Míra Štochel

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 4 (6) 346 b 13.
2018 15 (18) 1223 b 13.
2017 12 (14) 1093 b 5.
2016 9 (15) 808 b 25.
2015 12 (20) 898 b 38.
2014 7 (14) 557 b 41.
2013 2 (14) 147 b 106.
2012 5 (17) 386 b 60.
2011 2 (13) 52 b 84.
Celkem 68 0 (131)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 22. 79 01:06:48 17:00 (34%) 79 73–74.
4 st 1. 5. Čelákovice 13. 88 00:43:21 05:40 (15%) 167 40.
5 čt 9. 5. Hostivař 10. 91 00:32:34 05:12 (19%) 258 25.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 13. 88 00:48:04 08:07 (20%) 346 13.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Levý Hradec
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
čt 12. 9. Kolovraty
čt 3. 10. Dobeška
čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 9. 92 00:37:00 07:10 (24%) 92 12.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 92 34–35.
3 čt 26. 4. Krčák 17. 84 00:55:34 12:34 (29%) 176 22.
4 čt 3. 5. Vysočany 9. 92 00:33:15 04:38 (16%) 268 17.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 7. 94 00:40:48 05:28 (15%) 362 9.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 13. 88 00:51:40 06:40 (14%) 450 9.
7 čt 24. 5. Děvín 16. 85 01:01:42 13:47 (28%) 535 10.
8 čt 31. 5. Struhařov 12. 89 01:08:06 09:13 (15%) 540 11.
9 čt 7. 6. Juliána 27. 74 00:59:40 13:11 (28%) 624 11.
10 čt 14. 6. Točná 58. 43 01:24:00 29:15 (53%) 698 13.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 58. 44 742 15.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 15. 86 00:51:03 08:41 (20%) 828 13.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 21. 80 01:37:40 33:00 (51%) 908 12.
14 čt 20. 9. Klánovice 951 16.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 951 16.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 12. 89 00:20:53 04:19 (26%) 1040 15.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 7. 94 05:52:40 78:45 (28%) 1134 14.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 12. 89 00:33:50 07:32 (28%) 1223 13.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 7. 94 00:44:16 07:27 (20%) 94 8–9.
2 čt 11. 5. Čimičák 28. 73 00:33:42 09:18 (38%) 167 13.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 6. 95 00:32:12 02:31 (8%) 262 7.
4 čt 25. 5. Kosoř 18. 83 01:27:45 21:49 (33%) 345 8.
5 čt 1. 6. Točná 13. 88 01:14:05 15:06 (25%) 360 10.
6 čt 8. 6. Lipence 10. 91 00:40:57 06:26 (18%) 451 6.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 10. 91 00:59:32 12:07 (25%) 542 7.
8 čt 22. 6. Zvole 9. 92 00:57:20 10:05 (21%) 551 6.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 5. 96 00:45:18 08:09 (21%) 647 5.
10 čt 7. 9. Hostivice 4. 97 00:35:52 03:56 (12%) 744 4.
11 čt 14. 9. Hostivař 827 5.
12 čt 21. 9. Zátiší 900 5.
13 čt 5. 10. Dobeška 3. 98 00:26:07 01:01 (4%) 998 5.
14 čt 12. 10. Ořechovka 6. 95 00:36:26 04:53 (15%) 1093 5.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 17. 84 00:40:25 07:54 (24%) 84 20.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 84 56.
3 čt 5. 5. Bohnice 84 75.
4 čt 12. 5. Křeslice 84 92.
5 čt 19. 5. Novodvorská 11. 90 00:32:50 06:33 (24%) 174 63.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 23. 78 00:49:57 12:39 (33%) 252 45.
7 čt 2. 6. Ďáblice 10. 91 00:37:36 06:22 (20%) 343 36.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 7. 94 00:50:03 09:20 (22%) 437 25.
9 čt 16. 6. Valy 20. 81 01:08:32 20:16 (41%) 518 22.
10 út 21. 6. Čelákovice 4. 97 00:44:43 05:52 (15%) 615 18.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 6. 95 00:46:22 05:48 (14%) 710 18.
