Martina Hanzlíčková

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2019 5 (10) 219 b 69. (16.)
2018 9 (18) 436 b 58. (13.)
2017 9 1 (14) 505 b 44. (10.)
2016 14 1 (15) 700 b 33. (5.)
2015 17 1 (20) 1002 b 32. (4.)
2014 13 (14) 707 b 24. (3.)
2013 10 (14) 420 b 53. (9.)
2012 10 (17) 351 b 68. (19.)
2011 2 (13) 18 b 156. (36.)
Celkem 89 3 (135)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 53. (8.) 48 01:21:27 38:21 (88%) 48 84. (15.)
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 64. (8.) 37 01:34:52 45:04 (90%) 85 70. (11.)
4 st 1. 5. Čelákovice 55. (10.) 46 01:01:35 23:54 (63%) 131 55. (9.)
5 čt 9. 5. Hostivař 131 67. (13.)
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 131 76. (15.)
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 54. (8.) 47 01:31:45 41:32 (82%) 178 70. (13.)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 178 76. (15.)
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 178 80. (16.)
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 60. (11.) 41 01:18:11 46:15 (144%) 219 69. (16.)
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Kolovraty
15 čt 19. 9. Ďáblice
16 čt 26. 9. Vítkov
17 čt 3. 10. Dobeška
18 čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 58. (13.) 43 01:06:55 37:05 (124%) 43 61. (14.)
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 48. (12.) 53 00:51:32 24:32 (90%) 96 28. (9.)
3 čt 26. 4. Krčák 93. (22.) 8 104 48. (12.)
4 čt 3. 5. Vysočany 62. (15.) 39 00:55:48 27:11 (94%) 143 52. (11.)
5 čt 10. 5. Horní Počernice 51. (10.) 50 01:01:35 26:15 (74%) 185 50. (9.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 59. (17.) 42 01:38:42 53:42 (119%) 227 46. (8.)
7 čt 24. 5. Děvín 235 52. (11.)
8 čt 31. 5. Struhařov 235 63. (15.)
9 čt 7. 6. Juliána 235 68. (15.)
10 čt 14. 6. Točná 235 69. (15.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 235 74. (16.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 235 75. (16.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 235 77. (16.)
14 čt 20. 9. Klánovice 39. (6.) 62 01:18:04 25:57 (49%) 297 70. (14.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 297 70. (14.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 297 71. (14.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 39. (10.) 62 05:20:25 46:30 (16%) 359 67. (15.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 24. (4.) 77 00:46:34 20:16 (77%) 436 58. (13.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 71. (11.) 30 01:18:50 42:01 (114%) 30 72. (12.)
2 čt 11. 5. Čimičák 46. (7.) 55 00:40:16 15:52 (65%) 85 49. (7.)
3 čt 18. 5. Horní Počernice 49. (7.) 52 00:51:10 21:29 (72%) 137 43. (7.)
4 čt 25. 5. Kosoř 66. (14.) 35 01:51:54 45:58 (69%) 172 45. (7.)
5 čt 1. 6. Točná 172 55. (9.)
6 čt 8. 6. Lipence 60. (15.) 41 00:59:36 25:05 (72%) 213 53. (8.)
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 213 64. (13.)
8 čt 22. 6. Zvole 213 70. (14.)
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 213 74. (15.)
10 čt 7. 9. Hostivice 71. (21.) 30 01:23:03 51:07 (160%) 243 70. (15.)
11 čt 14. 9. Hostivař (pořadatel) 100 343 57. (12.)
12 čt 21. 9. Zátiší 45. (9.) 56 01:11:31 29:54 (71%) 399 50. (12.)
13 čt 5. 10. Dobeška 51. (9.) 50 00:44:56 19:50 (79%) 449 47. (11.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 45. (10.) 56 01:04:14 32:41 (103%) 505 44. (10.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 49. (5.) 52 00:52:17 19:46 (60%) 52 52. (7.)
