Markéta Kalinová

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2019 16 2 (18) 1030 b 18. (2.)
2018 17 1 (18) 1043 b 19. (3.)
2017 14 (14) 711 b 30. (3.)
2016 14 1 (15) 764 b 28. (3.)
2015 19 1 (20) 1099 b 28. (3.)
2014 5 1 (14) 402 b 55. (14.)
2013 12 1 (14) 810 b 21. (2.)
2012 15 (17) 792 b 27. (5.)
2011 2 1 (13) 58 b 79. (15.)
2010 5 1 (13) 139 b 36. (6.)
2009 2 1 (8) 44 b 91. (24.)
Celkem 121 10 (164)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 14. (2.) 87 01:28:01 16:51 (23%) 87 16. (2.)
2 čt 11. 4. Veleslavín 36. (7.) 65 01:08:20 25:14 (58%) 152 13. (2.)
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 50. (5.) 51 01:22:14 32:26 (65%) 152 23. (4.)
4 st 1. 5. Čelákovice (pořadatel) 100 252 13. (2.)
5 čt 9. 5. Hostivař 35. (4.) 66 00:40:45 13:23 (48%) 318 12. (1.)
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 32. (3.) 69 00:55:23 15:26 (38%) 322 15. (1.)
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 37. (4.) 64 01:10:48 20:35 (40%) 387 19. (1.)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 43. (6.) 58 01:12:05 27:58 (63%) 451 20. (1.)
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 26. (3.) 75 01:46:56 43:15 (67%) 526 19. (2.)
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 45. (7.) 56 00:57:51 25:55 (81%) 584 20. (2.)
11 čt 20. 6. Sedlec 26. (2.) 75 01:19:50 30:24 (61%) 601 20. (2.)
12 čt 27. 6. Dubeč 43. (7.) 58 01:20:13 33:27 (71%) 659 20. (2.)
13 čt 5. 9. Hrdlořezy (pořadatel) 100 759 18. (2.)
14 čt 12. 9. Krčák 32. (5.) 69 01:07:50 25:59 (62%) 828 18. (2.)
15 čt 19. 9. Kolovraty 37. (10.) 64 01:21:00 35:55 (79%) 892 20. (2.)
16 čt 26. 9. Vítkov 44. (10.) 57 01:02:03 30:00 (93%) 892 21. (2.)
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 34. (5.) 67 01:13:58 36:13 (95%) 959 18. (2.)
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 30. (3.) 71 01:03:47 28:17 (79%) 1030 18. (2.)
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 28. (3.) 73 00:47:14 17:24 (58%) 73 31. (4.)
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 22. (5.) 79 00:44:49 17:49 (65%) 152 11. (3.)
3 čt 26. 4. Krčák 82. (17.) 19 01:28:58 45:58 (106%) 171 28. (7.)
4 čt 3. 5. Vysočany (pořadatel) 100 271 15. (2.)
5 čt 10. 5. Horní Počernice 52. (11.) 49 01:02:24 27:04 (76%) 301 18. (2.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 60. (18.) 41 01:39:20 54:20 (120%) 342 24. (3.)
7 čt 24. 5. Děvín 42. (10.) 59 01:28:38 40:43 (84%) 401 25. (4.)
8 čt 31. 5. Struhařov 34. (4.) 67 01:21:10 22:17 (37%) 427 24. (3.)
9 čt 7. 6. Juliána 59. (13.) 42 01:24:12 37:43 (81%) 469 24. (3.)
10 čt 14. 6. Točná 21. (2.) 80 01:22:22 27:37 (50%) 549 24. (3.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 40. (7.) 62 01:46:15 43:51 (70%) 611 22. (3.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 54. (8.) 47 01:16:52 34:30 (81%) 658 25. (4.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 37. (7.) 64 01:56:25 51:45 (80%) 722 22. (3.)