12 čt 22. 9. Klíčov 710 23.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 710 26.
14 st 5. 10. Malešice 710 28.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 3. 98 00:24:14 04:29 (22%) 808 25.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 100. 1 1 84–91.
2 čt 23. 4. Juliána 32. 69 00:50:30 13:46 (37%) 70 63.
3 st 29. 4. PrÚjezd 20. 81 00:55:06 11:11 (25%) 151 40.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 14. 87 00:48:34 09:22 (23%) 238 26.
5 čt 14. 5. Zátiší 238 37.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 9. 92 01:03:03 07:33 (13%) 330 28.
7 čt 28. 5. Babický muničák 7. 94 00:49:36 07:36 (18%) 424 20.
8 čt 4. 6. Říčany 424 23.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 15. 86 00:57:17 16:06 (39%) 510 21.
10 út 16. 6. Valy 510 33.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 68. 33 00:56:53 10:43 (23%) 543 34.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 7. 94 00:28:28 06:55 (32%) 637 29.
13 čt 3. 9. Uhříněves 9. 92 00:34:50 05:08 (17%) 729 29.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 729 32.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 729 32.
16 ne 20. 9. Krňany 729 35.
17 čt 24. 9. Šeberák 17. 84 00:39:02 09:04 (30%) 813 34.
18 st 30. 9. Motol 813 36.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 16. 85 00:52:07 15:46 (43%) 898 35.
20 st 14. 10. Jižní město 898 38.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 37. 64 00:45:00 14:37 (48%) 64 40.
2 čt 15. 5. memoriál APM 19. 82 00:54:09 15:32 (40%) 146 22.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 27. 74 01:07:46 15:10 (28%) 220 20.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 220 30.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 13. 88 00:33:10 04:56 (17%) 308 19.
6 čt 12. 6. Čelákovice 18. 83 00:54:05 11:15 (26%) 391 18.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 26. 75 01:19:14 25:03 (46%) 466 17.
8 čt 26. 6. Hostavice 10. 91 01:00:47 11:14 (22%) 557 16.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 557 18.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 557 20.
11 čt 18. 9. Hostivař 557 25.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 557 30.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 557 35.
14 čt 16. 10. Klánovice 557 41.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 26. 75 01:22:03 21:17 (35%) 75 80–81.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 75 86–88.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 75 98–99.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 75 113–114.
7 čt 13. 6. Klánovice 75 123–125.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 75 129–131.
9 st 26. 6. Káraný 75 131–133.
10 čt 5. 9. Radotín 29. 72 10:57:00 -256:00 (-29%) 147 92.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 147 95.
12 čt 19. 9. Krčák 147 99.
13 st 25. 9. Čimice 147 101.
14 čt 3. 10. Novodvorská 147 106.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy 30. 71 01:11:00 19:50 (38%) 71 56.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 32. 69 01:07:43 21:08 (45%) 140 35.
4 st 25. 4. Modřany 140 50.
5 čt 3. 5. Mníšek 140 59.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 140 67.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 140 73.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 17. 84 18:05:00 965:00 (804%) 224 48.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 224 58.
10 út 12. 6. Káraný 224 62.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 24. 77 00:51:09 12:50 (33%) 301 52.
12 st 8. 8. Řepy 301 54.
13 st 5. 9. Klánovice 16. 85 01:25:08 16:06 (23%) 386 45.
14 st 12. 9. Chabry 386 51.
15 st 19. 9. Hostivař 386 55.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 386 60.
17 st 3. 10. Záběhlice 386 60.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice
5 st 18. 5. Ladronka
6 čt 26. 5. Motol
7 st 1. 6. Komořany
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy
9 út 14. 6. Kladno
10 st 27. 7. Hrdlořezy 24. 27 01:14:33 21:55 (41%) 27 109–111.
11 st 14. 9. Chabry 26. 25 01:12:15 -14:46 (-16%) 52 71.
12 st 21. 9. Klánovice 52 81.
13 st 28. 9. Chodov 52 84.