Marie Lacigová

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2019 1 (18) 75 b 157. (35.)
2018 2 (18) 108 b 137. (35.)
2017 8 (14) 345 b 61. (14.)
2016 4 (15) 96 b 149. (36.)
2015 2 (20) 69 b 171. (43.)
2014 1 (14) 23 b 215–216. (51.)
Celkem 18 0 (99)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 26. (6.) 75 02:02:58 51:48 (72%) 75 28. (6.)
2 čt 11. 4. Veleslavín 75 48. (10.)
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 75 77. (14.)
4 st 1. 5. Čelákovice 75 91. (16.)
5 čt 9. 5. Hostivař 75 108. (22.)
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 75 114. (24.)
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 75 120. (28.)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 75 123. (28.)
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 75 128. (28.)
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 75 133. (29.)
11 čt 20. 6. Sedlec 75 135. (29.)
12 čt 27. 6. Dubeč 75 139. (32.)
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 75 145. (32.)
14 čt 12. 9. Krčák 75 150. (33.)
15 čt 19. 9. Kolovraty 75 152. (34.)
16 čt 26. 9. Vítkov 75 152. (34.)
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 75 157. (35.)
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 75 157. (35.)
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně
7 čt 24. 5. Děvín
8 čt 31. 5. Struhařov
9 čt 7. 6. Juliána 53. (10.) 48 01:19:55 33:26 (71%) 48 166–167. (40.)
10 čt 14. 6. Točná 48 177–178. (43.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 48 183–184. (45.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 48 190–191. (45.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 48 195–196. (46.)
14 čt 20. 9. Klánovice 48 200–201. (48.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 41. (6.) 60 00:53:32 20:02 (59%) 108 134. (34.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 108 136. (35.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 108 136. (35.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 108 137. (35.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 79. (18.) 22 01:29:10 52:21 (142%) 22 80. (19.)
2 čt 11. 5. Čimičák 22 114–115. (28–29.)
3 čt 18. 5. Horní Počernice 22 129. (32.)
4 čt 25. 5. Kosoř 72. (19.) 29 01:22:54 16:58 (25%) 51 117. (28.)
5 čt 1. 6. Točná 57. (11.) 44 02:06:50 67:51 (115%) 95 93. (19.)
6 čt 8. 6. Lipence 65. (17.) 36 01:06:04 31:33 (91%) 131 85. (18.)
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 131 94. (22.)
8 čt 22. 6. Zvole 43. (8.) 58 01:41:03 53:48 (113%) 189 78. (17.)
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 189 81. (17.)
10 čt 7. 9. Hostivice 52. (11.) 49 00:52:09 20:13 (63%) 238 72. (16.)
11 čt 14. 9. Hostivař 44. (10.) 57 01:36:58 52:26 (117%) 295 63. (14.)
12 čt 21. 9. Zátiší 51. (12.) 50 01:33:24 51:47 (124%) 345 60. (14.)
13 čt 5. 10. Dobeška 345 61. (14.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 345 61. (14.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 82. (18.) 19 01:19:10 46:39 (143%) 19 85. (20.)
2 čt 28. 4. Memoriál APM 19 110. (26.)
3 čt 5. 5. Bohnice 19 134–135. (35.)
4 čt 12. 5. Křeslice 19 144. (38.)
5 čt 19. 5. Novodvorská 91. (29.) 10 01:34:19 68:02 (258%) 29 146. (36.)
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 29 158. (40.)
7 čt 2. 6. Ďáblice 29 164. (40.)
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 88. (20.) 13 01:32:35 51:52 (127%) 42 169. (39.)
9 čt 16. 6. Valy 42 173. (40.)
10 út 21. 6. Čelákovice 42 181. (41.)
11 čt 8. 9. Štěrboholy 42 186. (43.)
12 čt 22. 9. Klíčov 42 190. (44.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 47. (11.) 54 01:27:22 18:43 (27%) 96 139. (33.)
14 st 5. 10. Malešice 96 147. (35.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 96 149. (36.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší
6 čt 21. 5. Memoriál APM
7 čt 28. 5. Babický muničák
8 čt 4. 6. Říčany
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 16. 6. Valy
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race
13 čt 3. 9. Uhříněves
14 út 8. 9. Lipenecké louky
15 st 16. 9. Osamělá blecha
16 ne 20. 9. Krňany 60. (18.) 41 01:40:00 64:09 (178%) 41 197–199. (52.)
17 čt 24. 9. Šeberák 73. (16.) 28 01:26:27 56:29 (188%) 69 167. (40.)
18 st 30. 9. Motol 69 169. (41.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 69 170. (42.)
20 st 14. 10. Jižní město 69 171. (43.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 78. (22.) 23 01:04:05 35:51 (126%) 23 130–131. (31.)
6 čt 12. 6. Čelákovice 23 134–135. (32.)
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 23 152–153. (37.)
8 čt 26. 6. Hostavice 23 155–156. (37.)
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 23 179–180. (45.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 23 182–183. (45.)
11 čt 18. 9. Hostivař 23 194–195. (48.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 23 199–200. (49.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 23 209–210. (50.)
14 čt 16. 10. Klánovice 23 215–216. (51.)