14 čt 20. 9. Klánovice 52. (11.) 49 01:32:00 39:53 (76%) 771 23. (4.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 25. (2.) 76 00:42:05 08:35 (25%) 805 22. (3.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 26. (3.) 75 00:24:59 08:25 (50%) 880 21. (3.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 22. (3.) 79 06:53:45 139:50 (51%) 959 20. (4.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 17. (1.) 84 00:39:07 12:49 (48%) 1043 19. (3.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 53. (3.) 48 01:02:54 26:05 (70%) 48 54. (4.)
2 čt 11. 5. Čimičák 45. (6.) 56 00:39:38 15:14 (62%) 104 32. (4.)
3 čt 18. 5. Horní Počernice 51. (8.) 50 00:51:40 21:59 (74%) 154 37. (5.)
4 čt 25. 5. Kosoř 50. (6.) 51 01:53:20 47:24 (71%) 205 33. (3.)
5 čt 1. 6. Točná 46. (6.) 55 01:45:20 46:21 (78%) 212 40. (5.)
6 čt 8. 6. Lipence 45. (5.) 56 00:53:09 18:38 (53%) 268 37. (4.)
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 37. (7.) 64 01:16:55 29:30 (62%) 332 32. (3.)
8 čt 22. 6. Zvole 25. (2.) 76 01:14:47 27:32 (58%) 358 36. (3.)
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 34. (5.) 67 01:06:45 29:36 (79%) 425 31. (2.)
10 čt 7. 9. Hostivice 50. (10.) 51 00:51:53 19:57 (62%) 476 33. (3.)
11 čt 14. 9. Hostivař 34. (5.) 67 01:15:30 30:58 (69%) 543 30. (3.)
12 čt 21. 9. Zátiší 48. (11.) 53 01:17:32 35:55 (86%) 596 29. (2.)
13 čt 5. 10. Dobeška 45. (6.) 56 00:41:09 16:03 (63%) 652 28. (2.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 42. (8.) 59 00:59:39 28:06 (89%) 711 30. (3.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 56. (7.) 45 00:56:08 23:37 (72%) 45 59. (9.)
2 čt 28. 4. Memoriál APM 41. (3.) 60 01:03:55 24:26 (61%) 105 40. (5.)
3 čt 5. 5. Bohnice 55. (6.) 46 01:29:16 37:15 (71%) 151 40. (5.)
4 čt 12. 5. Křeslice 40. (3.) 61 00:49:20 15:58 (47%) 212 37. (5.)
5 čt 19. 5. Novodvorská 34. (5.) 67 00:38:59 12:42 (48%) 234 36. (3.)
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 36. (3.) 65 00:58:25 21:07 (56%) 299 31. (3.)
7 čt 2. 6. Ďáblice 54. (5.) 47 00:56:50 25:36 (81%) 346 35. (4.)
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 65. (10.) 36 01:20:33 39:50 (97%) 346 40. (4.)
9 čt 16. 6. Valy 81. (17.) 20 01:11:10 22:54 (47%) 391 36. (4.)
10 út 21. 6. Čelákovice (pořadatel) 100 491 30. (2.)
11 čt 8. 9. Štěrboholy 48. (8.) 53 01:04:05 23:31 (57%) 544 30. (2.)
12 čt 22. 9. Klíčov 45. (8.) 56 00:53:53 27:13 (102%) 600 32. (3.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 28. (4.) 73 01:46:21 37:42 (54%) 673 28. (2.)
14 st 5. 10. Malešice 33. (4.) 68 00:42:45 18:00 (72%) 741 25. (2.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 33. (4.) 68 00:32:45 13:00 (65%) 764 28. (3.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 43. (8.) 58 01:04:27 21:31 (50%) 58 47. (8.)
2 čt 23. 4. Juliána 54. (7.) 47 00:59:00 22:16 (60%) 105 42. (6.)
3 st 29. 4. PrÚjezd 63. (9.) 38 01:23:54 39:59 (91%) 143 45. (4.)
