Mejla

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 7 (10) 398 b 38.
2018 11 (18) 632 b 45.
2017 14 (14) 814 b 24.
2016 9 (15) 464 b 53.
2015 20 (20) 1180 b 23.
2014 10 (14) 590 b 35.
2013 11 (14) 600 b 36.
2012 2 (17) 89 b 169.
Celkem 84 0 (122)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 42. 59 01:10:30 27:24 (63%) 59 73.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 51. 50 01:23:20 33:32 (67%) 109 43.
4 st 1. 5. Čelákovice 109 62.
5 čt 9. 5. Hostivař 48. 53 00:44:50 17:28 (63%) 162 58.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 44. 57 01:01:51 21:54 (54%) 219 43.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 34. 67 01:08:09 17:56 (35%) 286 36.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 286 47.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 37. 64 00:41:00 -23:19 (-36%) 350 40.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 53. 48 01:03:43 31:47 (99%) 398 38.
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Kolovraty
15 čt 19. 9. Ďáblice
16 čt 26. 9. Vítkov
17 čt 3. 10. Dobeška
18 čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 53. 48 00:57:53 28:03 (94%) 48 56.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 28. 73 00:51:27 24:27 (90%) 121 20.
3 čt 26. 4. Krčák 68. 33 01:37:17 54:17 (126%) 154 33.
4 čt 3. 5. Vysočany 46. 55 00:46:32 17:55 (62%) 209 31.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 36. 65 00:53:50 18:30 (52%) 241 33.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 274 37.
7 čt 24. 5. Děvín 274 43.
8 čt 31. 5. Struhařov 274 48.
9 čt 7. 6. Juliána 64. 37 01:27:00 40:31 (87%) 311 49.
10 čt 14. 6. Točná 42. 59 01:51:23 56:38 (103%) 370 43.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 45. 57 01:59:36 57:12 (91%) 427 41.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 427 45.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 427 51.
14 čt 20. 9. Klánovice 41. 60 01:18:48 26:41 (51%) 487 49.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 487 51.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 31. 70 00:26:48 10:14 (61%) 557 48.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 557 51.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 26. 75 00:46:39 20:21 (77%) 632 45.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 48. 53 00:57:46 20:57 (56%) 53 49.
2 čt 11. 5. Čimičák 63. 38 00:45:18 20:54 (85%) 91 43.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 29. 72 00:42:32 12:51 (43%) 163 33.
4 čt 25. 5. Kosoř 42. 59 01:48:36 42:40 (64%) 222 31.
5 čt 1. 6. Točná 44. 57 01:44:12 45:13 (76%) 241 33.
6 čt 8. 6. Lipence 26. 75 00:46:18 11:47 (34%) 316 28.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 45. 56 01:21:20 33:55 (71%) 372 29.
8 čt 22. 6. Zvole 19. 82 01:07:33 20:18 (42%) 401 29.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 22. 79 00:56:05 18:56 (50%) 480 29.
10 čt 7. 9. Hostivice 45. 56 00:50:07 18:11 (56%) 536 25.
11 čt 14. 9. Hostivař 25. 76 01:10:05 25:33 (57%) 612 23.
12 čt 21. 9. Zátiší 35. 66 01:06:06 24:29 (58%) 678 25.
13 čt 5. 10. Dobeška 38. 63 00:37:31 12:25 (49%) 741 25.
14 čt 12. 10. Ořechovka 28. 73 00:51:03 19:30 (61%) 814 24.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 65. 36 01:00:19 27:48 (85%) 36 68.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 52. 49 01:12:07 32:38 (82%) 85 55.
3 čt 5. 5. Bohnice 57. 44 01:29:50 37:49 (72%) 129 47.
4 čt 12. 5. Křeslice 46. 55 00:50:19 16:57 (50%) 184 43.
5 čt 19. 5. Novodvorská 51. 50 00:43:32 17:15 (65%) 198 52.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 44. 57 01:02:00 24:42 (66%) 255 43.
7 čt 2. 6. Ďáblice 59. 42 00:57:59 26:45 (85%) 297 46.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 297 51.
9 čt 16. 6. Valy 333 52.
