Martin Bartoš

Jméno Martin Bartoš
Martínek Bartoš

Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2022 6 (7) 112 b 10.
2021 1 (13) 22 b 21–22.
2020 2 (16) 34 b 29.
Celkem 9 0 (36)
V sezóně 2022 je Martin Bartoš junior.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Milíčák 15. 16 00:51:42 14:57 (15%) 16 14.
2 čt 28. 4. Stará Boleslav 12. 19 09:59:59 533:25 (421%) 35 9.
3 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (sprint) 5. 26 01:06:19 33:39 (36%) 45 11.
4 čt 5. 5. Mělník - Chloumek (midle) 61 11.
5 čt 12. 5. Draháň - Brnky 13. 18 00:35:27 -5:46 (-5%) 79 11.
6 čt 19. 5. Klánovice 8. 23 01:06:24 66:24 (110%) 86 13.
7 čt 26. 5. Memoriál APM (Dobřichovice) 5. 26 01:02:42 -4:53 (-3%) 112 10.
8 čt 2. 6. Třebotov
9 čt 9. 6. Horoměřice
10 čt 16. 6. Okrouhlo
11 čt 23. 6. okolí Čelákovic
12 čt 1. 9. rezervováno
13 čt 8. 9. Bábíkova Ladronka
14 čt 15. 9. Hostivař
15 čt 22. 9. Hodkovičky
16 st 28. 9. XL Velbloud (Okolo LKKB)
17 čt 6. 10. Noční sprint (Ládví)
V sezóně 2021 je Martin Bartoš junior.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 6. 5. Stará Boleslav
2 čt 13. 5. Radotín
3 čt 20. 5. Řeporyje
4 čt 27. 5. Memoriál APM (Lochkov) 9. 22 00:26:10 13:01 (17%) 22 13–14.
5 čt 3. 6. Škvorecká obora 22 14–15.
6 čt 10. 6. Horní Jirčany 22 14–15.
7 čt 17. 6. Jevany 22 16–17.
8 čt 24. 6. Písnice 22 18–19.
9 čt 2. 9. Klecany 22 19–20.
10 čt 9. 9. Bábíkuv kopec (Strahov) 22 21–22.
11 čt 16. 9. Aloisov 22 21–22.
12 čt 23. 9. hotel www.rambousek.eu 22 21–22.
13 čt 30. 9. Bohnice 22 21–22.
V sezóně 2020 je Martin Bartoš junior.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 13. 18 00:42:59 21:15 (25%) 18 21–22.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 18 28–29.
4 čt 28. 5. Juliána 18 29–30.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 18 32.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 15. 16 01:13:20 48:52 (57%) 34 22.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 34 25.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 34 25.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 34 26.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 34 26.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 34 28.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 34 28.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 34 28.
14 čt 24. 9. Kamýk 34 28.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 34 29.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 34 29.
čt 31. 12. Zakončení sezóny (Divadlo D21)