Mára Pospíšek

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 2 (15) 191 b 98.
2018 4 (18) 394 b 61.
2017 1 (14) 96 b 131.
2015 5 (20) 491 b 66.
2014 4 (14) 380 b 58.
2009 1 (8) 93 b 54.
Celkem 17 0 (89)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 3. 98 00:36:18 04:22 (13%) 98 112.
11 čt 20. 6. Sedlec 98 114.
12 čt 27. 6. Dubeč 8. 93 00:54:07 07:21 (15%) 191 86.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 191 91.
14 čt 12. 9. Krčák 191 92.
15 čt 19. 9. Kolovraty 191 98.
16 čt 26. 9. Vítkov
17 út 1. 10. Ďáblice
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák 3. 98 00:47:17 04:17 (9%) 98 54.
4 čt 3. 5. Vysočany 2. 99 00:29:32 00:55 (3%) 197 33.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 197 46.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 2. 99 00:45:12 00:12 (0%) 296 32.
7 čt 24. 5. Děvín 3. 98 00:49:29 01:34 (3%) 394 27.
8 čt 31. 5. Struhařov 394 28.
9 čt 7. 6. Juliána 394 33.
10 čt 14. 6. Točná 394 39.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 394 48.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 394 54.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 394 55.
14 čt 20. 9. Klánovice 394 57.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 394 58.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 394 59.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 394 60.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 394 61.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice
4 čt 25. 5. Kosoř
5 čt 1. 6. Točná
6 čt 8. 6. Lipence
7 čt 15. 6. Horní Jirčany
8 čt 22. 6. Zvole
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky
10 čt 7. 9. Hostivice 5. 96 00:36:06 04:10 (13%) 96 113.
11 čt 14. 9. Hostivař 96 118.
12 čt 21. 9. Zátiší 96 121.
13 čt 5. 10. Dobeška 96 127.
14 čt 12. 10. Ořechovka 96 131.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 3. 98 00:47:29 04:33 (10%) 98 7.
2 čt 23. 4. Juliána 98 45.
3 st 29. 4. PrÚjezd 6. 95 00:47:10 03:15 (7%) 193 24.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 193 40.
5 čt 14. 5. Zátiší 2. 99 00:35:45 01:36 (4%) 292 20.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 292 38.
7 čt 28. 5. Babický muničák 292 47.
8 čt 4. 6. Říčany 292 52.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 292 61.
10 út 16. 6. Valy 292 66.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 292 68.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 2. 99 00:21:52 00:19 (1%) 391 62.
13 čt 3. 9. Uhříněves 391 65.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 391 67.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 391 67.
16 ne 20. 9. Krňany 1. 100 00:35:51 491 59.
17 čt 24. 9. Šeberák 491 61.
18 st 30. 9. Motol 491 63.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 491 65.
20 st 14. 10. Jižní město 491 66.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 20. 81 00:35:13 06:59 (24%) 81 87–88.
6 čt 12. 6. Čelákovice 1. 100 00:42:50 181 58.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 181 63.
8 čt 26. 6. Hostavice 181 68.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 2. 99 00:59:31 02:09 (3%) 281 52.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 1. 100 00:15:09 380 43.
11 čt 18. 9. Hostivař 380 49.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 380 52.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 380 56.
14 čt 16. 10. Klánovice 380 58.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák
2 st 24. 6. Ďábličák
3 st 15. 7. Halouny 2. 93 01:37:25 06:16 (6%) 93 27.
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 93 33.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 93 35.
6 st 2. 9. Hostivař 93 41.
7 st 9. 9. Klánovice 93 46.
8 st 16. 9. Káraný 93 54.