Martin Janda

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 1 (15) 89 b 135.
2018 3 (18) 238 b 89.
2015 1 (20) 83 b 159.
2014 2 (14) 101 b 134.
2009 4 (8) 184 b 32.
Celkem 11 0 (75)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
13 čt 5. 9. Hrdlořezy
14 čt 12. 9. Krčák 12. 89 00:51:49 09:58 (23%) 89 133.
15 čt 19. 9. Kolovraty 89 135.
16 čt 26. 9. Vítkov
17 út 1. 10. Ďáblice
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 14. 87 00:37:43 10:43 (39%) 87 41.
3 čt 26. 4. Krčák 25. 76 00:59:06 16:06 (37%) 163 31.
4 čt 3. 5. Vysočany 26. 75 00:39:14 10:37 (37%) 238 25.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 238 35.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 238 44.
7 čt 24. 5. Děvín 238 50.
8 čt 31. 5. Struhařov 238 62.
9 čt 7. 6. Juliána 238 67.
10 čt 14. 6. Točná 238 68.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 238 72.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 238 73.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 238 76.
14 čt 20. 9. Klánovice 238 81.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 238 83.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 238 83.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 238 86.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 238 89.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší
6 čt 21. 5. Memoriál APM
7 čt 28. 5. Babický muničák
8 čt 4. 6. Říčany
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 16. 6. Valy
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race
13 čt 3. 9. Uhříněves 18. 83 00:39:05 09:23 (31%) 83 133.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 83 137.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 83 142.
16 ne 20. 9. Krňany 83 149.
17 čt 24. 9. Šeberák 83 155.
18 st 30. 9. Motol 83 157.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 83 158.
20 st 14. 10. Jižní město 83 159.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 28. 73 00:42:40 12:17 (40%) 73 31–32.
2 čt 15. 5. memoriál APM 73 58–59.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 73 74.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 73 80.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 73. 28 00:41:01 12:47 (45%) 101 73.
6 čt 12. 6. Čelákovice 101 78.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 101 83.
8 čt 26. 6. Hostavice 101 89.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 101 96.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 101 114.
11 čt 18. 9. Hostivař 101 119.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 101 125.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 101 130.
14 čt 16. 10. Klánovice 101 134.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák 22. 64 01:15:05 19:59 (36%) 64 23.
2 st 24. 6. Ďábličák 64 32.
3 st 15. 7. Halouny 64 41.
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 21. 34 00:42:22 10:19 (32%) 98 30.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 33. 24 00:47:16 16:19 (52%) 122 28.
6 st 2. 9. Hostivař 19. 62 02:17:00 37:35 (37%) 184 21.
7 st 9. 9. Klánovice 184 23.
8 st 16. 9. Káraný 184 32.