Martina Štursová

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2017 8 (14) 530 b 43. (9.)
2016 5 (15) 227 b 95. (16.)
2015 15 (20) 906 b 37. (6.)
2014 7 (14) 456 b 48. (11.)
2013 8 1 (14) 514 b 42. (7.)
2012 8 (17) 471 b 51. (11.)
2011 2 (13) 31 b 114. (21.)
Celkem 53 1 (107)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák 58. (12.) 43 00:43:11 18:47 (76%) 43 94. (19.)
3 čt 18. 5. Horní Počernice 43 114. (27.)
4 čt 25. 5. Kosoř 32. (3.) 69 01:40:09 34:13 (51%) 112 68. (12.)
5 čt 1. 6. Točná 27. (3.) 74 01:29:34 30:35 (51%) 186 51. (8.)
6 čt 8. 6. Lipence 186 65. (13.)
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 25. (3.) 76 01:10:12 22:47 (48%) 262 46. (6.)
8 čt 22. 6. Zvole 30. (4.) 71 01:21:04 33:49 (71%) 333 38. (5.)
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 333 43. (8.)
10 čt 7. 9. Hostivice 42. (7.) 59 00:49:44 17:48 (55%) 392 37. (6.)
11 čt 14. 9. Hostivař 24. (3.) 77 01:09:33 25:01 (56%) 469 36. (6.)
12 čt 21. 9. Zátiší 40. (7.) 61 01:07:41 26:04 (62%) 530 37. (6.)
13 čt 5. 10. Dobeška 530 42. (8.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 530 43. (9.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 85. 16 00:53:10 20:39 (63%) 16 88. (22.)
2 čt 28. 4. Memoriál APM 16 112. (27.)
3 čt 5. 5. Bohnice 16 136. (36.)
4 čt 12. 5. Křeslice 16 145. (39.)
5 čt 19. 5. Novodvorská 44. (8.) 57 00:41:39 15:22 (58%) 73 109. (24.)
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 73 121. (27.)
7 čt 2. 6. Ďáblice 65. (12.) 36 01:05:32 34:18 (109%) 109 98. (23.)
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 109 108. (25.)
9 čt 16. 6. Valy 43. (6.) 58 01:21:50 33:34 (69%) 167 94. (17.)
10 út 21. 6. Čelákovice 167 99. (20.)
11 čt 8. 9. Štěrboholy 41. (5.) 60 01:00:28 19:54 (49%) 227 86. (13.)
12 čt 22. 9. Klíčov 227 89. (13.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 227 93. (14.)
14 st 5. 10. Malešice 227 93. (14.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 227 95. (16.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 54. (10.) 47 01:08:34 25:38 (59%) 47 58. (10.)
2 čt 23. 4. Juliána 62. (8.) 39 01:04:10 27:26 (74%) 86 54. (8.)
3 st 29. 4. PrÚjezd 48. (6.) 53 01:08:52 24:57 (56%) 139 46. (5.)
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 48. (8.) 53 01:03:25 24:13 (61%) 192 41. (5.)
5 čt 14. 5. Zátiší 69. (14.) 32 01:14:55 40:46 (119%) 192 50. (7.)
6 čt 21. 5. Memoriál APM 34. (4.) 67 01:16:36 21:06 (38%) 259 44. (5.)
7 čt 28. 5. Babický muničák 33. (3.) 68 01:04:50 22:50 (54%) 327 40. (3.)
8 čt 4. 6. Říčany 327 46. (7.)
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 359 45. (7.)
10 út 16. 6. Valy 42. (5.) 59 01:34:30 35:21 (59%) 418 44. (6.)
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 41. (6.) 60 01:17:35 31:25 (68%) 478 40. (6.)
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 478 41. (6.)
13 čt 3. 9. Uhříněves 26. (3.) 75 00:40:53 11:11 (37%) 553 41. (6.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 26. (4.) 75 01:28:55 26:58 (43%) 628 36. (6.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 33. (4.) 68 01:06:22 24:03 (56%) 696 35. (6.)
16 ne 20. 9. Krňany 696 37. (6.)
