Lucie Berglová

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2016 1 (15) 27 b 234–236. (61.)
2014 3 (14) 160 b 101. (21.)
2013 3 (14) 143 b 110. (27.)
2012 2 (17) 97 b 153. (38.)
2011 1 (13) 19 b 148–149. (35.)
Celkem 10 0 (73)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice 74. (11.) 27 01:47:00 54:59 (105%) 27 127. (30.)
4 čt 12. 5. Křeslice 27 139–140. (33–34.)
5 čt 19. 5. Novodvorská 27 150–152. (39–40.)
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 27 161–163. (42–43.)
7 čt 2. 6. Ďáblice 27 167–169. (42–43.)
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 27 179–181. (43–44.)
9 čt 16. 6. Valy 27 187–189. (44–45.)
10 út 21. 6. Čelákovice 27 195–197. (45–46.)
11 čt 8. 9. Štěrboholy 27 205–207. (51.)
12 čt 22. 9. Klíčov 27 209–211. (52.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 27 228–230. (59.)
14 st 5. 10. Malešice 27 230–232. (60.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 27 234–236. (61.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 48. (10.) 53 00:42:31 14:17 (50%) 53 114–115. (24–25.)
6 čt 12. 6. Čelákovice 53 120–121. (27–28.)
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 53 134–135. (30–31.)
8 čt 26. 6. Hostavice 53 138–139. (31–32.)
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 51. (13.) 50 02:05:17 67:55 (118%) 110 91. (20.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 44. (9.) 57 00:26:22 11:13 (74%) 160 87. (17.)
11 čt 18. 9. Hostivař 160 89. (17.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 160 90. (17.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 160 95. (18.)
14 čt 16. 10. Klánovice 160 101. (21.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 60. 41 01:00:14 27:33 (84%) 41 97. (24.)
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 41 115. (27.)
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 41 127–128. (34–35.)
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 41 146–147. (37–38.)
6 čt 6. 6. Zdiměřice 55. (9.) 46 00:42:40 14:00 (48%) 87 101. (21.)
7 čt 13. 6. Klánovice 45. (9.) 56 01:19:45 31:04 (63%) 143 76. (18.)
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 143 87. (20.)
9 st 26. 6. Káraný 143 90. (20.)
10 čt 5. 9. Radotín 143 94. (20.)
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 143 97. (20.)
12 čt 19. 9. Krčák 143 101. (20.)
13 st 25. 9. Čimice 143 104. (23.)
14 čt 3. 10. Novodvorská 143 110. (27.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 12. 6. Káraný
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 52. (14.) 48 01:10:03 31:44 (82%) 48 244. (58.)
12 st 8. 8. Řepy 48 251. (59.)
13 st 5. 9. Klánovice 48 265. (62.)
14 st 12. 9. Chabry 48 270. (63.)
15 st 19. 9. Hostivař 48 274. (66.)
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 48 276. (66.)
17 st 3. 10. Záběhlice 52. (12.) 49 00:40:13 19:14 (91%) 97 153. (38.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice
5 st 18. 5. Ladronka
6 čt 26. 5. Motol
7 st 1. 6. Komořany
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy
9 út 14. 6. Kladno
10 st 27. 7. Hrdlořezy
11 st 14. 9. Chabry
12 st 21. 9. Klánovice
13 st 28. 9. Chodov 32. (7.) 19 00:29:40 15:02 (102%) 19 148–149. (35.)