Matěj Mišoň

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 1 (2) 79 b 44–45.
2018 2 (18) 191 b 104.
2017 11 (14) 899 b 18.
2013 1 (14) 52 b 189–190.
Celkem 15 0 (48)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 22. 79 00:57:09 14:03 (32%) 79 44–45.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Hostivice-Chýně
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Levý Hradec
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
čt 12. 9. Kolovraty
čt 3. 10. Dobeška
čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 7. 94 00:36:52 07:02 (23%) 94 10.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 4. 97 00:31:11 04:11 (15%) 191 4.
3 čt 26. 4. Krčák 191 18.
4 čt 3. 5. Vysočany 191 35.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 191 47.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 191 56.
7 čt 24. 5. Děvín 191 63.
8 čt 31. 5. Struhařov 191 71.
9 čt 7. 6. Juliána 191 75.
10 čt 14. 6. Točná 191 79.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 191 84.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 191 87.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 191 91.
14 čt 20. 9. Klánovice 191 96.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 191 97.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 191 100.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 191 103.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 191 104.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 9. 92 00:44:20 07:31 (20%) 92 10.
2 čt 11. 5. Čimičák 33. 68 00:35:18 10:54 (44%) 160 14.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 160 35.
4 čt 25. 5. Kosoř 14. 87 01:25:00 19:04 (28%) 247 27.
5 čt 1. 6. Točná 14. 87 01:17:10 18:11 (30%) 334 14.
6 čt 8. 6. Lipence 31. 70 00:47:25 12:54 (37%) 404 13.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 23. 78 01:08:42 21:17 (44%) 482 13.
8 čt 22. 6. Zvole 482 18.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 20. 81 00:55:50 18:41 (50%) 563 17.
10 čt 7. 9. Hostivice 21. 80 00:42:41 10:45 (33%) 643 16.
11 čt 14. 9. Hostivař 643 20.
12 čt 21. 9. Zátiší 14. 87 00:56:02 14:25 (34%) 730 18.
13 čt 5. 10. Dobeška 23. 78 00:32:35 07:29 (29%) 808 18.
14 čt 12. 10. Ořechovka 10. 91 00:40:45 09:12 (29%) 899 18.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov)
6 čt 6. 6. Zdiměřice
7 čt 13. 6. Klánovice
8 čt 20. 6. Kavčí Hory
9 st 26. 6. Káraný
10 čt 5. 9. Radotín 49. 52 03:00:00 -733:00 (-81%) 52 167–168.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 52 173–174.
12 čt 19. 9. Krčák 52 177.
13 st 25. 9. Čimice 52 185.
14 čt 3. 10. Novodvorská 52 189–190.