Milan Sluka

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2017 1 (14) 43 b 178.
2016 3 (15) 117 b 130.
2015 2 (20) 82 b 160.
2014 5 (14) 222 b 80.
2013 7 (14) 393 b 56.
2012 9 (17) 467 b 52.
2011 4 (13) 87 b 59.
2010 6 (13) 107 b 45.
2009 1 (8) 26 b 97.
Celkem 38 0 (128)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice
4 čt 25. 5. Kosoř
5 čt 1. 6. Točná
6 čt 8. 6. Lipence 58. 43 00:58:19 23:48 (68%) 43 133.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 43 143.
8 čt 22. 6. Zvole 43 146.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 43 149.
10 čt 7. 9. Hostivice 43 158.
11 čt 14. 9. Hostivař 43 165.
12 čt 21. 9. Zátiší 43 171.
13 čt 5. 10. Dobeška 43 173.
14 čt 12. 10. Ořechovka 43 178.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská 88. 13 01:19:23 53:06 (202%) 13 157.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 13 168.
7 čt 2. 6. Ďáblice 13 176.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 62. 39 01:18:33 37:50 (92%) 52 159.
9 čt 16. 6. Valy 52 161.
10 út 21. 6. Čelákovice 52 166.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 52 172.
12 čt 22. 9. Klíčov 52 175.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 52 191.
14 st 5. 10. Malešice 36. 65 00:44:07 19:22 (78%) 117 129.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 117 130.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 65. 36 01:16:36 33:40 (78%) 36 69.
2 čt 23. 4. Juliána 36 95.
3 st 29. 4. PrÚjezd 36 113.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 36 127.
5 čt 14. 5. Zátiší 36 135.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 36 141.
7 čt 28. 5. Babický muničák 36 148.
8 čt 4. 6. Říčany 36 157–158.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 55. 46 01:17:05 35:54 (87%) 82 122.
10 út 16. 6. Valy 82 128.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 82 130.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 82 130.
13 čt 3. 9. Uhříněves 82 134.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 82 138.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 82 143.
16 ne 20. 9. Krňany 82 150.
17 čt 24. 9. Šeberák 82 156.
18 st 30. 9. Motol 82 158.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 82 159.
20 st 14. 10. Jižní město 82 160.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 80. 21 01:22:40 52:17 (172%) 21 83.
2 čt 15. 5. memoriál APM 21 95.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 66. 35 01:31:36 39:00 (74%) 56 93.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 56 97.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 56 112.
6 čt 12. 6. Čelákovice 56 118.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 56 131.
8 čt 26. 6. Hostavice 56 136.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 50. 51 02:01:49 64:27 (112%) 102 95.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 55. 46 00:29:46 14:37 (96%) 153 92.
11 čt 18. 9. Hostivař 153 93.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 153 94.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 32. 69 01:13:36 24:48 (50%) 222 79.
14 čt 16. 10. Klánovice 222 80.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 50. 51 51 52.
2 čt 18. 4. Milíčák 51 88.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 51. 50 01:47:19 46:33 (76%) 101 57.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 101 66.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 101 73.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 62. 39 00:44:12 15:32 (54%) 140 71.
7 čt 13. 6. Klánovice 56. 45 01:29:28 40:47 (83%) 185 64.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 185 72.
9 st 26. 6. Káraný 24. 77 01:19:26 23:31 (42%) 262 59.
10 čt 5. 9. Radotín 39. 62 16:22:00 69:00 (7%) 324 53.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 32. 69 01:30:27 44:32 (96%) 393 48.
12 čt 19. 9. Krčák 393 50.
13 st 25. 9. Čimice 393 52.
14 čt 3. 10. Novodvorská 393 56.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 42. 59 01:15:40 29:05 (62%) 59 98.
4 st 25. 4. Modřany 48. 53 01:33:32 36:12 (63%) 112 59.
5 čt 3. 5. Mníšek 63. 38 150 53.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 150 59.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 150 65.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 44. 57 05:10:00 190:00 (158%) 207 52.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 44. 57 01:30:00 32:43 (57%) 264 43.
10 út 12. 6. Káraný 264 51.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 264 59.
12 st 8. 8. Řepy 264 66.
13 st 5. 9. Klánovice 55. 46 01:41:10 32:08 (46%) 310 62.
14 st 12. 9. Chabry 310 66.
15 st 19. 9. Hostivař 60. 41 01:27:50 41:02 (87%) 351 60.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 46. 55 01:16:05 30:04 (65%) 406 55.
17 st 3. 10. Záběhlice 40. 61 00:34:12 13:13 (62%) 467 52.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky 31. 20 01:00:20 19:43 (48%) 20 51–52.
3 st 4. 5. Březová 20 64–65.
4 st 11. 5. Počernice 20 74–76.
5 st 18. 5. Ladronka 20 87–89.
6 čt 26. 5. Motol 27. 24 02:33:00 55:10 (56%) 44 58.
7 st 1. 6. Komořany 44 60.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 44 65.
9 út 14. 6. Kladno 44. 7 02:19:54 52:16 (59%) 51 61.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 51 65.
11 st 14. 9. Chabry 51 73.
12 st 21. 9. Klánovice 15. 36 01:05:43 12:19 (23%) 87 54.
13 st 28. 9. Chodov 87 59.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany 42. 9 02:07:15 54:45 (75%) 9 61–62.
3 st 12. 5. Zbraslav 27. 24 01:51:25 43:52 (64%) 33 48.
4 st 19. 5. Ladronka 32. 19 01:40:37 39:37 (64%) 52 34.
5 čt 10. 6. Kamýk 52 38.
6 út 15. 6. Kejkol 52 43.
7 út 22. 6. Lhotka 52 48.
8 st 18. 8. Juliána 52 52.
9 st 25. 8. Hanspaulka 32. 19 00:50:45 19:23 (61%) 71 50.
10 st 1. 9. Jezírko 26. 25 01:45:00 45:20 (75%) 96 45.
11 út 7. 9. Hostivař 40. 11 01:19:11 37:42 (90%) 107 44.
12 út 14. 9. Valy 107 44.
13 st 22. 9. Prokopáč 107 45.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák 34. 26 01:35:40 40:34 (73%) 26 34.
2 st 24. 6. Ďábličák 26 46.
3 st 15. 7. Halouny 26 60.
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 26 70.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 26 74.
6 st 2. 9. Hostivař 26 80.
7 st 9. 9. Klánovice 26 83.
8 st 16. 9. Káraný 26 97.