Martin Smrt

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 4 (12) 311 b 58.
2018 4 (18) 312 b 73.
2017 4 (14) 338 b 62.
2016 8 (15) 566 b 42.
2015 6 (20) 394 b 78.
2013 3 (14) 241 b 84.
2012 2 (17) 162 b 109.
2009 1 (8) 66 b 76.
Celkem 32 0 (118)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 15. 86 01:30:21 19:11 (26%) 86 17.
2 čt 11. 4. Veleslavín 86 35–36.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 18. 83 01:05:52 16:04 (32%) 169 16.
4 st 1. 5. Čelákovice 169 36.
5 čt 9. 5. Hostivař 169 56.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 169 65.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 169 73.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 41. 60 01:10:10 26:03 (59%) 229 60.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 229 62.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 229 68.
11 čt 20. 6. Sedlec 19. 82 01:10:33 21:07 (42%) 311 55.
12 čt 27. 6. Dubeč 311 58.
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Krčák
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 út 1. 10. Ďáblice
18 čt 10. 10. Noční sprint
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák 29. 72 01:00:45 17:45 (41%) 72 84–85.
4 čt 3. 5. Vysočany 15. 86 00:35:10 06:33 (22%) 158 47.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 158 57.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 158 66.
7 čt 24. 5. Děvín 158 75.
8 čt 31. 5. Struhařov 158 80.
9 čt 7. 6. Juliána 158 86.
10 čt 14. 6. Točná 158 90.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 11. 90 01:18:12 15:48 (25%) 248 70.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 37. 64 01:02:38 20:16 (47%) 312 63.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 312 67.
14 čt 20. 9. Klánovice 312 68.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 312 68.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 312 69.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 312 73.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 312 73.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 26. 75 00:50:50 14:01 (38%) 75 27.
2 čt 11. 5. Čimičák 75 62.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 75 78.
4 čt 25. 5. Kosoř 75 98.
5 čt 1. 6. Točná 75 107.
6 čt 8. 6. Lipence 11. 90 00:41:00 06:29 (18%) 165 72.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 165 82.
8 čt 22. 6. Zvole 165 87.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 165 88.
10 čt 7. 9. Hostivice 165 93.
11 čt 14. 9. Hostivař 11. 90 00:58:27 13:55 (31%) 255 72.
12 čt 21. 9. Zátiší 255 75.
13 čt 5. 10. Dobeška 255 77.
14 čt 12. 10. Ořechovka 18. 83 00:44:52 13:19 (42%) 338 62.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 34. 67 00:46:11 13:40 (42%) 67 37.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 20. 81 00:51:38 12:09 (30%) 148 23.
3 čt 5. 5. Bohnice 148 41.
4 čt 12. 5. Křeslice 33. 68 00:47:10 13:48 (41%) 216 34.
5 čt 19. 5. Novodvorská 37. 64 00:39:54 13:37 (51%) 280 24.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 45. 56 01:02:19 25:01 (67%) 336 25.
7 čt 2. 6. Ďáblice 29. 72 00:45:16 14:02 (44%) 408 24.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 408 29.
9 čt 16. 6. Valy 408 34.
10 út 21. 6. Čelákovice 408 42.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 19. 82 00:52:11 11:37 (28%) 490 36.
12 čt 22. 9. Klíčov 25. 76 00:37:54 11:14 (42%) 566 34.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 566 36.
14 st 5. 10. Malešice 566 41.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 566 42.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 16. 85 00:55:20 12:24 (28%) 85 20.
2 čt 23. 4. Juliána 37. 64 00:51:50 15:06 (41%) 149 20.
3 st 29. 4. PrÚjezd 149 41.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 38. 63 00:58:08 18:56 (48%) 212 34.
5 čt 14. 5. Zátiší 53. 48 01:00:47 26:38 (77%) 260 31.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 31. 70 01:14:50 19:20 (34%) 330 29.
7 čt 28. 5. Babický muničák 330 39.
8 čt 4. 6. Říčany 37. 64 00:48:23 15:50 (48%) 394 33.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 394 40.
10 út 16. 6. Valy 394 48.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 394 57.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 394 61.
13 čt 3. 9. Uhříněves 394 64.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 394 66.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 394 66.
16 ne 20. 9. Krňany 394 69.
17 čt 24. 9. Šeberák 394 74.
18 st 30. 9. Motol 394 75.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 394 78.
20 st 14. 10. Jižní město 394 78.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov)
6 čt 6. 6. Zdiměřice
7 čt 13. 6. Klánovice
8 čt 20. 6. Kavčí Hory
9 st 26. 6. Káraný
10 čt 5. 9. Radotín
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 18. 83 01:11:54 25:59 (56%) 83 132–134.
12 čt 19. 9. Krčák 27. 74 00:55:22 13:46 (33%) 157 97.
13 st 25. 9. Čimice 17. 84 241 82.
14 čt 3. 10. Novodvorská 241 84.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 12. 6. Káraný
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou
12 st 8. 8. Řepy
13 st 5. 9. Klánovice 25. 76 01:27:03 18:01 (26%) 76 188–189.
14 st 12. 9. Chabry 76 190–191.
15 st 19. 9. Hostivař 15. 86 00:59:25 12:37 (26%) 162 101.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 162 104.
17 st 3. 10. Záběhlice 162 109.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák
2 st 24. 6. Ďábličák
3 st 15. 7. Halouny
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka)
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka)
6 st 2. 9. Hostivař 17. 66 02:13:25 34:00 (34%) 66 60.
7 st 9. 9. Klánovice 66 64.
8 st 16. 9. Káraný 66 76.