Martin Sajal

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 2 1 (12) 290 b 63.
2018 2 (18) 192 b 101.
2017 3 (14) 293 b 70.
2016 7 (15) 662 b 38.
2015 16 (20) 1536 b 7.
2014 6 (14) 572 b 38.
2013 10 (14) 908 b 16.
2012 12 (17) 1143 b 12.
2011 8 (13) 375 b 8.
2010 7 (13) 325 b 13.
2009 6 (8) 376 b 7.
Celkem 79 1 (158)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice (pořadatel) 100 100 67.
5 čt 9. 5. Hostivař 9. 92 00:32:15 04:53 (17%) 192 43.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 192 53.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 192 63.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 192 69.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 192 73.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 192 79.
11 čt 20. 6. Sedlec 192 82.
12 čt 27. 6. Dubeč 3. 98 00:50:04 03:18 (7%) 290 63.
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Ďáblice
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 čt 3. 10. volný termín
18 čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice 5. 96 00:40:32 05:12 (14%) 96 85–86.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 96 90–91.
7 čt 24. 5. Děvín 5. 96 00:53:09 05:14 (10%) 192 61.
8 čt 31. 5. Struhařov 192 70.
9 čt 7. 6. Juliána 192 74.
10 čt 14. 6. Točná 192 78.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 192 83.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 192 86.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 192 90.
14 čt 20. 9. Klánovice 192 95.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 192 96.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 192 98.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 192 100.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 192 101.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice 3. 98 00:30:36 00:55 (3%) 98 56–57.
4 čt 25. 5. Kosoř 98 76.
5 čt 1. 6. Točná 98 90.
6 čt 8. 6. Lipence 98 101.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 4. 97 00:54:26 07:01 (14%) 195 71.
8 čt 22. 6. Zvole 195 77.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 195 80.
10 čt 7. 9. Hostivice 195 84.
11 čt 14. 9. Hostivař 3. 98 00:50:52 06:20 (14%) 293 64.
12 čt 21. 9. Zátiší 293 66.
13 čt 5. 10. Dobeška 293 68.
14 čt 12. 10. Ořechovka 293 70.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice 6. 95 00:36:00 02:38 (7%) 95 85.
5 čt 19. 5. Novodvorská 5. 96 00:29:04 02:47 (10%) 191 53.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 12. 89 00:45:57 08:39 (23%) 280 34.
7 čt 2. 6. Ďáblice 280 50.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 280 54.
9 čt 16. 6. Valy 7. 94 00:56:33 08:17 (17%) 374 42.
10 út 21. 6. Čelákovice 7. 94 00:45:44 06:53 (17%) 468 31.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 5. 96 00:45:43 05:09 (12%) 564 28.
12 čt 22. 9. Klíčov 3. 98 00:30:06 03:26 (12%) 662 26.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 662 29.
14 st 5. 10. Malešice 662 34.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 662 38.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 8. 93 00:49:28 06:32 (15%) 93 12.
2 čt 23. 4. Juliána 8. 93 00:43:05 06:21 (17%) 186 7.
3 st 29. 4. PrÚjezd 2. 99 00:46:28 02:33 (5%) 285 4.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 5. 96 00:42:43 03:31 (8%) 381 4.
5 čt 14. 5. Zátiší 3. 98 00:38:33 04:24 (12%) 386 5.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 7. 94 01:01:07 05:37 (10%) 480 5.
7 čt 28. 5. Babický muničák 4. 97 00:45:27 03:27 (8%) 577 5.
8 čt 4. 6. Říčany 8. 93 00:35:34 03:01 (9%) 577 5.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 670 5.
10 út 16. 6. Valy 4. 97 01:03:57 04:48 (8%) 767 5.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 3. 98 00:50:50 04:40 (10%) 865 5.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 6. 95 00:26:14 04:41 (21%) 960 5.
13 čt 3. 9. Uhříněves 3. 98 00:31:47 02:05 (7%) 1058 5.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 4. 97 01:08:34 06:37 (10%) 1155 5.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 5. 96 00:49:25 07:06 (16%) 1158 5.
16 ne 20. 9. Krňany 6. 95 00:41:48 05:57 (16%) 1253 5.
17 čt 24. 9. Šeberák 4. 97 00:34:23 04:25 (14%) 1350 5.
18 st 30. 9. Motol 1443 5.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 1536 5.
20 st 14. 10. Jižní město 1536 7.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 3. 98 00:36:20 05:57 (19%) 98 6.
2 čt 15. 5. memoriál APM 2. 99 00:39:37 01:00 (2%) 197 2.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 197 23.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 197 36.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 5. 96 00:31:23 03:09 (11%) 293 20.
