07:55 22:00 (47%) 254 70.
12 čt 19. 9. Krčák 254 74.
13 st 25. 9. Čimice 35. 66 320 64.
14 čt 3. 10. Novodvorská 40. 61 00:47:21 19:46 (71%) 381 59.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy 34. 67 01:15:26 24:16 (47%) 67 63–64.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 67 85–86.
4 st 25. 4. Modřany 51. 50 01:34:29 37:09 (64%) 117 57.
5 čt 3. 5. Mníšek 70. 31 148 54.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 148 60.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 148 68.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 21. 80 19:21:00 1041:00 (867%) 228 46.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 228 56.
10 út 12. 6. Káraný 37. 64 01:23:13 28:08 (51%) 292 46.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 29. 72 00:54:55 16:36 (43%) 364 41.
12 st 8. 8. Řepy 364 47.
13 st 5. 9. Klánovice 364 49.
14 st 12. 9. Chabry 44. 57 01:57:10 35:58 (44%) 421 45.
15 st 19. 9. Hostivař 30. 71 01:07:02 20:14 (43%) 492 44.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 62. 39 00:52:30 06:29 (14%) 531 44.
17 st 3. 10. Záběhlice 32. 69 00:31:16 10:17 (49%) 600 41.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky 42. 9 01:07:40 27:03 (66%) 9 68.
3 st 4. 5. Březová 9 83.
4 st 11. 5. Počernice 9 94–95.
5 st 18. 5. Ladronka 48. 3 12 109.
6 čt 26. 5. Motol 12 119.
7 st 1. 6. Komořany 27. 24 02:11:28 48:34 (58%) 36 72.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 36 80.
9 út 14. 6. Kladno 36 85.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 36 91.
11 st 14. 9. Chabry 36 100.
12 st 21. 9. Klánovice 36 103.
13 st 28. 9. Chodov 36 105.