Milan Jalovy

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2020 1 (4) 81 b 87.
2019 4 (18) 341 b 72.
2017 1 (14) 78 b 139.
2016 1 (15) 75 b 166.
Celkem 7 0 (51)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj 20. 81 00:52:17 13:40 (35%) 81 22.
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice) 81 46–47.
3 čt 21. 5. Memoriál APM 81 69.
4 čt 28. 5. Juliána 81 87.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč
7 čt 18. 6. LKKB (Kbely)
8 čt 25. 6. Middle (Drnek)
9 čt 25. 6. Midlo-sprint (Drnek)
10 čt 3. 9. Zvole-Károv
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka
12 ne 13. 9. XL Velbloud (jih Prahy)
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec + Vrabec
14 čt 24. 9. rezervováno
15 čt 1. 10. Prokopské údolí
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 19. 82 00:55:08 12:02 (27%) 82 41–42.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 12. 89 01:01:31 11:43 (23%) 171 15.
4 st 1. 5. Čelákovice 171 34.
5 čt 9. 5. Hostivař 171 55.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 171 64.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 171 72.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 12. 89 00:56:11 12:04 (27%) 260 54.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 260 54.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 20. 81 00:46:55 14:59 (46%) 341 44.
11 čt 20. 6. Sedlec 341 49.
12 čt 27. 6. Dubeč 341 54.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 341 59.
14 čt 12. 9. Krčák 341 61.
15 čt 19. 9. Kolovraty 341 64.
16 čt 26. 9. Vítkov 341 65.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 341 70.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 341 72.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák 23. 78 00:32:50 08:26 (34%) 78 57–58.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 78 73–74.
4 čt 25. 5. Kosoř 78 94.
5 čt 1. 6. Točná 78 104.
6 čt 8. 6. Lipence 78 110.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 78 114.
8 čt 22. 6. Zvole 78 116.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 78 118.
10 čt 7. 9. Hostivice 78 127.
11 čt 14. 9. Hostivař 78 132.
12 čt 21. 9. Zátiší 78 135.
13 čt 5. 10. Dobeška 78 136.
14 čt 12. 10. Ořechovka 78 139.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj
7 čt 2. 6. Ďáblice
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 26. 75 00:57:28 16:45 (41%) 75 134.
9 čt 16. 6. Valy 75 141.
10 út 21. 6. Čelákovice 75 144.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 75 147.
12 čt 22. 9. Klíčov 75 150.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 75 158.
14 st 5. 10. Malešice 75 164.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 75 166.