10 út 21. 6. Čelákovice 39. 62 01:06:17 27:26 (70%) 395 44.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 32. 69 00:55:28 14:54 (36%) 464 40.
12 čt 22. 9. Klíčov 464 47.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 464 48.
14 st 5. 10. Malešice 464 50.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 464 53.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 61. 40 01:12:49 29:53 (69%) 40 65.
2 čt 23. 4. Juliána 29. 72 00:50:05 13:21 (36%) 112 39.
3 st 29. 4. PrÚjezd 51. 50 01:12:27 28:32 (64%) 162 37.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 58. 43 01:07:26 28:14 (72%) 205 35.
5 čt 14. 5. Zátiší 34. 67 00:53:52 19:43 (57%) 232 38.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 42. 59 01:19:33 24:03 (43%) 291 39.
7 čt 28. 5. Babický muničák 21. 80 00:56:45 14:45 (35%) 371 32.
8 čt 4. 6. Říčany 25. 76 00:42:20 09:47 (30%) 404 30.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 44. 57 01:10:50 29:39 (71%) 461 30.
10 út 16. 6. Valy 49. 52 01:37:19 38:10 (64%) 513 32.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 23. 78 01:05:25 19:15 (41%) 591 26.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 21. 80 00:37:07 15:34 (72%) 671 24.
13 čt 3. 9. Uhříněves 40. 61 00:48:03 18:21 (61%) 732 27.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 30. 71 01:30:34 28:37 (46%) 803 27.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 31. 70 01:03:26 21:07 (49%) 823 26.
16 ne 20. 9. Krňany 40. 61 01:02:15 26:24 (73%) 884 25.
17 čt 24. 9. Šeberák 39. 62 00:44:09 14:11 (47%) 946 25.
18 st 30. 9. Motol 28. 73 01:37:25 39:37 (68%) 1019 25.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 18. 83 00:52:24 16:03 (44%) 1102 24.
20 st 14. 10. Jižní město 23. 78 00:36:00 11:46 (48%) 1180 23.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 62. 39 00:56:46 26:23 (86%) 39 65.
2 čt 15. 5. memoriál APM 36. 65 01:10:58 32:21 (83%) 104 36.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 64. 37 01:30:09 37:33 (71%) 141 45.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 141 52.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 46. 55 00:42:02 13:48 (48%) 196 44.
6 čt 12. 6. Čelákovice 32. 69 01:01:16 18:26 (43%) 265 41.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 51. 50 01:45:40 51:29 (95%) 315 40.
8 čt 26. 6. Hostavice 315 45.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 315 49.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 315 52.
11 čt 18. 9. Hostivař 43. 58 01:20:25 36:12 (81%) 373 50.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 30. 71 01:10:50 26:18 (59%) 444 45.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 34. 67 01:14:58 26:10 (53%) 511 40.
14 čt 16. 10. Klánovice 22. 79 00:56:44 19:19 (51%) 590 35.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 68. 33 01:06:33 33:52 (103%) 33 107–108.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 44. 57 01:38:35 37:49 (62%) 90 71.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 42. 59 09:28:00 44:00 (8%) 149 52.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 33. 68 00:53:39 16:14 (43%) 217 39.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 38. 63 00:38:07 09:27 (32%) 280 37.
7 čt 13. 6. Klánovice 53. 48 01:28:11 39:30 (81%) 328 36.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 51. 50 378 34.
9 st 26. 6. Káraný 32. 69 01:29:40 33:45 (60%) 447 30.
10 čt 5. 9. Radotín 61. 40 05:42:00 -571:00 (-63%) 454 36.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 48. 53 00:44:19 -2:24 (-4%) 507 34.
12 čt 19. 9. Krčák 540 34.
13 st 25. 9. Čimice 41. 60 600 34.
14 čt 3. 10. Novodvorská 600 36.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 12. 6. Káraný
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou
12 st 8. 8. Řepy
13 st 5. 9. Klánovice 71. 30 02:01:45 52:43 (76%) 30 310–312.
14 st 12. 9. Chabry 42. 59 01:43:25 22:13 (27%) 89 157.
15 st 19. 9. Hostivař 89 161.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 89 165.
17 st 3. 10. Záběhlice 89 169.