Martin Kabát

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2018 1 (18) 11 b 278.
2016 2 (15) 110 b 134.
2015 3 (20) 110 b 140.
2014 2 (14) 104 b 133.
Celkem 8 0 (67)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák 90. 11 00:55:15 12:15 (28%) 11 162.
4 čt 3. 5. Vysočany 11 172.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 11 179.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 11 186.
7 čt 24. 5. Děvín 11 193.
8 čt 31. 5. Struhařov 11 202.
9 čt 7. 6. Juliána 11 214.
10 čt 14. 6. Točná 11 222.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 11 227.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 11 234.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 11 239.
14 čt 20. 9. Klánovice 11 245.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 11 269.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 11 274.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 11 277.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 11 278.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj
7 čt 2. 6. Ďáblice
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka
9 čt 16. 6. Valy
10 út 21. 6. Čelákovice 50. 51 01:21:14 42:23 (109%) 51 167–168.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 51 173–174.
12 čt 22. 9. Klíčov 51 176–177.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 42. 59 00:54:10 -15:31 (-22%) 110 126.
14 st 5. 10. Malešice 110 132.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 110 134.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší
6 čt 21. 5. Memoriál APM
7 čt 28. 5. Babický muničák
8 čt 4. 6. Říčany 63. 38 01:02:53 30:20 (93%) 38 154.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 38 166.
10 út 16. 6. Valy 38 172.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 38 177.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 38 179.
13 čt 3. 9. Uhříněves 69. 32 01:07:31 37:49 (127%) 70 147.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 70 150.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 70 155.
16 ne 20. 9. Krňany 61. 40 01:30:00 54:09 (151%) 110 131.
17 čt 24. 9. Šeberák 110 136.
18 st 30. 9. Motol 110 137.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 110 138.
20 st 14. 10. Jižní město 110 140.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka
8 čt 26. 6. Hostavice
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint
11 čt 18. 9. Hostivař
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 46. 55 01:45:05 60:33 (135%) 55 175.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 52. 49 01:49:18 60:30 (123%) 104 129.
14 čt 16. 10. Klánovice 104 133.