Markéta Drobníková

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2019 2 1 (2) 180 b 8. (1.)
2018 3 2 (18) 442 b 56. (12.)
2016 5 (15) 325 b 72. (11.)
2015 1 (20) 62 b 178. (46.)
2014 6 (14) 521 b 43. (7.)
2013 1 (14) 91 b 144–145. (34.)
2012 12 (17) 998 b 18. (2.)
2011 6 (13) 181 b 29. (3.)
2010 4 1 (13) 136 b 38. (7.)
2009 3 (8) 273 b 13. (3.)
Celkem 43 4 (134)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 10. (1.) 91 01:25:08 13:58 (19%) 91 12. (1.)
2 čt 11. 4. Veleslavín 12. (1.) 89 00:52:17 09:11 (21%) 180 8. (1.)
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Hostivice-Chýně
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Levý Hradec (pořadatel)
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
čt 12. 9. Kolovraty
čt 3. 10. Dobeška
čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka) (pořadatel)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba (pořadatel) 100 100 2–4. (1.)
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 10. (1.) 91 00:35:36 08:36 (31%) 191 5. (1.)
3 čt 26. 4. Krčák 191 19. (5.)
4 čt 3. 5. Vysočany 191 36. (7.)
5 čt 10. 5. Horní Počernice 191 48. (8.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 191 57. (11.)
7 čt 24. 5. Děvín 191 64. (14.)
8 čt 31. 5. Struhařov 16. (1.) 85 01:11:10 12:17 (20%) 276 47. (9.)
9 čt 7. 6. Juliána 35. (3.) 66 01:04:12 17:43 (38%) 342 41. (9.)
10 čt 14. 6. Točná 342 48. (9.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 342 56. (12.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 342 58. (12.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 342 62. (13.)
14 čt 20. 9. Klánovice 342 64. (13.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 342 65. (13.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 342 66. (13.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) (pořadatel) 100 442 56. (12.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 442 56. (12.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice 45. (3.) 56 01:23:33 31:32 (60%) 56 100. (17.)
4 čt 12. 5. Křeslice 56 112. (21.)
5 čt 19. 5. Novodvorská 26. (2.) 75 00:35:48 09:31 (36%) 131 81. (13.)
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 42. (4.) 59 01:01:38 24:20 (65%) 190 62. (9.)
7 čt 2. 6. Ďáblice 190 66. (10.)
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 33. (3.) 68 01:01:18 20:35 (50%) 258 61. (9.)
9 čt 16. 6. Valy 34. (4.) 67 01:15:58 27:42 (57%) 325 57. (9.)
10 út 21. 6. Čelákovice 325 59. (9.)
11 čt 8. 9. Štěrboholy 325 60. (9.)
12 čt 22. 9. Klíčov 325 67. (10.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 325 68. (11.)
14 st 5. 10. Malešice 325 70. (11.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 325 72. (11.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 39. (6.) 62 01:03:20 20:24 (47%) 62 43. (6.)
2 čt 23. 4. Juliána 62 72. (13.)
3 st 29. 4. PrÚjezd 62 92–93. (19.)
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 62 104–105. (21.)
5 čt 14. 5. Zátiší 62 115. (27.)
6 čt 21. 5. Memoriál APM 62 121. (28.)
7 čt 28. 5. Babický muničák 62 125. (29.)
8 čt 4. 6. Říčany 62 130. (30.)
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 62 139. (32.)
10 út 16. 6. Valy 62 145. (34.)
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 62 147. (34.)
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 62 149. (36.)
13 čt 3. 9. Uhříněves 62 153. (37.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 62 156. (37.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 62 161. (40.)
16 ne 20. 9. Krňany 62 166. (41.)
17 čt 24. 9. Šeberák 62 173. (42.)
18 st 30. 9. Motol 62 176. (44.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 62 177. (45.)
20 st 14. 10. Jižní město 62 178. (46.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 11. (1.) 90 00:38:15 07:52 (25%) 90 14. (4.)
2 čt 15. 5. memoriál APM 90 47. (10.)
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 26. (1.) 75 01:07:09 14:33 (27%) 165 37. (6.)
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 165 49. (9.)
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 165 56. (9.)
6 čt 12. 6. Čelákovice 165 61. (11.)
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 11. (1.) 90 01:07:58 13:47 (25%) 255 49. (9.)
8 čt 26. 6. Hostavice 255 52. (11.)
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 15. (1.) 86 01:20:08 22:46 (39%) 343 45. (9.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 13. (1.) 88 00:19:28 04:19 (28%) 429 36. (8.)
11 čt 18. 9. Hostivař 429 42. (8.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 429 47. (8.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 429 51. (10.)