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 39. (5.) 62 00:59:05 19:53 (50%) 205 36. (4.)
5 čt 14. 5. Zátiší 64. (12.) 37 01:08:58 34:49 (101%) 205 44. (5.)
6 čt 21. 5. Memoriál APM 47. (6.) 54 01:26:57 31:27 (56%) 259 45. (6.)
7 čt 28. 5. Babický muničák 55. (8.) 46 01:24:27 42:27 (101%) 305 44. (5.)
8 čt 4. 6. Říčany (pořadatel) 100 367 39. (4.)
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 40. (5.) 61 01:06:42 25:31 (61%) 428 36. (4.)
10 út 16. 6. Valy 58. (9.) 43 01:45:16 46:07 (77%) 471 36. (5.)
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 37. (5.) 64 01:17:10 31:00 (67%) 535 35. (4.)
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 20. (4.) 81 00:36:57 15:24 (71%) 616 31. (4.)
13 čt 3. 9. Uhříněves 34. (4.) 67 00:44:35 14:53 (50%) 683 31. (4.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 35. (5.) 66 01:40:41 38:44 (62%) 749 30. (4.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 38. (5.) 63 01:09:10 26:51 (63%) 769 31. (4.)
16 ne 20. 9. Krňany 37. (5.) 64 01:00:55 25:04 (69%) 833 30. (4.)
17 čt 24. 9. Šeberák 47. (7.) 54 00:46:28 16:30 (55%) 887 29. (3.)
18 st 30. 9. Motol 35. (3.) 66 01:47:30 49:42 (85%) 953 28. (3.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 24. (3.) 77 00:55:40 19:19 (53%) 1030 28. (3.)
20 st 14. 10. Jižní město 32. (5.) 69 00:40:15 16:01 (66%) 1099 28. (3.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 57. (9.) 44 00:53:30 23:07 (76%) 44 60–61. (12–13.)
2 čt 15. 5. memoriál APM 22. (2.) 79 00:57:22 18:45 (48%) 123 27. (3.)
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 46. (5.) 55 01:17:39 25:03 (47%) 178 30. (4.)
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 26. (5.) 75 01:39:43 36:09 (56%) 253 21. (4.)
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 52. (11.) 49 00:44:54 16:40 (59%) 258 29. (4.)
6 čt 12. 6. Čelákovice (pořadatel) 100 358 21. (2.)
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 402 24. (2.)
8 čt 26. 6. Hostavice 402 31. (5.)
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 402 36. (7.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 402 40. (9.)
11 čt 18. 9. Hostivař 402 47. (10.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 402 49. (10.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 402 53. (12.)
14 čt 16. 10. Klánovice 402 55. (14.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 28. (5.) 73 73 30. (5.)
2 čt 18. 4. Milíčák 56. (8.) 45 00:56:31 23:50 (72%) 118 25. (6.)
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 47. 54 01:40:28 39:42 (65%) 172 25. (6.)
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 28. 73 16:10:00 446:00 (85%) 245 21. (5.)
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 47. (6.) 54 00:58:54 21:29 (57%) 254 29. (5.)
6 čt 6. 6. Zdiměřice 54. (8.) 47 00:41:59 13:19 (46%) 301 28. (3.)
7 čt 13. 6. Klánovice 43. (8.) 58 01:18:48 30:07 (61%) 359 30. (3.)
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 404 27. (2.)
9 st 26. 6. Káraný (pořadatel) 100 504 23. (2.)
10 čt 5. 9. Radotín 47. 55 22:22:00 429:00 (46%) 514 26. (3.)
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 20. (2.) 81 01:12:44 26:49 (58%) 595 23. (2.)
12 čt 19. 9. Krčák 26. 75 00:55:15 13:39 (32%) 670 21. (2.)
13 st 25. 9. Čimice 29. 72 742 21. (2.)
14 čt 3. 10. Novodvorská 33. 68 00:44:12 16:37 (60%) 810 21. (2.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 44. (9.) 57 57 48. (10.)
