Martin Štěňha

Jméno Martin Štěňha


Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2020 15 1 (16) 1183 b 2.
zima 2019-2020 4 (7) 399 b 2.
2019 16 2 (18) 1395 b 1.
2018 16 1 (18) 1490 b 2.
2017 13 1 (14) 1190 b 2.
2016 15 (15) 1165 b 4.
2015 18 1 (20) 1660 b 3.
2014 11 (14) 1080 b 6.
2013 13 (14) 1108 b 4.
Celkem 121 6 (136)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj 2. 99 00:39:34 00:57 (0%) 99 4.
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) (pořadatel) 100 199 1.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 2. 99 00:43:11 01:31 (1%) 199 2.
4 čt 28. 5. Juliána 2. 99 00:46:22 00:53 (0%) 298 1.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja 4. 97 00:48:48 02:45 (2%) 397 1.
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč 2. 99 00:42:06 00:09 (0%) 397 2.
7 čt 18. 6. Okolo LKKB (Kbely) 4. 97 01:19:46 08:59 (6%) 496 2.
8 čt 25. 6. MIDDLE (Drnek) 6. 95 00:43:08 04:37 (4%) 593 3.
9 čt 25. 6. SPRINT (Drnek) 17. 84 00:32:23 07:34 (8%) 690 3.
10 čt 3. 9. Zvole-Březová 7. 94 00:47:25 06:44 (6%) 785 3.
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka (Praha-Strahov) 2. 99 00:34:32 02:13 (2%) 789 3.
12 ne 13. 9. XL Velbloud (Ohrobec, jih Prahy) 2. 99 03:23:58 08:31 (3%) 888 2.
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec 3. 98 00:31:12 04:14 (4%) 986 2.
14 čt 24. 9. Kamýk 2. 99 00:34:44 00:45 (0%) 1085 2.
15 čt 1. 10. Velká Ohrada 4. 97 00:35:32 01:09 (1%) 1182 2.
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov) 3. 98 00:31:41 01:55 (2%) 1183 2.
čt 5. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21) (pořadatel)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 2. 11. MaudiCup (Růžové rokle) 2. 99 01:14:19 01:24 (1%) 99 5.
2 so 23. 11. Babinského bloudění (Bakov n. Jizerou) 99 11–12.
3 po 6. 1. Noční Tříkrálový orienťák (Kbely) 1. 100 01:04:00 199 1.
4 čt 23. 1. Noční Hrádek (Krčák) 1. 100 00:49:10 299 1.
5 so 25. 1. Pojizerská Bludička 299 2.
6 so 1. 2. MTBO Kavky (Kavčí Hory) 299 3.
7 so 15. 2. Radoušovo bloudění (Losiná) 1. 100 03:24:00 399 2.
8 so 21. 3. Velká Venkovní Hra (zrušeno)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 5. 96 01:12:45 01:35 (1%) 96 7.
2 čt 11. 4. Veleslavín (pořadatel) 100 196 3.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 1. 100 00:49:48 200 2.
4 st 1. 5. Čelákovice 2. 99 00:37:47 00:06 (0%) 299 2.
5 čt 9. 5. Hostivař 3. 98 00:29:14 01:52 (2%) 397 2.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 1. 100 00:39:57 399 2.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 2. 99 00:50:35 00:22 (0%) 498 2.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 3. 98 00:49:34 05:27 (5%) 596 2.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 1. 100 01:03:41 696 2.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 2. 99 00:35:17 03:21 (3%) 795 2.
11 čt 20. 6. Sedlec (pořadatel) 100 797 2.
12 čt 27. 6. Dubeč 52. 49 00:50:47 04:01 (3%) 895 2.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 1. 100 00:30:39 995 2.
14 čt 12. 9. Krčák 5. 96 00:48:51 07:00 (6%) 1093 2.
15 čt 19. 9. Kolovraty 1. 100 00:45:05 1193 2.
16 čt 26. 9. Vítkov 1. 100 00:32:03 1195 2.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 1. 100 00:37:45 1295 1.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 1. 100 00:35:30 1395 1.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba MS 100 00:30:20 100 2–4.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 1. 100 00:27:00 200 1.
3 čt 26. 4. Krčák 85. 16 00:46:05 03:05 (2%) 216 9.
4 čt 3. 5. Vysočany 5. 96 00:32:12 03:35 (4%) 312 7.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 1. 100 00:35:20 396 2.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 7. 94 00:50:07 05:07 (4%) 490 2.
7 čt 24. 5. Děvín 2. 99 00:49:23 01:28 (1%) 589 2.
8 čt 31. 5. Struhařov 2. 99 01:02:21 03:28 (2%) 594 2.
9 čt 7. 6. Juliána 4. 97 00:47:48 01:19 (1%) 691 2.
10 čt 14. 6. Točná 2. 99 00:55:45 01:00 (0%) 790 2.
11 čt 21. 6. Okrouhlo (pořadatel) 100 890 2.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 1. 100 00:42:22 990 2.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 1084 2.
14 čt 20. 9. Klánovice 1. 100 00:52:07 1184 2.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 1. 100 00:33:30 1190 2.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 1. 100 00:16:34 1290 2.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 1. 100 04:33:55 1390 2.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 1. 100 00:26:18 1490 2.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 1. 100 00:36:49 100 1.
2 čt 11. 5. Čimičák 1. 100 00:24:24 200 1.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 4. 97 00:31:07 01:26 (1%) 297 1.
4 čt 25. 5. Kosoř 3. 98 01:11:30 05:34 (4%) 395 2.