14 čt 16. 10. Klánovice 9. (1.) 92 00:46:02 08:37 (23%) 521 43. (7.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 10. (2.) 91 91 12. (2.)
2 čt 18. 4. Milíčák 91 43. (8.)
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 91 70. (12.)
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 91 77. (14.)
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 91 87. (17.)
6 čt 6. 6. Zdiměřice 91 96–97. (20.)
7 čt 13. 6. Klánovice 91 105–106. (22.)
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 91 112–113. (24.)
9 st 26. 6. Káraný 91 115–116. (24.)
10 čt 5. 9. Radotín 91 120–121. (25.)
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 91 124–125. (25.)
12 čt 19. 9. Krčák 91 128–129. (27.)
13 st 25. 9. Čimice 91 136–137. (30.)
14 čt 3. 10. Novodvorská 91 144–145. (34.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 13. (2.) 88 88 17. (2.)
2 st 11. 4. Hlubočepy 19. (3.) 82 01:03:13 12:03 (23%) 170 12. (2.)
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 19. (2.) 82 00:58:09 11:34 (24%) 252 8. (2.)
4 st 25. 4. Modřany 252 19. (2.)
5 čt 3. 5. Mníšek 27. (3.) 74 326 15. (2.)
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 326 19. (2.)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 52. (13.) 49 00:56:20 10:19 (22%) 375 22. (2.)
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 13. (1.) 88 13:34:00 694:00 (578%) 463 20. (2.)
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 4. (1.) 97 01:04:08 06:51 (11%) 560 16. (2.)
10 út 12. 6. Káraný 560 20. (2.)
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 4. (2.) 97 00:40:54 02:35 (6%) 657 18. (2.)
12 st 8. 8. Řepy 14. (1.) 87 00:30:49 07:43 (33%) 744 14. (2.)
13 st 5. 9. Klánovice 11. (1.) 90 01:21:39 12:37 (18%) 834 14. (2.)
14 st 12. 9. Chabry 834 17. (2.)
15 st 19. 9. Hostivař 834 20. (2.)
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 17. (1.) 84 00:56:55 10:54 (23%) 918 18. (2.)
17 st 3. 10. Záběhlice 21. (1.) 80 00:28:10 07:11 (34%) 998 18. (2.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák 17. (1.) 34 01:07:47 16:44 (32%) 34 20. (4.)
2 st 27. 4. Hodkovičky 34 34. (6.)
3 st 4. 5. Březová 34 44. (8.)
4 st 11. 5. Počernice 16. (4.) 35 01:08:25 15:56 (30%) 69 30. (5.)
5 st 18. 5. Ladronka 21. (1.) 30 99 21. (2.)
6 čt 26. 5. Motol 38. (4.) 13 01:19:35 -19:45 (-19%) 112 25. (2.)
7 st 1. 6. Komořany 112 28. (3.)
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 112 31. (5.)
9 út 14. 6. Kladno 23. (3.) 28 01:51:48 24:10 (27%) 140 29. (4.)
10 st 27. 7. Hrdlořezy 10. (3.) 41 00:59:18 06:40 (12%) 181 23. (3.)
11 st 14. 9. Chabry 181 25. (3.)
12 st 21. 9. Klánovice 181 28. (3.)
13 st 28. 9. Chodov 181 29. (3.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák 4. 47 00:46:51 01:09 (2%) 47 4. (2.)
2 st 28. 4. Říčany (pořadatel) 0 47 20–21. (4–5.)
3 st 12. 5. Zbraslav 7. 44 01:17:58 10:25 (15%) 91 11. (3.)
4 st 19. 5. Ladronka 42. 0 91 16. (3.)
5 čt 10. 6. Kamýk 6. 45 00:31:53 03:26 (12%) 136 12. (3.)
6 út 15. 6. Kejkol 136 18. (4.)
7 út 22. 6. Lhotka 136 22. (5.)
8 st 18. 8. Juliána 136 26. (5.)
9 st 25. 8. Hanspaulka 136 30. (6.)
10 st 1. 9. Jezírko 136 33. (7.)
11 út 7. 9. Hostivař 136 34. (7.)
12 út 14. 9. Valy 136 35. (7.)
13 st 22. 9. Prokopáč 136 38. (7.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák
2 st 24. 6. Ďábličák 10. 98 00:45:29 00:49 (1%) 98 17. (2.)
3 st 15. 7. Halouny 8. 75 01:53:45 22:36 (24%) 173 9. (1.)
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 173 11. (1.)
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 173 18. (4.)
6 st 2. 9. Hostivař 1. 100 01:39:25 273 5. (1.)
7 st 9. 9. Klánovice 273 9. (2.)
8 st 16. 9. Káraný 273 13. (3.)