Lukáš Drobník

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 1 (6) 55 b 136–137.
2018 1 (18) 63 b 200–201.
2014 3 (14) 236 b 77.
2013 1 (14) 87 b 149.
2012 1 (17) 80 b 187–188.
Celkem 7 0 (69)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 46. 55 55 48.
2 čt 11. 4. Veleslavín 55 77–78.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 55 98–99.
4 st 1. 5. Čelákovice 55 118–119.
5 čt 9. 5. Hostivař 55 132–133.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 55 136–137.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Levý Hradec
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
čt 12. 9. Kolovraty
čt 3. 10. Dobeška
čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 38. 63 00:33:26 06:26 (23%) 63 71–72.
3 čt 26. 4. Krčák 63 98.
4 čt 3. 5. Vysočany 63 113.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 63 120.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 63 128.
7 čt 24. 5. Děvín 63 134.
8 čt 31. 5. Struhařov 63 139.
9 čt 7. 6. Juliána 63 148.
10 čt 14. 6. Točná 63 158.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 63 162.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 63 167.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 63 173.
14 čt 20. 9. Klánovice 63 179.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 63 193–194.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 63 196–197.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 63 198–199.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 63 200–201.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 21. 80 01:14:18 20:07 (37%) 80 99–101.
8 čt 26. 6. Hostavice 80 104–106.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 26. 75 01:32:48 35:26 (61%) 161 79.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 20. 81 00:20:37 05:28 (36%) 236 63.
11 čt 18. 9. Hostivař 236 70.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 236 72.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 236 77.
14 čt 16. 10. Klánovice 236 77.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 14. 87 87 16.
2 čt 18. 4. Milíčák 87 46.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 87 74.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 87 79.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 87 90.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 87 100.
7 čt 13. 6. Klánovice 87 109.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 87 115.
9 st 26. 6. Káraný 87 118.
10 čt 5. 9. Radotín 87 124.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 87 127.
12 čt 19. 9. Krčák 87 131.
13 st 25. 9. Čimice 87 142.
14 čt 3. 10. Novodvorská 87 149.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 21. 80 80 25.
2 st 11. 4. Hlubočepy 80 49.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 80 69.
4 st 25. 4. Modřany 80 88.
5 čt 3. 5. Mníšek 80 105.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 80 124.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 80 132.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 80 140.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 80 150–151.
10 út 12. 6. Káraný 80 151–152.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 80 156–157.
12 st 8. 8. Řepy 80 163–164.
13 st 5. 9. Klánovice 80 172–173.
14 st 12. 9. Chabry 80 175–176.
15 st 19. 9. Hostivař 80 179–180.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 80 183–184.
17 st 3. 10. Záběhlice 80 187–188.