Michal Průša

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 2 (12) 70 b 144.
2018 1 (18) 60 b 205–206.
2016 2 (15) 155 b 113.
2015 2 (20) 135 b 126.
2013 1 (14) 33 b 221–224.
2012 3 (17) 202 b 95.
2011 5 (13) 167 b 35.
Celkem 16 0 (109)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 62. 1 01:04:14 21:08 (49%) 1 91–104.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 1 122–128.
4 st 1. 5. Čelákovice 1 165–171.
5 čt 9. 5. Hostivař 1 181–187.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 1 184–189.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 1 190–195.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 1 195–200.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 1 197–202.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 1 208–213.
11 čt 20. 6. Sedlec 1 209–214.
12 čt 27. 6. Dubeč 32. 69 01:07:48 21:02 (44%) 70 144.
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Krčák
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 út 1. 10. Ďáblice
18 čt 10. 10. Noční sprint
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 41. 60 00:35:55 08:55 (33%) 60 75–76.
3 čt 26. 4. Krčák 60 102.
4 čt 3. 5. Vysočany 60 116–117.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 60 122.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 60 131.
7 čt 24. 5. Děvín 60 137.
8 čt 31. 5. Struhařov 60 142.
9 čt 7. 6. Juliána 60 151.
10 čt 14. 6. Točná 60 161.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 60 165.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 60 171–172.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 60 177–178.
14 čt 20. 9. Klánovice 60 182–183.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 60 198–199.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 60 201–202.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 60 203–204.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 60 205–206.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj
7 čt 2. 6. Ďáblice
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 32. 69 01:01:15 20:32 (50%) 69 144–145.
9 čt 16. 6. Valy 15. 86 01:05:20 17:04 (35%) 155 98.
10 út 21. 6. Čelákovice 155 102.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 155 108.
12 čt 22. 9. Klíčov 155 108.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 155 110.
14 st 5. 10. Malešice 155 110.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 155 113.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší
6 čt 21. 5. Memoriál APM
7 čt 28. 5. Babický muničák
8 čt 4. 6. Říčany
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 16. 6. Valy
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race
13 čt 3. 9. Uhříněves
14 út 8. 9. Lipenecké louky
15 st 16. 9. Osamělá blecha 29. 72 01:02:21 20:02 (47%) 72 151–152.
16 ne 20. 9. Krňany 72 158–159.
17 čt 24. 9. Šeberák 38. 63 00:44:00 14:02 (46%) 135 123.
18 st 30. 9. Motol 135 124.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 135 125.
20 st 14. 10. Jižní město 135 126.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov)
6 čt 6. 6. Zdiměřice
7 čt 13. 6. Klánovice
8 čt 20. 6. Kavčí Hory
9 st 26. 6. Káraný
10 čt 5. 9. Radotín 68. 33 14:35:00 -38:00 (-5%) 33 198–202.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 33 202–206.
12 čt 19. 9. Krčák 33 206–210.
13 st 25. 9. Čimice 33 215–218.
14 čt 3. 10. Novodvorská 33 221–224.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 9. 92 00:52:40 06:05 (13%) 92 59–60.
4 st 25. 4. Modřany 92 78–80.
5 čt 3. 5. Mníšek 43. 58 150 52.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 49. 52 00:33:10 08:01 (31%) 202 37.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 202 49.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 202 54.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 202 62.
10 út 12. 6. Káraný 202 68.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 202 76.
12 st 8. 8. Řepy 202 79.
13 st 5. 9. Klánovice 202 83.
14 st 12. 9. Chabry 202 85.
15 st 19. 9. Hostivař 202 89.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 202 90.
17 st 3. 10. Záběhlice 202 95.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky 6. 45 00:45:08 04:31 (11%) 45 25.
3 st 4. 5. Březová 35. 15 01:01:00 11:00 (22%) 60 29.
4 st 11. 5. Počernice 60 35.
5 st 18. 5. Ladronka 60 41.
6 čt 26. 5. Motol 60 45.
7 st 1. 6. Komořany 21. 30 01:59:38 36:44 (44%) 90 37.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 90 40.
9 út 14. 6. Kladno 9. 42 01:39:17 11:39 (13%) 132 31.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 16. 35 01:04:50 12:12 (23%) 167 24.
11 st 14. 9. Chabry 167 30.
12 st 21. 9. Klánovice 167 33.
13 st 28. 9. Chodov 167 35.