Lukáš Hýbl

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 1 (18) 81 b 149–151.
2017 2 (14) 149 b 113.
2014 1 (14) 67 b 170–172.
2013 4 (14) 304 b 74.
2012 11 (17) 705 b 33.
2011 3 (13) 81 b 63.
2010 1 (13) 0 b 195–201.
2009 3 (8) 160 b 40.
Celkem 25 1 (111)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
13 čt 5. 9. Hrdlořezy
14 čt 12. 9. Krčák
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 20. 81 00:56:03 18:18 (48%) 81 148–150.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 81 149–151.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák 19. 82 00:32:26 08:02 (32%) 82 53–54.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 34. 67 00:45:08 15:27 (52%) 149 39.
4 čt 25. 5. Kosoř 149 53.
5 čt 1. 6. Točná 149 65.
6 čt 8. 6. Lipence 149 80.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 149 86.
8 čt 22. 6. Zvole 149 90.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 149 92.
10 čt 7. 9. Hostivice 149 96.
11 čt 14. 9. Hostivař 149 99.
12 čt 21. 9. Zátiší 149 102.
13 čt 5. 10. Dobeška 149 110.
14 čt 12. 10. Ořechovka 149 113.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 34. 67 00:44:02 13:39 (44%) 67 37.
2 čt 15. 5. memoriál APM 67 65–66.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 67 82.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 67 88.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 67 104.
6 čt 12. 6. Čelákovice 67 110.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 67 117–118.
8 čt 26. 6. Hostavice 67 122–124.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 67 133–135.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 67 146–148.
11 čt 18. 9. Hostivař 67 150–152.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 67 158–160.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 67 167–168.
14 čt 16. 10. Klánovice 67 170–172.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov)
6 čt 6. 6. Zdiměřice 29. 72 00:36:49 08:09 (28%) 72 115–118.
7 čt 13. 6. Klánovice 37. 64 01:16:19 27:38 (56%) 136 79.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 136 89.
9 st 26. 6. Káraný 136 92.
10 čt 5. 9. Radotín 136 98.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 136 100.
12 čt 19. 9. Krčák 10. 91 00:48:10 06:34 (15%) 227 79.
13 st 25. 9. Čimice 24. 77 304 68.
14 čt 3. 10. Novodvorská 304 74.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 12. 89 89 16.
2 st 11. 4. Hlubočepy 32. 69 01:11:59 20:49 (40%) 158 15.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 21. 80 00:58:50 12:15 (26%) 238 12.
4 st 25. 4. Modřany 22. 79 01:13:44 16:24 (28%) 309 10.
5 čt 3. 5. Mníšek 61. 40 349 11.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 83. 18 00:39:36 14:27 (57%) 367 13.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 367 23.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 367 27.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 367 33.
10 út 12. 6. Káraný 367 35.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 367 39.
12 st 8. 8. Řepy 367 46.
13 st 5. 9. Klánovice 79. 22 02:20:47 71:45 (103%) 389 44.
14 st 12. 9. Chabry 24. 77 01:30:28 09:16 (11%) 466 39.
15 st 19. 9. Hostivař 14. 87 00:58:04 11:16 (24%) 553 39.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 31. 70 01:04:16 18:15 (39%) 623 35.
17 st 3. 10. Záběhlice 19. 82 00:27:27 06:28 (30%) 705 33.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák 19. 32 01:09:18 18:15 (35%) 32 22.
2 st 27. 4. Hodkovičky 41. 10 01:07:40 27:03 (66%) 42 28.
3 st 4. 5. Březová 42 38.
4 st 11. 5. Počernice 42 49.
5 st 18. 5. Ladronka 42 54.
6 čt 26. 5. Motol 12. 39 01:58:30 20:40 (21%) 81 34.
7 st 1. 6. Komořany 81 40.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 81 45.
9 út 14. 6. Kladno 81 48.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 81 50.
11 st 14. 9. Chabry 81 54.
12 st 21. 9. Klánovice 81 59.
13 st 28. 9. Chodov 81 63.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav
4 st 19. 5. Ladronka
5 čt 10. 6. Kamýk
6 út 15. 6. Kejkol
7 út 22. 6. Lhotka
8 st 18. 8. Juliána
9 st 25. 8. Hanspaulka
10 st 1. 9. Jezírko
11 út 7. 9. Hostivař (pořadatel) 0
12 út 14. 9. Valy
13 st 22. 9. Prokopáč
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák 3. 97 00:56:39 01:33 (2%) 97 4.
2 st 24. 6. Ďábličák 97 18.
3 st 15. 7. Halouny 97 24.
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 28. 26 00:47:17 15:14 (47%) 123 23.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 17. 37 00:39:00 08:03 (26%) 160 23.
6 st 2. 9. Hostivař 160 29.
7 st 9. 9. Klánovice 160 31.
8 st 16. 9. Káraný 160 40.