Milan Holý

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 1 (12) 49 b 173–174.
2018 3 (18) 164 b 113.
2017 1 (14) 51 b 166–168.
2016 9 1 (15) 670 b 36.
2015 9 (20) 566 b 61.
2014 2 (14) 127 b 120.
Celkem 25 1 (93)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař 52. 49 00:46:00 18:38 (68%) 49 138.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 49 144.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 49 152.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 49 156.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 49 160.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 49 168–169.
11 čt 20. 6. Sedlec 49 168–169.
12 čt 27. 6. Dubeč 49 173–174.
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Ďáblice
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 čt 3. 10. volný termín
18 čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 55. 46 00:57:59 28:09 (94%) 46 58.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 46 97.
3 čt 26. 4. Krčák 46 124.
4 čt 3. 5. Vysočany 46 132.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 46 138.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 46 150.
7 čt 24. 5. Děvín 46 155–156.
8 čt 31. 5. Struhařov 46 162–164.
9 čt 7. 6. Juliána 46 171–173.
10 čt 14. 6. Točná 46 182–183.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 46 188–189.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 48. 53 01:12:05 29:43 (70%) 99 130.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 36. 65 01:55:20 50:40 (78%) 164 103.
14 čt 20. 9. Klánovice 164 106.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 164 106.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 164 110.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 164 112.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 164 113.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 50. 51 01:00:08 23:19 (63%) 51 51.
2 čt 11. 5. Čimičák 51 86.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 51 106.
4 čt 25. 5. Kosoř 51 116.
5 čt 1. 6. Točná 51 121.
6 čt 8. 6. Lipence 51 126.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 51 135.
8 čt 22. 6. Zvole 51 138.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 51 141.
10 čt 7. 9. Hostivice 51 149.
11 čt 14. 9. Hostivař 51 155–156.
12 čt 21. 9. Zátiší 51 159–161.
13 čt 5. 10. Dobeška 51 161–163.
14 čt 12. 10. Ořechovka 51 166–168.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM 45. 56 01:07:00 27:31 (69%) 56 74.
3 čt 5. 5. Bohnice 72. 29 01:43:55 51:54 (99%) 85 74.
4 čt 12. 5. Křeslice 32. 69 00:47:00 13:38 (40%) 154 55.
5 čt 19. 5. Novodvorská 43. 58 00:41:36 15:19 (58%) 212 44.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 212 57.
7 čt 2. 6. Ďáblice 38. 63 00:48:16 17:02 (54%) 275 52.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 275 58.
9 čt 16. 6. Valy 47. 54 01:26:20 38:04 (78%) 329 55.
10 út 21. 6. Čelákovice 329 57.
11 čt 8. 9. Štěrboholy (pořadatel) 100 429 45.
12 čt 22. 9. Klíčov 18. 83 00:35:23 08:43 (32%) 512 42.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 512 44.
14 st 5. 10. Malešice 16. 85 00:34:20 09:35 (38%) 597 39.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 28. 73 00:31:00 11:15 (56%) 670 36.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 44. 57 01:04:29 21:33 (50%) 57 48.
2 čt 23. 4. Juliána 57 75–76.
3 st 29. 4. PrÚjezd 38. 63 01:02:49 18:54 (43%) 120 52.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 120 69.
5 čt 14. 5. Zátiší 54. 47 01:01:13 27:04 (79%) 167 59.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 27. 74 01:11:42 16:12 (29%) 241 49.
7 čt 28. 5. Babický muničák 26. 75 01:01:10 19:10 (45%) 316 41.
8 čt 4. 6. Říčany 43. 58 00:50:36 18:03 (55%) 374 38.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 46. 55 01:12:39 31:28 (76%) 429 35.
10 út 16. 6. Valy 429 41.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 429 50.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 429 52.
13 čt 3. 9. Uhříněves 43. 58 00:49:25 19:43 (66%) 487 47.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 487 52.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 487 53.
16 ne 20. 9. Krňany 487 60.
17 čt 24. 9. Šeberák 487 62.
18 st 30. 9. Motol 487 64.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 22. 79 00:55:15 18:54 (51%) 566 61.
20 st 14. 10. Jižní město 566 61.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka
8 čt 26. 6. Hostavice
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 42. 59 01:50:38 53:16 (92%)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 59 159–161.
11 čt 18. 9. Hostivař 59 164–166.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 33. 68 01:13:20 28:48 (64%) 127 108.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 127 116.
14 čt 16. 10. Klánovice 127 120.