Marcela Fatková

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2014 3 (14) 98 b 140. (35.)
2013 1 (14) 17 b 242. (68.)
2012 1 (17) 16 b 361–362. (97–98.)
2011 1 (13) 13 b 164–166. (42–43.)
Celkem 6 0 (58)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 83. (13.) 18 03:18:02 145:26 (276%) 18 118–119. (26–27.)
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 18 120–121. (27–28.)
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 68. (18.) 33 01:14:04 45:50 (162%) 51 117. (26.)
6 čt 12. 6. Čelákovice 54. (11.) 47 02:17:25 94:35 (220%) 98 87. (19.)
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 98 90. (20.)
8 čt 26. 6. Hostavice 98 95. (22.)
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 98 102. (23.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 98 119. (30.)
11 čt 18. 9. Hostivař 98 124. (32.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 98 130. (34.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 98 137. (35.)
14 čt 16. 10. Klánovice 98 140. (35.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 84. (19.) 17 02:18:54 106:13 (324%) 17 119. (34.)
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 17 142. (38.)
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 17 153. (45.)
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 17 178. (50.)
6 čt 6. 6. Zdiměřice 17 192. (55.)
7 čt 13. 6. Klánovice 17 205. (61.)
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 17 209. (61.)
9 st 26. 6. Káraný 17 209. (61.)
10 čt 5. 9. Radotín 17 221. (64.)
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 17 225. (64.)
12 čt 19. 9. Krčák 17 228. (65.)
13 st 25. 9. Čimice 17 236. (68.)
14 čt 3. 10. Novodvorská 17 242. (68.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 85. 16 16 89. (26.)
2 st 11. 4. Hlubočepy 16 121. (34.)
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 16 148. (41.)
4 st 25. 4. Modřany 16 170. (50.)
5 čt 3. 5. Mníšek 16 214. (63.)
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 16 264. (71.)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 16 269. (72.)
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 16 285. (74.)
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 16 304. (78.)
10 út 12. 6. Káraný 16 313. (83.)
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 16 321. (86.)
12 st 8. 8. Řepy 16 327. (87.)
13 st 5. 9. Klánovice 16 343–344. (91–92.)
14 st 12. 9. Chabry 16 347–348. (92–93.)
15 st 19. 9. Hostivař 16 353–354. (95–96.)
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 16 356–357. (95–96.)
17 st 3. 10. Záběhlice 16 361–362. (97–98.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice
5 st 18. 5. Ladronka
6 čt 26. 5. Motol
7 st 1. 6. Komořany
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy
9 út 14. 6. Kladno
10 st 27. 7. Hrdlořezy
11 st 14. 9. Chabry
12 st 21. 9. Klánovice
13 st 28. 9. Chodov 38. (9.) 13 00:52:39 38:01 (259%) 13 164–166. (42–43.)