Maruška Hrdinová

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2019 1 (18) 80 b 152. (34.)
2017 3 (14) 251 b 81. (18.)
2016 1 (15) 72 b 172–174. (41.)
2015 3 (20) 233 b 98. (20.)
2014 1 (14) 100 b 136–138. (34.)
2012 1 (17) 86 b 173–175. (41.)
2010 6 (13) 274 b 15. (2.)
2009 3 (8) 197 b 26. (4.)
Celkem 18 1 (119)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč 21. (1.) 80 01:00:35 13:49 (29%) 80 135. (31.)
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 80 141. (31.)
14 čt 12. 9. Krčák 80 145. (32.)
15 čt 19. 9. Kolovraty 80 147. (33.)
16 čt 26. 9. Vítkov 80 147. (33.)
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 80 151. (34.)
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 80 152. (34.)
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice
4 čt 25. 5. Kosoř
5 čt 1. 6. Točná
6 čt 8. 6. Lipence
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 11. (1.) 90 01:00:25 13:00 (27%) 90 108. (26.)
8 čt 22. 6. Zvole 90 110. (26.)
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 90 112. (26.)
10 čt 7. 9. Hostivice 90 118. (29.)
11 čt 14. 9. Hostivař 90 124. (31.)
12 čt 21. 9. Zátiší 15. (2.) 86 00:56:13 14:36 (35%) 176 97. (23.)
13 čt 5. 10. Dobeška 26. (1.) 75 00:33:42 08:36 (34%) 251 78. (18.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 251 81. (18.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj
7 čt 2. 6. Ďáblice
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka
9 čt 16. 6. Valy
10 út 21. 6. Čelákovice
11 čt 8. 9. Štěrboholy 29. (2.) 72 00:54:25 13:51 (34%) 72 153–154. (35.)
12 čt 22. 9. Klíčov 72 156–157. (36.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 72 164–165. (38.)
14 st 5. 10. Malešice 72 170–171. (40.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 72 172–174. (41.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší
6 čt 21. 5. Memoriál APM
7 čt 28. 5. Babický muničák
8 čt 4. 6. Říčany
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 16. 6. Valy
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race
13 čt 3. 9. Uhříněves
14 út 8. 9. Lipenecké louky
15 st 16. 9. Osamělá blecha 25. (3.) 76 01:01:53 19:34 (46%) 76 148. (36.)
16 ne 20. 9. Krňany 17. (1.) 84 00:49:49 13:58 (38%) 160 116. (25.)
17 čt 24. 9. Šeberák 28. (3.) 73 00:41:05 11:07 (37%) 233 95. (18.)
18 st 30. 9. Motol 233 96. (19.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 233 97. (19.)
20 st 14. 10. Jižní město 233 98. (20.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov (pořadatel) 100 100 2–4. (1–3.)
2 čt 15. 5. memoriál APM 100 38–39. (7.)
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 100 61–62. (10.)
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 100 67–69. (13.)
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 100 76–80. (17.)
6 čt 12. 6. Čelákovice 100 81–84. (18.)
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 100 86–88. (19.)
8 čt 26. 6. Hostavice 100 91–93. (21.)
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 100 98–99. (22.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 100 116–117. (29.)
11 čt 18. 9. Hostivař 100 121–122. (31.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 100 127–128. (33.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 100 132–134. (34.)
14 čt 16. 10. Klánovice 100 136–138. (34.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 12. 6. Káraný
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou
12 st 8. 8. Řepy
13 st 5. 9. Klánovice 15. (3.) 86 01:24:55 15:53 (23%) 86 157–159. (37.)
14 st 12. 9. Chabry 86 161–163. (37.)
15 st 19. 9. Hostivař 86 165–167. (38.)
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 86 169–171. (39.)
17 st 3. 10. Záběhlice 86 173–175. (41.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák 3. 48 00:46:34 00:52 (1%) 48 3. (1.)
2 st 28. 4. Říčany 48 18–19. (3.)
3 st 12. 5. Zbraslav 2. 49 01:10:22 02:49 (4%) 97 7. (1.)
4 st 19. 5. Ladronka 6. 45 01:11:25 10:25 (17%) 142 4. (1.)
5 čt 10. 6. Kamýk 142 10. (2.)
6 út 15. 6. Kejkol 142 15. (2.)
7 út 22. 6. Lhotka 3. 48 00:40:17 00:43 (1%) 190 10. (1.)
8 st 18. 8. Juliána 190 15. (2.)
9 st 25. 8. Hanspaulka 190 16. (2.)
10 st 1. 9. Jezírko 190 18. (2.)
11 út 7. 9. Hostivař 190 19. (2.)
12 út 14. 9. Valy 6. 46 01:13:59 14:24 (24%) 236 15. (2.)
13 st 22. 9. Prokopáč 13. 38 01:13:13 13:21 (22%) 274 15. (2.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák 11. 102 00:54:08 -1:02 (-2%) 102 1. (1.)
2 st 24. 6. Ďábličák 102 14. (1.)
3 st 15. 7. Halouny 102 20. (3.)
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 3. 45 00:35:15 03:12 (9%) 147 18. (2.)
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 1. 50 00:30:57 197 9. (1.)
6 st 2. 9. Hostivař 197 15. (2.)
7 st 9. 9. Klánovice 197 19. (3.)
8 st 16. 9. Káraný 197 26. (4.)