Marcela Konečná

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2018 1 (18) 44 b 244–247. (65–67.)
2017 2 (14) 130 b 118. (30.)
2015 1 (20) 53 b 194–196. (51–52.)
2011 3 (13) 55 b 81. (16.)
Celkem 7 0 (65)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany 57. (13.) 44 00:51:42 23:05 (80%) 44 137–139. (33–34.)
5 čt 10. 5. Horní Počernice 44 143–145. (34–35.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 44 155–157. (41–42.)
7 čt 24. 5. Děvín 44 161–163. (43–44.)
8 čt 31. 5. Struhařov 44 169–172. (45–47.)
9 čt 7. 6. Juliána 44 178–181. (47–49.)
10 čt 14. 6. Točná 44 188–191. (50–52.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 44 194–197. (52–54.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 44 200–203. (52–54.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 44 205–208. (53–55.)
14 čt 20. 9. Klánovice 44 210–213. (55–57.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 44 235–238. (63–65.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 44 240–243. (65–67.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 44 243–246. (65–67.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 44 244–247. (65–67.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice
4 čt 25. 5. Kosoř
5 čt 1. 6. Točná
6 čt 8. 6. Lipence
7 čt 15. 6. Horní Jirčany
8 čt 22. 6. Zvole
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 33. (4.) 68 01:03:45 26:36 (71%) 68 126. (32.)
10 čt 7. 9. Hostivice 68 133. (33.)
11 čt 14. 9. Hostivař 39. (8.) 62 01:23:59 39:27 (88%) 130 102. (25.)
12 čt 21. 9. Zátiší 130 105. (26.)
13 čt 5. 10. Dobeška 130 113. (28.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 130 118. (30.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší
6 čt 21. 5. Memoriál APM
7 čt 28. 5. Babický muničák
8 čt 4. 6. Říčany
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 16. 6. Valy
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race
13 čt 3. 9. Uhříněves 48. (9.) 53 00:51:54 22:12 (74%) 53 167–169. (41–42.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 53 169–172. (41–42.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 53 175–178. (44–45.)
16 ne 20. 9. Krňany 53 180–183. (46–47.)
17 čt 24. 9. Šeberák 53 187–189. (47–48.)
18 st 30. 9. Motol 53 192–194. (49–50.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 53 193–195. (50–51.)
20 st 14. 10. Jižní město 53 194–196. (51–52.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice 39. (12.) 12 01:31:55 39:26 (75%) 12 89–90. (23–24.)
5 st 18. 5. Ladronka 12 107–108. (24–25.)
6 čt 26. 5. Motol 12 116–117. (24–25.)
7 st 1. 6. Komořany 12 122–123. (26–27.)
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 24. (5.) 27 22:25:00 1154:00 (604%) 39 74. (13.)
9 út 14. 6. Kladno 39 78. (13.)
10 st 27. 7. Hrdlořezy 35. (8.) 16 01:28:26 35:48 (68%) 55 62. (11.)
11 st 14. 9. Chabry 55 69. (13.)
12 st 21. 9. Klánovice 55 77. (16.)
13 st 28. 9. Chodov 55 81. (16.)