2 čt 28. 4. Memoriál APM 49. (5.) 52 01:10:35 31:06 (78%) 104 41. (6.)
3 čt 5. 5. Bohnice 86. (19.) 15 02:09:20 77:19 (148%) 119 50. (7.)
4 čt 12. 5. Křeslice 54. (7.) 47 00:52:29 19:07 (57%) 166 52. (7.)
5 čt 19. 5. Novodvorská 51. (9.) 50 00:43:32 17:15 (65%) 201 50. (7.)
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 63. (13.) 38 01:15:26 38:08 (102%) 239 52. (6.)
7 čt 2. 6. Ďáblice (pořadatel) 100 339 38. (5.)
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 91. (21.) 10 00:59:05 18:22 (45%) 339 41. (5.)
9 čt 16. 6. Valy 64. (11.) 37 01:52:35 64:19 (133%) 376 41. (5.)
10 út 21. 6. Čelákovice 36. (5.) 65 01:03:47 24:56 (64%) 441 35. (5.)
11 čt 8. 9. Štěrboholy 47. (7.) 54 01:01:48 21:14 (52%) 495 35. (5.)
12 čt 22. 9. Klíčov 41. (5.) 60 00:49:05 22:25 (84%) 555 36. (5.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 37. (7.) 64 02:11:00 62:21 (90%) 619 32. (4.)
14 st 5. 10. Malešice 41. (7.) 60 00:50:39 25:54 (104%) 679 32. (5.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 43. (6.) 58 00:38:30 18:45 (94%) 700 33. (5.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 60. (13.) 41 01:10:53 27:57 (65%) 41 64. (13.)
2 čt 23. 4. Juliána 75. (12.) 26 01:14:35 37:51 (103%) 67 67. (11.)
3 st 29. 4. PrÚjezd 41. (5.) 60 01:03:38 19:43 (44%) 127 50. (7.)
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 63. (12.) 38 01:11:55 32:43 (83%) 165 50. (8.)
5 čt 14. 5. Zátiší 51. (6.) 50 00:58:23 24:14 (70%) 189 51. (8.)
6 čt 21. 5. Memoriál APM 215 58. (9.)
7 čt 28. 5. Babický muničák 51. (6.) 50 01:16:18 34:18 (81%) 265 55. (9.)
8 čt 4. 6. Říčany 34. (6.) 67 00:47:39 15:06 (46%) 306 48. (8.)
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 57. (9.) 44 01:18:40 37:29 (91%) 350 48. (9.)
10 út 16. 6. Valy 56. (8.) 45 01:42:53 43:44 (73%) 395 47. (7.)
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště (pořadatel) 100 495 38. (5.)
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 24. (5.) 77 00:38:13 16:40 (77%) 572 34. (5.)
13 čt 3. 9. Uhříněves 38. (5.) 63 00:47:22 17:40 (59%) 635 33. (5.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 40. (7.) 61 01:50:22 48:25 (78%) 696 33. (5.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 46. (9.) 55 01:16:43 34:24 (81%) 713 34. (5.)
16 ne 20. 9. Krňany 51. (12.) 50 01:12:32 36:41 (102%) 763 33. (5.)
17 čt 24. 9. Šeberák 31. (5.) 70 00:41:50 11:52 (39%) 833 33. (5.)
18 st 30. 9. Motol 871 32. (5.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 37. (6.) 64 01:10:08 33:47 (92%) 935 33. (5.)
20 st 14. 10. Jižní město 34. (6.) 67 00:40:36 16:22 (67%) 1002 32. (4.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 57. (10.) 44 00:53:30 23:07 (76%) 44 60–61. (12–13.)
2 čt 15. 5. memoriál APM 26. (3.) 75 01:00:07 21:30 (55%) 119 31. (4.)
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 67. (9.) 34 01:31:43 39:07 (74%) 153 40. (7.)
