Martina Tichovská

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2016 2 (15) 185 b 105. (21.)
2015 3 (20) 215 b 107. (27.)
2014 2 (14) 110 b 127. (29.)
2013 7 1 (14) 545 b 39. (6.)
2012 3 1 (17) 371 b 64. (16.)
2011 8 1 (13) 315 b 17. (2.)
2010 3 (13) 146 b 35. (5.)
Celkem 28 3 (106)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská 12. (1.) 89 00:32:51 06:34 (24%) 89 98. (20.)
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 89 109. (25.)
7 čt 2. 6. Ďáblice 89 118. (29.)
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 89 125. (30.)
9 čt 16. 6. Valy 5. (1.) 96 00:54:55 06:39 (13%) 185 87. (15.)
10 út 21. 6. Čelákovice 185 94. (18.)
11 čt 8. 9. Štěrboholy 185 99. (21.)
12 čt 22. 9. Klíčov 185 101. (21.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 185 103. (21.)
14 st 5. 10. Malešice 185 103. (21.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 185 105. (21.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší
6 čt 21. 5. Memoriál APM
7 čt 28. 5. Babický muničák
8 čt 4. 6. Říčany
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 16. 6. Valy
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race
13 čt 3. 9. Uhříněves 65. (17.) 36 00:32:49 03:07 (10%) 36 191. (48.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 36 193. (48.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 10. (1.) 91 00:51:17 08:58 (21%) 127 117. (25.)
16 ne 20. 9. Krňany 127 123. (28.)
17 čt 24. 9. Šeberák 13. (1.) 88 00:38:00 08:02 (26%) 215 101. (22.)
18 st 30. 9. Motol 215 103. (24.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 215 105. (25.)
20 st 14. 10. Jižní město 215 107. (27.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 83. (20.) 18 00:40:02 09:39 (31%) 18 86. (23.)
2 čt 15. 5. memoriál APM 18 97. (24.)
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 18 118–119. (26–27.)
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 18 120–121. (27–28.)
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 18 136. (34.)
6 čt 12. 6. Čelákovice 18 139. (34.)
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 18 157. (39.)
8 čt 26. 6. Hostavice 18 160. (39.)
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 18 184. (47.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 18 187. (47.)
11 čt 18. 9. Hostivař 9. (1.) 92 00:55:10 10:57 (24%) 110 113. (27.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 110 118. (28.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 110 123. (29.)
14 čt 16. 10. Klánovice 110 127. (29.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 5. (1.) 96 96 7. (1.)
2 čt 18. 4. Milíčák 16. (1.) 85 00:42:25 09:44 (29%) 181 5. (1.)
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 181 18. (4.)
4 čt 16. 5. Keltské hradiště (pořadatel) 100 281 11. (2.)
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 80. (20.) 21 00:50:40 13:15 (35%) 302 16. (2.)
6 čt 6. 6. Zdiměřice 19. (1.) 82 00:34:30 05:50 (20%) 384 16. (2.)
7 čt 13. 6. Klánovice 384 24. (2.)
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 384 31. (5.)
9 st 26. 6. Káraný 384 37. (7.)
10 čt 5. 9. Radotín 72. 29 10:03:00 -310:00 (-34%) 413 41. (7.)
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 413 45. (7.)
12 čt 19. 9. Krčák 8. 93 00:46:56 05:20 (12%) 506 40. (7.)
13 st 25. 9. Čimice 506 42. (7.)
14 čt 3. 10. Novodvorská 62. 39 00:34:18 06:43 (24%) 545 39. (6.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 7. (1.) 94 94 11. (1.)
2 st 11. 4. Hlubočepy 94 36–37. (6.)
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 94 56. (12.)
4 st 25. 4. Modřany 94 73. (18.)
5 čt 3. 5. Mníšek 94 84. (20.)
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 94 97–98. (21.)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 94 105–106. (24.)
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 94 111–112. (25.)
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 94 118–120. (25.)
10 út 12. 6. Káraný 13. (2.) 88 01:03:43 08:38 (15%) 182 77. (16.)
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou (pořadatel) 100 282 55. (12.)
12 st 8. 8. Řepy 282 60. (13.)
13 st 5. 9. Klánovice 12. (2.) 89 01:23:55 14:53 (21%) 371 48. (10.)
14 st 12. 9. Chabry 371 53. (11.)
15 st 19. 9. Hostivař 371 58. (15.)
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 371 64. (16.)
17 st 3. 10. Záběhlice 371 64. (16.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky 7. (1.) 44 00:45:13 04:36 (11%) 44 26. (5.)
3 st 4. 5. Březová 4. (1.) 47 00:57:00 07:00 (14%) 91 12. (1.)
4 st 11. 5. Počernice 9. (1.) 42 01:03:30 11:01 (20%) 133 11. (1.)
5 st 18. 5. Ladronka 25. (2.) 26 159 11. (1.)
6 čt 26. 5. Motol 34. (2.) 17 01:10:50 -27:00 (-28%) 176 15. (1.)
7 st 1. 6. Komořany 54. (11.) 1 01:02:12 -21:18 (-25%) 177 17. (1.)
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 177 20. (2.)
9 út 14. 6. Kladno 6. (1.) 45 01:36:53 09:15 (10%) 222 16. (1.)
10 st 27. 7. Hrdlořezy 8. (2.) 43 00:58:44 06:06 (11%) 265 13. (1.)
11 st 14. 9. Chabry 265 17. (1.)
12 st 21. 9. Klánovice 265 20. (2.)
13 st 28. 9. Chodov (pořadatel) 50 315 17. (2.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav
4 st 19. 5. Ladronka
5 čt 10. 6. Kamýk 4. 47 00:30:40 02:13 (7%) 47 39. (7.)
6 út 15. 6. Kejkol 1. 50 00:57:37 97 30. (5.)
7 út 22. 6. Lhotka 2. 49 00:39:46 00:12 (0%) 146 19. (3.)
8 st 18. 8. Juliána 146 23. (3.)
9 st 25. 8. Hanspaulka 146 25. (3.)
10 st 1. 9. Jezírko 146 31. (5.)
11 út 7. 9. Hostivař 146 32. (5.)
12 út 14. 9. Valy 146 32. (5.)
13 st 22. 9. Prokopáč 146 35. (5.)