Magdalena Řízková

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2018 2 (18) 108 b 136. (34.)
2017 4 (14) 185 b 101. (23.)
2016 7 (15) 223 b 98. (18.)
Celkem 13 0 (47)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák 63. (10.) 38 01:26:30 43:30 (101%) 38 139–140. (32–33.)
4 čt 3. 5. Vysočany 38 148–149. (36–37.)
5 čt 10. 5. Horní Počernice 38 155–156. (37–38.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 38 165–166. (44–45.)
7 čt 24. 5. Děvín 38 174–175. (46–47.)
8 čt 31. 5. Struhařov 38 184–185. (50–51.)
9 čt 7. 6. Juliána 38 193–194. (52–53.)
10 čt 14. 6. Točná 38 203–204. (55–56.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 32. (5.) 70 01:39:54 37:30 (60%) 108 115. (31.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 108 124. (32.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 108 128. (32.)
14 čt 20. 9. Klánovice 108 132. (32.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 108 133. (33.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 108 135. (34.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 108 135. (34.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 108 136. (34.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 65. (8.) 36 01:14:00 37:11 (100%) 36 66–67. (9.)
2 čt 11. 5. Čimičák 36 103–105. (25.)
3 čt 18. 5. Horní Počernice 36 120–122. (29.)
4 čt 25. 5. Kosoř 59. (10.) 42 02:11:06 65:10 (98%) 78 95. (21.)
5 čt 1. 6. Točná 49. (9.) 52 01:51:10 52:11 (88%) 130 74. (14.)
6 čt 8. 6. Lipence 130 86. (19.)
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 46. (11.) 55 01:21:22 33:57 (71%) 185 74. (16.)
8 čt 22. 6. Zvole 185 81. (18.)
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 185 84. (18.)
10 čt 7. 9. Hostivice 185 88. (20.)
11 čt 14. 9. Hostivař 185 90. (21.)
12 čt 21. 9. Zátiší 185 92. (21.)
13 čt 5. 10. Dobeška 185 97. (23.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 185 101. (23.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM 68. (11.) 33 01:45:51 66:22 (168%) 33 100–101. (20–21.)
3 čt 5. 5. Bohnice 88. (21.) 13 02:12:00 79:59 (153%) 46 112. (22.)
4 čt 12. 5. Křeslice 62. (10.) 39 00:58:53 25:31 (76%) 85 91. (16.)
5 čt 19. 5. Novodvorská 70. (17.) 31 00:52:14 25:57 (98%) 116 83. (14.)
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 53. (9.) 48 01:07:17 29:59 (80%) 164 72. (11.)
7 čt 2. 6. Ďáblice 70. (15.) 31 01:13:00 41:46 (133%) 195 64. (9.)
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 73. (12.) 28 01:32:33 51:50 (127%) 210 68. (11.)
9 čt 16. 6. Valy 223 74. (10.)
10 út 21. 6. Čelákovice 223 80. (12.)
11 čt 8. 9. Štěrboholy 223 88. (15.)
12 čt 22. 9. Klíčov 223 91. (15.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 223 95. (16.)
14 st 5. 10. Malešice 223 95. (16.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 223 98. (18.)