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 36. (8.) 65 01:02:09 -2:35 (-3%) 218 32. (6.)
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 38. (6.) 63 00:40:03 11:49 (41%) 247 35. (6.)
6 čt 12. 6. Čelákovice 35. (4.) 66 01:03:47 20:57 (48%) 313 31. (5.)
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 56. (12.) 45 01:52:55 58:44 (108%) 358 31. (6.)
8 čt 26. 6. Hostavice 392 32. (6.)
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 56. (14.) 45 02:15:43 78:21 (136%) 451 27. (4.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 42. (8.) 59 00:24:41 09:32 (62%) 462 27. (3.)
11 čt 18. 9. Hostivař 49. (10.) 52 01:26:48 42:35 (96%) 514 30. (5.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 51. (11.) 50 01:26:31 41:59 (94%) 564 29. (5.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 35. (6.) 66 01:18:40 29:52 (61%) 630 27. (5.)
14 čt 16. 10. Klánovice 24. (7.) 77 00:58:43 21:18 (56%) 707 24. (3.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 69. (19.) 32 00:00:00 32 71. (21.)
2 čt 18. 4. Milíčák 66. (11.) 35 01:02:21 29:40 (90%) 67 69. (17.)
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 67 92. (19.)
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 56. 45 03:19:00 -325:00 (-63%) 112 63. (12.)
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 74. (17.) 27 01:29:47 52:22 (139%) 139 66. (14.)
6 čt 6. 6. Zdiměřice 139 73. (15.)
7 čt 13. 6. Klánovice 62. (14.) 39 01:47:57 59:16 (121%) 178 67. (13.)
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 178 75. (15.)
9 st 26. 6. Káraný 39. 62 01:46:42 50:47 (90%) 240 65. (12.)
10 čt 5. 9. Radotín 53. 48 11:23:00 -230:00 (-26%) 288 62. (12.)
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 288 65. (13.)
12 čt 19. 9. Krčák 57. 44 01:04:58 23:22 (56%) 332 61. (11.)
13 st 25. 9. Čimice 58. 43 375 57. (10.)
14 čt 3. 10. Novodvorská 56. 45 01:01:05 33:30 (121%) 420 53. (9.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy 54. (13.) 47 01:42:34 51:24 (100%) 47 93. (24.)
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 47 116. (29.)
4 st 25. 4. Modřany 82. (23.) 19 02:20:30 83:10 (145%) 66 107. (28.)
5 čt 3. 5. Mníšek 66 129. (31.)
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 127. (36.) 1 00:57:38 32:29 (129%) 67 156. (33.)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 42. (10.) 59 01:31:40 45:39 (99%) 126 78. (19.)
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 70. (14.) 31 15:30:00 810:00 (675%) 157 75. (16.)
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 157 79. (17.)
10 út 12. 6. Káraný 51. 50 01:49:08 54:03 (98%) 207 66. (14.)
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 61. (19.) 40 01:24:06 45:47 (119%) 247 62. (14.)
12 st 8. 8. Řepy 247 70. (15.)
13 st 5. 9. Klánovice 77. (19.) 24 02:16:00 66:58 (97%) 271 71. (16.)
14 st 12. 9. Chabry 271 74. (18.)
15 st 19. 9. Hostivař 271 76. (18.)
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 58. (13.) 43 01:53:51 67:50 (147%) 314 71. (17.)
17 st 3. 10. Záběhlice 64. (17.) 37 01:03:40 42:41 (203%) 351 68. (19.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice
5 st 18. 5. Ladronka
6 čt 26. 5. Motol
7 st 1. 6. Komořany
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy
9 út 14. 6. Kladno
10 st 27. 7. Hrdlořezy
11 st 14. 9. Chabry
12 st 21. 9. Klánovice 48. (8.) 3 02:11:22 77:58 (146%) 3 175. (42.)
13 st 28. 9. Chodov 36. (8.) 15 00:38:04 23:26 (160%) 18 156. (36.)