Majka Pospíšilová

Jméno Majka Pospíšilová
Majka Dlouhá
Majka
Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2017 1 (14) 69 b 147–148. (37.)
2015 1 (20) 55 b 189–190. (49.)
2014 2 (14) 138 b 115. (27.)
Celkem 4 0 (48)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice
4 čt 25. 5. Kosoř
5 čt 1. 6. Točná
6 čt 8. 6. Lipence
7 čt 15. 6. Horní Jirčany
8 čt 22. 6. Zvole
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky
10 čt 7. 9. Hostivice
11 čt 14. 9. Hostivař
12 čt 21. 9. Zátiší
13 čt 5. 10. Dobeška
14 čt 12. 10. Ořechovka 32. (3.) 69 00:52:40 21:07 (23%) 69 147–148. (37.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 46. (7.) 55 01:03:05 23:53 (24%) 55 111–112. (22.)
5 čt 14. 5. Zátiší 55 119–120. (28.)
6 čt 21. 5. Memoriál APM 55 127–128. (29.)
7 čt 28. 5. Babický muničák 55 131–132. (30.)
8 čt 4. 6. Říčany 55 136–137. (31.)
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 55 147–148. (35.)
10 út 16. 6. Valy 55 152–153. (36.)
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 55 155–157. (36.)
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 55 157–159. (38.)
13 čt 3. 9. Uhříněves 55 162–164. (40.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 55 165–167. (40.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 55 171–173. (43.)
16 ne 20. 9. Krňany 55 176–177. (44.)
17 čt 24. 9. Šeberák 55 182–183. (45.)
18 st 30. 9. Motol 55 187–188. (47.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 55 188–189. (48.)
20 st 14. 10. Jižní město 55 189–190. (49.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 34. (4.) 67 01:25:37 31:26 (27%) 67 117–118. (25.)
8 čt 26. 6. Hostavice 67 122–124. (26.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 67 133–135. (29.)
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 67 146–148. (35.)
11 čt 18. 9. Hostivař 67 150–152. (36.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 67 158–160. (38.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 30. (4.) 71 01:13:10 24:22 (22%) 138 109. (24.)
14 čt 16. 10. Klánovice 138 115. (27.)