Majda Pospíšková

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2019 2 (14) 126 b 111. (24.)
2017 1 (14) 60 b 156–157. (40.)
2015 3 (20) 219 b 106. (26.)
2013 2 (14) 145 b 108. (25.)
2012 1 (17) 67 b 226–227. (48.)
2010 1 (13) 9 b 167–168. (36–37.)
2009 1 (8) 84 b 58. (13.)
Celkem 11 0 (100)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 47. (8.) 54 00:59:13 27:17 (85%) 54 163–165. (34–35.)
11 čt 20. 6. Sedlec 54 163–165. (34–35.)
12 čt 27. 6. Dubeč 29. (6.) 72 01:06:29 19:43 (42%) 126 105. (23.)
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 126 110. (24.)
14 čt 12. 9. Krčák 126 111. (24.)
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 út 1. 10. Ďáblice
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice
4 čt 25. 5. Kosoř
5 čt 1. 6. Točná
6 čt 8. 6. Lipence
7 čt 15. 6. Horní Jirčany
8 čt 22. 6. Zvole
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky
10 čt 7. 9. Hostivice 41. (6.) 60 00:49:20 17:24 (54%) 60 142–143. (36.)
11 čt 14. 9. Hostivař 60 148–149. (38.)
12 čt 21. 9. Zátiší 60 150–151. (38.)
13 čt 5. 10. Dobeška 60 151–152. (38.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 60 156–157. (40.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 48. (9.) 53 01:06:17 23:21 (54%) 53 52. (9.)
2 čt 23. 4. Juliána 53 78–79. (14–15.)
3 st 29. 4. PrÚjezd 53 100–101. (21–22.)
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 53 113–114. (23–24.)
5 čt 14. 5. Zátiší 13. (2.) 88 00:47:27 13:18 (38%) 141 77. (13.)
6 čt 21. 5. Memoriál APM 141 83. (14.)
7 čt 28. 5. Babický muničák 141 90. (17.)
8 čt 4. 6. Říčany 141 93. (18.)
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 141 94. (18.)
10 út 16. 6. Valy 141 96. (18.)
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 141 102. (20.)
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 141 104. (20.)
13 čt 3. 9. Uhříněves 141 106. (20.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 141 107. (20.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 141 113. (22.)
16 ne 20. 9. Krňany 23. (3.) 78 00:52:04 16:13 (45%) 219 99. (20.)
17 čt 24. 9. Šeberák 219 100. (21.)
18 st 30. 9. Motol 219 102. (23.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 219 104. (24.)
20 st 14. 10. Jižní město 219 106. (26.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 26. 75 14:28:00 344:00 (65%) 75 86–88. (15.)
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 31. (3.) 70 00:52:39 15:14 (40%) 145 62. (12.)
6 čt 6. 6. Zdiměřice 145 68. (14.)
7 čt 13. 6. Klánovice 145 73. (16.)
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 145 84. (18.)
9 st 26. 6. Káraný 145 87. (18.)
10 čt 5. 9. Radotín 145 93. (19.)
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 145 96. (19.)
12 čt 19. 9. Krčák 145 100. (19.)
13 st 25. 9. Čimice 145 102. (21.)
14 čt 3. 10. Novodvorská 145 108. (25.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 34. (5.) 67 67 38. (6.)
2 st 11. 4. Hlubočepy 67 63–64. (15.)
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 67 85–86. (20.)
4 st 25. 4. Modřany 67 103. (24.)
5 čt 3. 5. Mníšek 67 125–126. (28.)
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 67 153–154. (31.)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 67 160–161. (34.)
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 67 171–172. (34.)
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 67 187–188. (36.)
10 út 12. 6. Káraný 67 188–189. (37.)
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 67 195–196. (40.)
12 st 8. 8. Řepy 67 200–201. (40.)
13 st 5. 9. Klánovice 67 212–213. (44.)
14 st 12. 9. Chabry 67 216–217. (44.)
15 st 19. 9. Hostivař 67 219–220. (45.)
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 67 221–222. (46.)
17 st 3. 10. Záběhlice 67 226–227. (48.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav
4 st 19. 5. Ladronka
5 čt 10. 6. Kamýk
6 út 15. 6. Kejkol
7 út 22. 6. Lhotka
8 st 18. 8. Juliána
9 st 25. 8. Hanspaulka
10 st 1. 9. Jezírko
11 út 7. 9. Hostivař
12 út 14. 9. Valy
13 st 22. 9. Prokopáč 42. 9 00:54:19 -6:27 (-10%) 9 167–168. (36–37.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák
2 st 24. 6. Ďábličák
3 st 15. 7. Halouny 5. 84 01:46:10 15:01 (16%) 84 31. (7.)
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 84 38. (9.)
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 84 41. (10.)
6 st 2. 9. Hostivař 84 45. (11.)
7 st 9. 9. Klánovice 84 51. (12.)
8 st 16. 9. Káraný 84 58. (13.)