6 čt 12. 6. Čelákovice 12. 89 00:51:48 08:58 (20%) 382 19.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 382 26.
8 čt 26. 6. Hostavice 382 35.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 6. 95 01:11:21 13:59 (24%) 477 25.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 6. 95 00:17:34 02:25 (15%) 572 19.
11 čt 18. 9. Hostivař 572 24.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 572 28.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 572 32.
14 čt 16. 10. Klánovice 572 38.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 37. 64 00:48:22 15:41 (47%) 64 74–75.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 5. 96 01:03:40 02:54 (4%) 160 29.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 2. 99 12:25:00 221:00 (42%) 259 15.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 7. 94 00:42:55 05:30 (14%) 353 6.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 9. 92 00:32:57 04:17 (14%) 445 5.
7 čt 13. 6. Klánovice 5. 96 00:55:32 06:51 (14%) 541 4.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 28. 73 614 6.
9 st 26. 6. Káraný 614 12.
10 čt 5. 9. Radotín 2. 99 15:57:00 44:00 (4%) 713 8.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 713 15.
12 čt 19. 9. Krčák 5. 96 00:44:10 02:34 (6%) 809 15.
13 st 25. 9. Čimice 3. 99 908 13.
14 čt 3. 10. Novodvorská 908 16.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy 3. 98 00:53:58 02:48 (5%) 98 31.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 4. 97 00:47:31 00:56 (2%) 195 18.
4 st 25. 4. Modřany 4. 97 01:00:09 02:49 (4%) 292 14.
5 čt 3. 5. Mníšek 292 21.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 24. 77 00:29:35 04:26 (17%) 369 12.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 6. 95 00:52:50 06:49 (14%) 464 11.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 3. 98 03:25:00 85:00 (70%) 562 10.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 562 15.
10 út 12. 6. Káraný 562 19.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 2. 99 00:38:38 00:19 (0%) 661 16.
12 st 8. 8. Řepy 7. 94 00:26:08 03:02 (13%) 755 13.
13 st 5. 9. Klánovice 2. 99 01:13:35 04:33 (6%) 854 13.
14 st 12. 9. Chabry 854 14.
15 st 19. 9. Hostivař 2. 99 00:50:46 03:58 (8%) 953 13.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 3. 98 00:47:45 01:44 (3%) 1051 12.
17 st 3. 10. Záběhlice 9. 92 00:25:05 04:06 (19%) 1143 12.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky 4. 47 00:43:39 03:02 (7%) 47 24.
3 st 4. 5. Březová 47 35.
4 st 11. 5. Počernice 5. 46 01:00:43 08:14 (15%) 93 20.
5 st 18. 5. Ladronka 6. 45 138 15.
6 čt 26. 5. Motol 3. 48 01:44:50 07:00 (7%) 186 9.
7 st 1. 6. Komořany 5. 46 01:38:25 15:31 (18%) 232 9.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 232 11.
9 út 14. 6. Kladno 232 13.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 3. 48 00:54:32 01:54 (3%) 280 12.
11 st 14. 9. Chabry 280 15.
12 st 21. 9. Klánovice 2. 49 00:54:02 00:38 (1%) 329 11.
13 st 28. 9. Chodov 5. 46 00:15:14 00:36 (4%) 375 8.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany 5. 46 01:18:02 05:32 (7%) 46 22.
3 st 12. 5. Zbraslav 3. 48 01:14:06 06:33 (9%) 94 9.
4 st 19. 5. Ladronka 11. 40 01:18:17 17:17 (28%) 134 6.
5 čt 10. 6. Kamýk 5. 46 00:31:02 02:35 (9%) 180 4.
6 út 15. 6. Kejkol 180 6.
7 út 22. 6. Lhotka 5. 46 00:42:19 02:45 (6%) 226 3.
8 st 18. 8. Juliána 226 9.
9 st 25. 8. Hanspaulka 2. 49 00:31:55 00:33 (1%) 275 7.
10 st 1. 9. Jezírko 275 9.
11 út 7. 9. Hostivař 1. 50 00:41:29 325 8.
12 út 14. 9. Valy 325 11.
13 st 22. 9. Prokopáč 325 13.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák 38. 1 1 38.
2 st 24. 6. Ďábličák 1. 100 00:44:40 101 15.
3 st 15. 7. Halouny 101 21.
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 2. 45 00:35:04 03:01 (9%) 146 19.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 5. 47 00:32:49 01:52 (6%) 193 10.
6 st 2. 9. Hostivař 193 16.
7 st 9. 9. Klánovice 3. 96 00:44:28 01:38 (3%) 289 8.
8 st 16. 9. Káraný 8. 87 00:46:50 05:27 (13%) 376 7.