Miloslav Toušek

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 2 (18) 72 b 160.
2018 5 (18) 201 b 97.
2017 3 (14) 124 b 122.
2016 3 (15) 74 b 170.
2015 2 (20) 55 b 191.
2014 2 (14) 65 b 177.
2013 5 (14) 232 b 86.
2012 5 (17) 211 b 92.
Celkem 27 0 (130)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 77. 24 02:09:21 79:33 (159%) 24 119.
4 st 1. 5. Čelákovice 24 152.
5 čt 9. 5. Hostivař 24 169.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 24 174.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 24 181.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 24 186.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 24 188.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 24 199.
11 čt 20. 6. Sedlec 24 199.
12 čt 27. 6. Dubeč 24 204.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 24 208.
14 čt 12. 9. Krčák 24 213.
15 čt 19. 9. Kolovraty 24 217.
16 čt 26. 9. Vítkov 53. 48 01:14:42 42:39 (133%) 72 154.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 72 160.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 72 160.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 63. 38 01:10:00 40:10 (134%) 38 66.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 38 109–110.
3 čt 26. 4. Krčák 70. 31 01:40:15 57:15 (133%) 69 89.
4 čt 3. 5. Vysočany 69 107.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 69 115.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 69 120.
7 čt 24. 5. Děvín 69 127.
8 čt 31. 5. Struhařov 69 132.
9 čt 7. 6. Juliána 69 144.
10 čt 14. 6. Točná 69 154.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 52. 50 02:31:31 89:07 (142%) 119 112.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 60. 41 01:35:14 52:52 (124%) 160 101.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 160 104.
14 čt 20. 9. Klánovice 60. 41 02:01:45 69:38 (133%) 201 90.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 201 91.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 201 93.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 201 95.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 201 97.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice 67. 34 01:08:57 39:16 (132%) 34 123–124.
4 čt 25. 5. Kosoř 34 131–133.
5 čt 1. 6. Točná 34 138–140.
6 čt 8. 6. Lipence 34 143–145.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 34 154–156.
8 čt 22. 6. Zvole 34 156–158.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 34 158–160.
10 čt 7. 9. Hostivice 34 171–173.
11 čt 14. 9. Hostivař 34 175–177.
12 čt 21. 9. Zátiší 55. 46 02:07:27 85:50 (206%) 80 132.
13 čt 5. 10. Dobeška 57. 44 00:56:48 31:42 (126%) 124 117.
14 čt 12. 10. Ořechovka 124 122.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 77. 24 01:17:28 44:57 (138%) 24 80.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 24 107.
3 čt 5. 5. Bohnice 24 128.
4 čt 12. 5. Křeslice 72. 29 01:14:10 40:48 (122%) 53 117.
5 čt 19. 5. Novodvorská 80. 21 01:02:26 36:09 (137%) 74 108.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 74 120.
7 čt 2. 6. Ďáblice 74 126.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 74 137.
9 čt 16. 6. Valy 74 144.
10 út 21. 6. Čelákovice 74 148.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 74 151.
12 čt 22. 9. Klíčov 74 154.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 74 162.
14 st 5. 10. Malešice 74 168.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 74 170.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší 77. 24 01:29:38 55:29 (162%) 24 147–148.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 24 153–154.
7 čt 28. 5. Babický muničák 24 162–163.
8 čt 4. 6. Říčany 24 174–175.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 24 181–182.
10 út 16. 6. Valy 24 190–191.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 24 194–195.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 24 196–197.
13 čt 3. 9. Uhříněves 24 206–207.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 24 208–209.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 24 217–218.
16 ne 20. 9. Krňany 24 222–223.
17 čt 24. 9. Šeberák 70. 31 01:11:40 41:42 (139%) 55 184.
18 st 30. 9. Motol 55 189.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 55 190.
20 st 14. 10. Jižní město 55 191.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 74. 27 01:43:51 51:15 (97%) 27 109.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 27 111.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 63. 38 00:55:53 27:39 (97%) 65 107.
6 čt 12. 6. Čelákovice 65 113.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 65 121.
8 čt 26. 6. Hostavice 65 127.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 65 139.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 65 151.
11 čt 18. 9. Hostivař 65 155.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 65 163.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 65 172.
14 čt 16. 10. Klánovice 65 177.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 62. 39 02:13:08 72:22 (119%) 39 117.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 46. 55 04:43:00 -241:00 (-46%) 94 73.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 94 84.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 65. 36 00:46:21 17:41 (61%) 130 75.
7 čt 13. 6. Klánovice 130 81.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 43. 58 188 71.
9 st 26. 6. Káraný 188 74.
10 čt 5. 9. Radotín 188 77.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 188 79.
12 čt 19. 9. Krčák 188 86.
13 st 25. 9. Čimice 188 89.
14 čt 3. 10. Novodvorská 57. 44 01:01:45 34:10 (123%) 232 86.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany 69. 32 01:51:32 54:12 (94%) 32 154–155.
5 čt 3. 5. Mníšek 32 189–190.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 32 232–234.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 41. 60 01:30:25 44:24 (96%) 92 112.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 59. 42 23:22:00 1282:00 (1068%) 134 84.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 63. 38 01:57:00 59:43 (104%) 172 69.
10 út 12. 6. Káraný 172 79.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 62. 39 01:24:37 46:18 (120%) 211 72.
12 st 8. 8. Řepy 211 77.
13 st 5. 9. Klánovice 211 81.
14 st 12. 9. Chabry 211 82.
15 st 19. 9. Hostivař 211 87.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 211 88.
17 st 3. 10. Záběhlice 211 92.