2 st 11. 4. Hlubočepy 37. (7.) 64 01:18:21 27:11 (53%) 121 22. (3.)
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 43. (10.) 58 01:16:03 29:28 (63%) 179 24. (4.)
4 st 25. 4. Modřany 49. (12.) 52 01:33:47 36:27 (63%) 231 24. (3.)
5 čt 3. 5. Mníšek 74. (13.) 27 258 25. (3.)
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 103. (23.) 1 00:43:03 17:54 (71%) 259 29. (4.)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 35. (8.) 66 01:18:02 32:01 (69%) 325 26. (4.)
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 45. (6.) 56 07:10:00 310:00 (258%) 381 26. (4.)
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 55. (10.) 46 01:37:34 40:17 (70%) 427 25. (4.)
10 út 12. 6. Káraný 427 31. (5.)
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 48. (12.) 52 01:07:40 29:21 (76%) 479 31. (5.)
12 st 8. 8. Řepy 479 32. (6.)
13 st 5. 9. Klánovice 47. (9.) 54 01:38:10 29:08 (42%) 533 33. (6.)
14 st 12. 9. Chabry 27. (5.) 74 01:29:58 08:46 (10%) 607 29. (5.)
15 st 19. 9. Hostivař 37. (6.) 64 01:10:07 23:19 (49%) 671 29. (6.)
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 36. (4.) 65 01:08:05 22:04 (47%) 736 28. (5.)
17 st 3. 10. Záběhlice 45. (7.) 56 00:38:26 17:27 (83%) 792 27. (5.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky (pořadatel) 50 50 18–19. (3–4.)
3 st 4. 5. Březová 50 32–33. (5–6.)
4 st 11. 5. Počernice 44. (16.) 7 01:41:20 48:51 (93%) 57 37. (6.)
5 st 18. 5. Ladronka 57 42. (6.)
6 čt 26. 5. Motol 57 46. (6.)
7 st 1. 6. Komořany 57 51. (8.)
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 57 56. (10.)
9 út 14. 6. Kladno 57 58. (10.)
10 st 27. 7. Hrdlořezy 57 61. (10.)
11 st 14. 9. Chabry 57 68. (12.)
12 st 21. 9. Klánovice 55. (11.) 1 01:07:23 13:59 (26%) 58 75. (14.)
13 st 28. 9. Chodov 58 79. (15.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák 24. 27 00:59:10 13:28 (29%) 27 24. (3.)
2 st 28. 4. Říčany 28. 23 01:41:06 28:36 (39%) 50 16. (2.)
3 st 12. 5. Zbraslav 50 27. (5.)
4 st 19. 5. Ladronka 29. 22 01:37:17 36:17 (59%) 72 27. (5.)
5 čt 10. 6. Kamýk 21. 30 00:44:34 16:07 (56%) 102 20. (4.)
6 út 15. 6. Kejkol 14. 37 01:14:12 16:35 (28%) 139 16. (3.)
7 út 22. 6. Lhotka (pořadatel) 0 139 21. (4.)
8 st 18. 8. Juliána 139 25. (4.)
9 st 25. 8. Hanspaulka 139 27. (5.)
10 st 1. 9. Jezírko 139 32. (6.)
11 út 7. 9. Hostivař 139 33. (6.)
12 út 14. 9. Valy 139 33. (6.)
13 st 22. 9. Prokopáč 139 36. (6.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák 35. 1 01:51:00 55:54 (101%) 1 35. (4.)
2 st 24. 6. Ďábličák 25. 43 01:10:21 25:41 (57%) 44 45. (9.)
3 st 15. 7. Halouny 44 57. (13.)
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 44 59. (13.)
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 44 69. (15.)
6 st 2. 9. Hostivař 44 75. (17.)
7 st 9. 9. Klánovice 44 78. (18.)
8 st 16. 9. Káraný (pořadatel) 44 91. (24.)