5 čt 1. 6. Točná 3. 98 01:01:52 02:53 (2%) 396 2.
6 čt 8. 6. Lipence 1. 100 00:34:31 496 2.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 3. 98 00:49:55 02:30 (2%) 594 2.
8 čt 22. 6. Zvole 2. 99 00:48:21 01:06 (1%) 595 2.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 2. 99 00:38:29 01:20 (1%) 694 2.
10 čt 7. 9. Hostivice 1. 100 00:31:56 794 2.
11 čt 14. 9. Hostivař 53. 48 892 2.
12 čt 21. 9. Zátiší 3. 98 00:45:46 04:09 (4%) 990 2.
13 čt 5. 10. Dobeška 1. 100 00:25:06 1090 2.
14 čt 12. 10. Ořechovka (pořadatel) 100 1190 2.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 3. 98 00:35:23 02:52 (3%) 98 6.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 4. 97 00:45:26 05:57 (5%) 195 4.
3 čt 5. 5. Bohnice 4. 97 00:53:40 01:39 (1%) 292 3.
4 čt 12. 5. Křeslice 3. 98 00:33:54 00:32 (0%) 390 3.
5 čt 19. 5. Novodvorská 4. 97 00:28:30 02:13 (2%) 390 3.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 13. 88 00:46:33 09:15 (9%) 487 3.
7 čt 2. 6. Ďáblice 4. 97 00:34:40 03:26 (3%) 584 3.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 3. 98 00:42:38 01:55 (1%) 585 4.
9 čt 16. 6. Valy 3. 98 00:52:07 03:51 (3%) 683 4.
10 út 21. 6. Čelákovice 19. 82 00:51:53 13:02 (13%) 780 4.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 4. 97 00:42:55 02:21 (2%) 877 4.
12 čt 22. 9. Klíčov 6. 95 00:31:33 04:53 (5%) 972 4.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 5. 96 01:19:50 11:11 (8%) 1068 4.
14 st 5. 10. Malešice 4. 97 00:29:20 04:35 (5%) 1165 4.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 10. 91 00:25:48 06:03 (7%) 1165 4.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 1. 100 00:42:56 100 1.
2 čt 23. 4. Juliána 3. 98 00:38:00 01:16 (1%) 198 2.
3 st 29. 4. PrÚjezd 3. 98 00:46:51 02:56 (2%) 296 1.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 6. 95 00:43:02 03:50 (3%) 391 3.
5 čt 14. 5. Zátiší 5. 96 00:41:58 07:49 (8%) 392 3.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 6. 95 00:59:50 04:20 (3%) 487 3.
7 čt 28. 5. Babický muničák 5. 96 00:45:33 03:33 (3%) 583 3.
8 čt 4. 6. Říčany 1. 100 00:32:33 588 3.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 3. 98 00:46:59 05:48 (5%) 686 3.
10 út 16. 6. Valy 3. 98 01:01:21 02:12 (1%) 784 3.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 5. 96 00:52:30 06:20 (5%) 880 3.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 5. 96 00:25:09 03:36 (4%) 976 3.
13 čt 3. 9. Uhříněves 1071 3.
14 út 8. 9. Lipenecké louky (pořadatel) 100 1171 3.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 1. 100 00:42:19 1176 3.
16 ne 20. 9. Krňany 2. 99 00:40:08 04:17 (4%) 1275 3.
17 čt 24. 9. Šeberák 3. 98 00:33:40 03:42 (4%) 1373 3.
18 st 30. 9. Motol 6. 95 01:11:33 13:45 (11%) 1468 3.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 4. 97 00:40:34 04:13 (4%) 1565 3.
20 st 14. 10. Jižní město 6. 95 00:26:50 02:36 (3%) 1660 3.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 5. 96 00:37:20 06:57 (7%) 96 8.
2 čt 15. 5. memoriál APM 3. 98 00:41:32 02:55 (2%) 194 3.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 1. 100 00:52:36 294 2.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 3. 98 01:06:23 02:49 (2%) 392 2.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 3. 98 00:30:04 01:50 (2%) 394 3.
6 čt 12. 6. Čelákovice 5. 96 00:45:45 02:55 (2%) 490 3.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 1. 100 00:54:11 590 3.
8 čt 26. 6. Hostavice 686 2.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 3. 98 01:06:38 09:16 (7%) 785 2.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 2. 99 00:16:22 01:13 (1%) 787 2.
11 čt 18. 9. Hostivař 883 3.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 1. 100 00:44:32 983 2.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 4. 97 00:53:05 04:17 (3%) 1080 2.
14 čt 16. 10. Klánovice 1080 6.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 38. 63 00:48:31 15:50 (17%) 63 76.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 9. 92 01:11:23 10:37 (8%) 155 33.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 18. 83 06:50:00 -114:00 (-20%) 238 22.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 18. 83 00:47:26 10:01 (10%) 321 14.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 14. 87 00:33:49 05:09 (5%) 408 11.
7 čt 13. 6. Klánovice 11. 90 01:00:46 12:05 (11%) 498 10.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 3. 98 596 8.
9 st 26. 6. Káraný 7. 94 01:03:48 07:53 (6%) 690 6.
10 čt 5. 9. Radotín 4. 97 18:38:00 205:00 (21%) 724 6.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 8. 93 01:00:18 14:23 (13%) 817 6.
12 čt 19. 9. Krčák 3. 98 00:43:48 02:12 (2%) 915 6.
13 st 25. 9. Čimice 5. 96 1011 4.
14 čt 3. 10. Novodvorská 4. 97 00:32:00 04:25 (5%) 1108 4.