Martin Tušl

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2015 2 (20) 120 b 133.
2014 2 (14) 154 b 105.
2011 1 (13) 19 b 148–149.
2010 3 (13) 69 b 60.
2009 5 (8) 234 b 17.
Celkem 13 0 (68)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší
6 čt 21. 5. Memoriál APM
7 čt 28. 5. Babický muničák
8 čt 4. 6. Říčany
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 16. 6. Valy
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race
13 čt 3. 9. Uhříněves 56. 45 01:00:20 30:38 (103%) 45 176.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 45 178.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 45 186.
16 ne 20. 9. Krňany 45 191.
17 čt 24. 9. Šeberák 26. 75 00:40:51 10:53 (36%) 120 129.
18 st 30. 9. Motol 120 131.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 120 132.
20 st 14. 10. Jižní město 120 133.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka
8 čt 26. 6. Hostavice
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 20. 81 01:25:09 27:47 (48%) 73 123–124.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 28. 73 00:21:52 06:43 (44%) 154 91.
11 čt 18. 9. Hostivař 154 92.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 154 93.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 154 99.
14 čt 16. 10. Klánovice 154 105.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky 32. 19 01:00:50 20:13 (49%) 19 53–54.
3 st 4. 5. Březová 19 67–68.
4 st 11. 5. Počernice 19 79–80.
5 st 18. 5. Ladronka 19 91.
6 čt 26. 5. Motol 19 99–100.
7 st 1. 6. Komořany 19 109.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 19 117.
9 út 14. 6. Kladno 19 128.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 19 134.
11 st 14. 9. Chabry 19 137.
12 st 21. 9. Klánovice 19 139.
13 st 28. 9. Chodov 19 148–149.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák 35. 16 01:07:30 21:48 (47%) 16 35.
2 st 28. 4. Říčany 26. 25 01:39:20 26:50 (37%) 41 28.
3 st 12. 5. Zbraslav 41 34.
4 st 19. 5. Ladronka 41 40.
5 čt 10. 6. Kamýk 41 47.
6 út 15. 6. Kejkol 41 52.
7 út 22. 6. Lhotka 41 58.
8 st 18. 8. Juliána 41 60.
9 st 25. 8. Hanspaulka 41 62.
10 st 1. 9. Jezírko 41 70.
11 út 7. 9. Hostivař 23. 28 01:00:38 19:09 (46%) 69 57.
12 út 14. 9. Valy 69 58.
13 st 22. 9. Prokopáč 69 60.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák
2 st 24. 6. Ďábličák
3 st 15. 7. Halouny 25. 38 02:27:32 56:23 (61%) 38 58.
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 22. 33 00:43:05 11:02 (34%) 71 44.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 35. 18 00:50:32 19:35 (63%) 89 38.
6 st 2. 9. Hostivař 89 44.
7 st 9. 9. Klánovice 11. 70 00:55:29 12:39 (29%) 159 32.
8 st 16. 9. Káraný 23. 75 00:51:47 10:24 (25%) 234 17.