Milan Meier

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 2 (18) 141 b 112.
2018 1 (18) 86 b 163.
2016 2 (15) 138 b 120.
2015 2 (20) 104 b 141.
2013 3 (14) 222 b 87.
2012 5 (17) 293 b 80.
2011 4 (13) 110 b 49.
2010 3 (13) 64 b 64.
2009 1 (8) 61 b 81.
Celkem 23 0 (136)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice 42. 59 00:53:44 16:03 (42%) 59 111–112.
5 čt 9. 5. Hostivař 59 127.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 59 132.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 59 140.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 59 141.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 59 147.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 59 155.
11 čt 20. 6. Sedlec 59 156.
12 čt 27. 6. Dubeč 59 161.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 19. 82 00:42:26 11:47 (38%) 141 103.
14 čt 12. 9. Krčák 141 104.
15 čt 19. 9. Kolovraty 141 108.
16 čt 26. 9. Vítkov 141 110.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 141 110.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 141 112.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 15. 86 00:39:19 12:19 (45%) 86 42–43.
3 čt 26. 4. Krčák 86 65–66.
4 čt 3. 5. Vysočany 86 85–86.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 86 94–95.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 86 100–101.
7 čt 24. 5. Děvín 86 108.
8 čt 31. 5. Struhařov 86 112.
9 čt 7. 6. Juliána 86 121.
10 čt 14. 6. Točná 86 130–131.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 86 133–134.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 86 144.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 86 149.
14 čt 20. 9. Klánovice 86 151.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 86 159.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 86 162.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 86 162.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 86 163.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 32. 69 00:57:52 20:34 (55%) 69 125.
7 čt 2. 6. Ďáblice 69 132.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 69 144–145.
9 čt 16. 6. Valy 69 148.
10 út 21. 6. Čelákovice 69 152.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 69 156.
12 čt 22. 9. Klíčov 69 159.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 32. 69 01:52:28 43:49 (63%) 138 117.
14 st 5. 10. Malešice 138 119.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 138 120.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 55. 46 01:06:31 27:19 (69%) 46 118–119.
5 čt 14. 5. Zátiší 46 125–126.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 46 132–133.
7 čt 28. 5. Babický muničák 43. 58 01:07:54 25:54 (61%) 104 99.
8 čt 4. 6. Říčany 104 102.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 104 107.
10 út 16. 6. Valy 104 110.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 104 115.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 104 115.
13 čt 3. 9. Uhříněves 104 117.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 104 119.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 104 126.
16 ne 20. 9. Krňany 104 132.
17 čt 24. 9. Šeberák 104 137.
18 st 30. 9. Motol 104 138.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 104 139.
20 st 14. 10. Jižní město 104 141.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov)
6 čt 6. 6. Zdiměřice
7 čt 13. 6. Klánovice 25. 76 01:09:02 20:21 (41%) 76 122.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 76 128.
9 st 26. 6. Káraný 16. 85 01:11:17 15:22 (27%) 161 85.
10 čt 5. 9. Radotín 40. 61 16:23:00 70:00 (7%) 222 70.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 222 72.
12 čt 19. 9. Krčák 222 80.
13 st 25. 9. Čimice 222 85.
14 čt 3. 10. Novodvorská 222 87.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 27. 74 01:04:12 17:37 (37%) 74 76–77.
4 st 25. 4. Modřany 74 96–97.
5 čt 3. 5. Mníšek 60. 41 115 65.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 74. 27 00:37:40 12:31 (49%) 142 66.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 16. 85 01:00:20 14:19 (31%) 227 42.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 227 47.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 227 57.
10 út 12. 6. Káraný 227 60.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 227 68.
12 st 8. 8. Řepy 227 75.
13 st 5. 9. Klánovice 35. 66 01:32:37 23:35 (34%) 293 66.
14 st 12. 9. Chabry 293 71.
15 st 19. 9. Hostivař 293 72.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 293 76.
17 st 3. 10. Záběhlice 293 80.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice 20. 31 01:10:48 18:19 (34%) 31 60–61.
5 st 18. 5. Ladronka 31 67–68.
6 čt 26. 5. Motol 31 74–75.
7 st 1. 6. Komořany 31 79–81.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 31 86–88.
9 út 14. 6. Kladno 31 92–95.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 25. 26 01:15:25 22:47 (43%) 57 60.
11 st 14. 9. Chabry 33. 18 01:15:36 -10:07 (-12%) 75 60.
12 st 21. 9. Klánovice 16. 35 01:06:42 13:18 (24%) 110 46.
13 st 28. 9. Chodov 110 49.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany 33. 18 01:49:40 37:10 (51%) 18 49–50.
3 st 12. 5. Zbraslav 18 63–64.
4 st 19. 5. Ladronka 18 70–71.
5 čt 10. 6. Kamýk 18 80–81.
6 út 15. 6. Kejkol 18 89–90.
7 út 22. 6. Lhotka 27. 24 00:55:00 15:26 (39%) 42 54.
8 st 18. 8. Juliána 42 56.
9 st 25. 8. Hanspaulka 42 59.
10 st 1. 9. Jezírko 42 67.
11 út 7. 9. Hostivař 29. 22 01:04:27 22:58 (55%) 64 60.
12 út 14. 9. Valy 64 62.
13 st 22. 9. Prokopáč 64 64.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák 24. 61 01:16:32 21:26 (38%) 61 25.
2 st 24. 6. Ďábličák 61 36.
3 st 15. 7. Halouny 61 47.
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 61 50.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 61 59.
6 st 2. 9. Hostivař 61 66.
7 st 9. 9. Klánovice 61 69.
8 st 16. 9. Káraný 61 81.