Mirek Janáček

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2012 3 (17) 256 b 83.
2011 2 (13) 33 b 108.
2010 8 (13) 230 b 21.
2009 3 (8) 174 b 34.
Celkem 16 0 (51)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy 2. 99 00:52:34 01:24 (2%) 99 29–30.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 14. 87 00:55:38 09:03 (19%) 186 21.
4 st 25. 4. Modřany 31. 70 01:20:10 22:50 (39%) 256 18.
5 čt 3. 5. Mníšek 256 26.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 256 30.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 256 37.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 256 40.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 256 49.
10 út 12. 6. Káraný 256 55.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 256 61.
12 st 8. 8. Řepy 256 69.
13 st 5. 9. Klánovice 256 73.
14 st 12. 9. Chabry 256 76.
15 st 19. 9. Hostivař 256 78.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 256 80.
17 st 3. 10. Záběhlice 256 83.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky 27. 24 00:57:42 17:05 (42%) 24 45–46.
3 st 4. 5. Březová 41. 9 33 46.
4 st 11. 5. Počernice 33 57.
5 st 18. 5. Ladronka 33 65.
6 čt 26. 5. Motol 33 72.
7 st 1. 6. Komořany 33 76.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 33 84.
9 út 14. 6. Kladno 33 89.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 33 94.
11 st 14. 9. Chabry 33 104.
12 st 21. 9. Klánovice 33 106.
13 st 28. 9. Chodov 33 108.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák 14. 37 00:52:15 06:33 (14%) 37 14.
2 st 28. 4. Říčany 15. 36 01:32:04 19:34 (26%) 37 32.
3 st 12. 5. Zbraslav 37 40.
4 st 19. 5. Ladronka 37 46.
5 čt 10. 6. Kamýk 33. 18 00:59:57 31:30 (110%) 55 36.
6 út 15. 6. Kejkol 18. 33 01:17:04 19:27 (33%) 88 33.
7 út 22. 6. Lhotka 21. 30 00:51:37 12:03 (30%) 118 28.
8 st 18. 8. Juliána 118 31.
9 st 25. 8. Hanspaulka 11. 40 00:37:03 05:41 (18%) 158 22.
10 st 1. 9. Jezírko 158 26.
11 út 7. 9. Hostivař 24. 27 01:01:20 19:51 (47%) 185 21.
12 út 14. 9. Valy 185 24.
13 st 22. 9. Prokopáč 6. 45 01:08:52 09:00 (15%) 230 21.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák 31. 48 01:24:00 28:54 (52%) 48 33.
2 st 24. 6. Ďábličák 48 44.
3 st 15. 7. Halouny 21. 51 02:15:54 44:45 (49%) 99 23.
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 99 29.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 99 31.
6 st 2. 9. Hostivař 99 36.
7 st 9. 9. Klánovice 99 41.
8 st 16. 9. Káraný 24. 75 00:51:55 10:32 (25%) 174 34.