Marián Bartoš

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 3 (14) 132 b 110.
2018 6 (18) 398 b 60.
2017 3 (14) 229 b 88.
2016 5 (15) 307 b 75.
2015 2 (20) 118 b 135.
2013 6 (14) 332 b 69.
2012 3 (17) 98 b 150.
2011 1 (13) 12 b 167–171.
Celkem 29 0 (125)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice 99. 2 10:25:06 587:25 (1558%) 2 164.
5 čt 9. 5. Hostivař 2 180.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 50. 51 01:09:15 29:18 (73%) 53 143.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 53 151.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 53 153.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 53 159.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 22. 79 00:47:42 15:46 (49%) 132 100.
11 čt 20. 6. Sedlec 132 103.
12 čt 27. 6. Dubeč 132 104.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 132 109.
14 čt 12. 9. Krčák 132 110.
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 út 1. 10. Ďáblice
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 17. 84 00:39:33 12:33 (46%) 84 45–46.
3 čt 26. 4. Krčák 84 68.
4 čt 3. 5. Vysočany 29. 72 00:39:59 11:22 (39%) 156 49.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 50. 51 01:01:15 25:55 (73%) 207 44.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 46. 55 01:15:18 30:18 (67%) 262 41.
7 čt 24. 5. Děvín 262 47.
8 čt 31. 5. Struhařov 262 52.
9 čt 7. 6. Juliána 262 62.
10 čt 14. 6. Točná 28. 73 01:31:45 37:00 (67%) 335 50.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 39. 63 01:45:22 42:58 (68%) 398 46.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 398 52.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 398 54.
14 čt 20. 9. Klánovice 398 56.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 398 57.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 398 58.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 398 59.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 398 60.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 24. 77 00:50:36 13:47 (37%) 77 25.
2 čt 11. 5. Čimičák 77 59–60.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 25. 76 00:39:52 10:11 (34%) 153 38.
4 čt 25. 5. Kosoř 25. 76 01:34:50 28:54 (43%) 229 28.
5 čt 1. 6. Točná 229 36.
6 čt 8. 6. Lipence 229 48.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 229 60.
8 čt 22. 6. Zvole 229 64.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 229 69.
10 čt 7. 9. Hostivice 229 74.
11 čt 14. 9. Hostivař 229 77.
12 čt 21. 9. Zátiší 229 81.
13 čt 5. 10. Dobeška 229 84.
14 čt 12. 10. Ořechovka 229 88.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice 24. 77 00:44:28 11:06 (33%) 77 98.
5 čt 19. 5. Novodvorská 77 106.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 77 118.
7 čt 2. 6. Ďáblice 40. 61 00:48:49 17:35 (56%) 138 88.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 70. 31 01:24:50 44:07 (108%) 169 83.
9 čt 16. 6. Valy 36. 65 01:16:50 28:34 (59%) 234 72.
10 út 21. 6. Čelákovice 234 77.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 234 84.
12 čt 22. 9. Klíčov 28. 73 00:40:41 14:01 (52%) 307 72.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 307 72.
14 st 5. 10. Malešice 307 73.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 307 75.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší 31. 70 00:52:47 18:38 (54%) 70 110.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 70 117.
7 čt 28. 5. Babický muničák 70 119.
8 čt 4. 6. Říčany 70 126.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 70 136.
10 út 16. 6. Valy 70 141.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 70 142.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 70 144.
13 čt 3. 9. Uhříněves 70 146.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 53. 48 01:20:31 18:34 (29%) 118 116.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 118 120.
16 ne 20. 9. Krňany 118 127.
17 čt 24. 9. Šeberák 118 131.
18 st 30. 9. Motol 118 133.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 118 134.
20 st 14. 10. Jižní město 118 135.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 30. 71 01:25:56 25:10 (41%) 71 87–88.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 71 95–96.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 71 104–106.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 53. 48 00:41:35 12:55 (45%) 119 79.
7 čt 13. 6. Klánovice 119 88.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 38. 63 182 73.
9 st 26. 6. Káraný 182 76.
10 čt 5. 9. Radotín 182 80.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 182 83.
12 čt 19. 9. Krčák 44. 57 01:08:07 26:31 (63%) 239 77.
13 st 25. 9. Čimice 66. 35 274 74.
14 čt 3. 10. Novodvorská 43. 58 00:49:12 21:37 (78%) 332 69.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 36. 65 01:20:20 34:19 (74%) 65 164–165.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 75. 0 10:00:00 480:00 (400%) 65 177.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 65 193.
10 út 12. 6. Káraný 65 194.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 65 201.
12 st 8. 8. Řepy 65 206.
13 st 5. 9. Klánovice 65 216.
14 st 12. 9. Chabry 65 221.
15 st 19. 9. Hostivař 65 223.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 65 225.
17 st 3. 10. Záběhlice 68. 33 00:46:40 25:41 (122%) 98 150.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice
5 st 18. 5. Ladronka
6 čt 26. 5. Motol
7 st 1. 6. Komořany
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy
9 út 14. 6. Kladno
10 st 27. 7. Hrdlořezy
11 st 14. 9. Chabry 39. 12 01:29:38 04:09 (4%) 12 152–155.
12 st 21. 9. Klánovice 12 154–157.
13 st 28. 9. Chodov 12 167–171.