Markéta Jirásková

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2018 1 (18) 84 b 165–167. (38.)
2016 2 (15) 135 b 121. (28.)
2015 2 (20) 111 b 139. (33.)
2014 3 (14) 147 b 109. (23.)
2013 6 (14) 396 b 55. (11.)
2012 1 (17) 62 b 238–239. (51.)
2010 1 (13) 37 b 88–89. (15–16.)
Celkem 16 0 (111)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně
7 čt 24. 5. Děvín
8 čt 31. 5. Struhařov
9 čt 7. 6. Juliána
10 čt 14. 6. Točná 17. (1.) 84 01:17:50 23:05 (42%) 84 133–134. (33.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 84 136–137. (35.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 84 146–147. (35.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 84 151–152. (35.)
14 čt 20. 9. Klánovice 84 153–154. (35.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 84 161–163. (38.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 84 164–166. (38.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 84 164–166. (38.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 84 165–167. (38.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 37. (3.) 64 00:47:10 14:39 (45%) 64 40. (5.)
2 čt 28. 4. Memoriál APM 64 68. (10.)
3 čt 5. 5. Bohnice 64 94–95. (14.)
4 čt 12. 5. Křeslice 64 108. (20.)
5 čt 19. 5. Novodvorská 30. (4.) 71 00:36:45 10:28 (39%) 135 80. (12.)
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 135 83. (15.)
7 čt 2. 6. Ďáblice 135 91. (19.)
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 135 99. (21.)
9 čt 16. 6. Valy 135 105. (24.)
10 út 21. 6. Čelákovice 135 110. (26.)
11 čt 8. 9. Štěrboholy 135 113. (27.)
12 čt 22. 9. Klíčov 135 113. (27.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 135 118. (28.)
14 st 5. 10. Malešice 135 120. (28.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 135 121. (28.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší 28. (3.) 73 00:52:17 18:08 (53%) 73 107–108. (24.)
6 čt 21. 5. Memoriál APM 73 114–115. (26.)
7 čt 28. 5. Babický muničák 73 116–117. (26.)
8 čt 4. 6. Říčany 73 122–123. (28.)
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 73 130–131. (29.)
10 út 16. 6. Valy 73 135–136. (31.)
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 73 137–138. (31.)
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 73 138–139. (32.)
13 čt 3. 9. Uhříněves 73 140–141. (33.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 73 144–145. (33.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 63. (18.) 38 00:56:29 14:10 (33%) 111 124. (28.)
16 ne 20. 9. Krňany 111 130. (30.)
17 čt 24. 9. Šeberák 111 135. (31.)
18 st 30. 9. Motol 111 136. (31.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 111 137. (32.)
20 st 14. 10. Jižní město 111 139. (33.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 84. (21.) 17 00:49:35 19:12 (63%) 17 87. (24.)
2 čt 15. 5. memoriál APM 17 98. (25.)
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 32. (3.) 69 01:11:36 19:00 (36%) 86 65. (11.)
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 86 72. (14.)
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 40. (7.) 61 00:40:31 12:17 (43%) 147 62. (12.)
6 čt 12. 6. Čelákovice 147 67. (13.)
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 147 71. (14.)
8 čt 26. 6. Hostavice 147 76. (16.)
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 147 83. (17.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 147 94. (19.)
11 čt 18. 9. Hostivař 147 95. (19.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 147 97. (19.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 147 103. (20.)
14 čt 16. 10. Klánovice 147 109. (23.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 46. (11.) 55 55 48. (12.)
2 čt 18. 4. Milíčák 34. (3.) 67 00:47:41 15:00 (45%) 122 23. (5.)
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 22. (2.) 79 01:20:40 19:54 (32%) 201 12. (2.)
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 57. 44 08:44:00 00:00 (0%) 245 20. (4.)
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 245 32. (6.)
6 čt 6. 6. Zdiměřice 245 45. (8.)
7 čt 13. 6. Klánovice 245 53. (9.)
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 245 59. (10.)
9 st 26. 6. Káraný 245 64. (11.)
10 čt 5. 9. Radotín 30. 71 11:28:00 -225:00 (-25%) 316 55. (10.)
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 316 58. (10.)
12 čt 19. 9. Krčák 316 64. (12.)
13 st 25. 9. Čimice 316 67. (12.)
14 čt 3. 10. Novodvorská 21. 80 00:41:27 13:52 (50%) 396 55. (11.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany 39. (8.) 62 01:27:26 30:06 (52%) 62 112–114. (31.)
5 čt 3. 5. Mníšek 62 137–139. (35.)
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 62 165–167. (37.)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 62 173–175. (39.)
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 62 186–187. (39.)
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 62 202–203. (41.)
10 út 12. 6. Káraný 62 202–203. (41.)
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 62 209–210. (44.)
12 st 8. 8. Řepy 62 216–217. (45.)
13 st 5. 9. Klánovice 62 225–227. (47.)
14 st 12. 9. Chabry 62 230–232. (48.)
15 st 19. 9. Hostivař 62 233–234. (49.)
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 62 234–235. (49.)
17 st 3. 10. Záběhlice 62 238–239. (51.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav
4 st 19. 5. Ladronka
5 čt 10. 6. Kamýk 14. 37 00:38:14 09:47 (34%) 37 54–55. (9.)
6 út 15. 6. Kejkol 37 59–60. (10.)
7 út 22. 6. Lhotka 37 65. (11.)
8 st 18. 8. Juliána 37 66. (11.)
9 st 25. 8. Hanspaulka 37 70. (12.)
10 st 1. 9. Jezírko 37 77. (14.)
11 út 7. 9. Hostivař 37 84. (15.)
12 út 14. 9. Valy 37 86. (15.)
13 st 22. 9. Prokopáč 37 88–89. (15–16.)