17 čt 24. 9. Šeberák 29. (4.) 72 00:41:07 11:09 (37%) 768 38. (6.)
18 st 30. 9. Motol 768 40. (6.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 34. (5.) 67 01:00:25 24:04 (66%) 835 38. (6.)
20 st 14. 10. Jižní město 30. (4.) 71 00:39:30 15:16 (62%) 906 37. (6.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 63. (11.) 38 00:57:03 26:40 (87%) 38 66. (14.)
2 čt 15. 5. memoriál APM 32. (4.) 69 01:07:13 28:36 (74%) 107 35. (6.)
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 38. (4.) 63 01:15:39 23:03 (43%) 170 32. (5.)
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 17. (1.) 84 01:20:41 17:07 (26%) 254 20. (3.)
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 43. (8.) 58 00:41:19 13:05 (46%) 274 24. (2.)
6 čt 12. 6. Čelákovice 36. (5.) 65 01:05:22 22:32 (52%) 339 25. (3.)
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 377 27. (3.)
8 čt 26. 6. Hostavice 22. (5.) 79 01:12:42 23:09 (46%) 456 24. (2.)
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 456 26. (3.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 456 29. (4.)
11 čt 18. 9. Hostivař 456 39. (7.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 456 42. (7.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 456 45. (8.)
14 čt 16. 10. Klánovice 456 48. (11.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 26. (2.) 75 00:44:57 12:16 (37%) 75 58–59. (10.)
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 32. (4.) 69 01:27:44 26:58 (44%) 144 40. (8.)
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 22. 79 10:42:00 118:00 (22%) 223 25. (6.)
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 223 35. (7.)
6 čt 6. 6. Zdiměřice 36. (4.) 65 00:37:51 09:11 (32%) 288 35. (5.)
7 čt 13. 6. Klánovice 49. (10.) 52 01:25:22 36:41 (75%) 340 35. (6.)
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 51. 50 390 29. (3.)
9 st 26. 6. Káraný 30. 71 01:29:10 33:15 (59%) 461 25. (3.)
10 čt 5. 9. Radotín 461 33. (6.)
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 461 39. (6.)
12 čt 19. 9. Krčák 49. 52 01:15:16 33:40 (80%) 513 39. (6.)
13 st 25. 9. Čimice 513 41. (6.)
14 čt 3. 10. Novodvorská (pořadatel) 1 514 42. (7.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 47. (11.) 54 01:23:03 36:28 (78%) 54 103–105. (25.)
4 st 25. 4. Modřany 58. (15.) 43 01:38:25 41:05 (71%) 97 68. (17.)
5 čt 3. 5. Mníšek 97 79. (19.)
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 97 92. (20.)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 97 99. (23.)
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 97 106. (24.)
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 97 113. (24.)
10 út 12. 6. Káraný 25. (7.) 76 01:12:28 17:23 (31%) 173 78. (17.)
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 41. (9.) 59 01:01:22 23:03 (60%) 232 66. (16.)
12 st 8. 8. Řepy 232 73. (17.)
13 st 5. 9. Klánovice 48. (10.) 53 01:38:39 29:37 (42%) 285 67. (15.)
14 st 12. 9. Chabry 37. (10.) 64 01:38:50 17:38 (21%) 349 56. (13.)
15 st 19. 9. Hostivař 31. (3.) 70 01:08:07 21:19 (45%) 419 51. (11.)
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 419 54. (11.)
17 st 3. 10. Záběhlice 49. (9.) 52 00:39:00 18:01 (85%) 471 51. (11.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice
5 st 18. 5. Ladronka
6 čt 26. 5. Motol
7 st 1. 6. Komořany 46. (7.) 5 01:40:11 17:17 (20%) 5 130–131. (31.)
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 25. (6.) 26 04:53:00 102:00 (53%) 31 89. (15.)
9 út 14. 6. Kladno 31 96. (15.)
10 st 27. 7. Hrdlořezy 31 101. (17.)
11 st 14. 9. Chabry 31 109. (20.)
12 st 21. 9. Klánovice 31 111. (20.)
13 st 28. 9. Chodov 31 114. (21.)