Mirek Kalina

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 2 1 (2) 189 b 6.
2018 17 1 (18) 1439 b 4.
2017 14 (14) 1118 b 4.
2016 14 1 (15) 1136 b 5.
2015 19 1 (20) 1514 b 9.
2014 8 1 (14) 748 b 21.
2013 13 1 (14) 1104 b 5.
2012 16 (17) 1432 b 2.
2011 8 1 (13) 371 b 9.
2010 10 1 (13) 450 b 2.
2009 5 1 (8) 344 b 8.
Celkem 126 9 (148)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 3. 98 01:11:48 00:38 (0%) 98 5.
2 čt 11. 4. Veleslavín 10. 91 00:49:02 05:56 (13%) 189 6.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice (pořadatel)
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Hostivice-Chýně
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Levý Hradec
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
čt 12. 9. Kolovraty
čt 3. 10. Dobeška
čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 4. 97 00:35:15 05:25 (18%) 97 7.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 3. 98 00:28:40 01:40 (6%) 195 3.
3 čt 26. 4. Krčák 9. 92 00:51:57 08:57 (20%) 287 1.
4 čt 3. 5. Vysočany (pořadatel) 100 387 1.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 10. 91 00:42:00 06:40 (18%) 387 3.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 9. 92 00:51:00 06:00 (13%) 479 4.
7 čt 24. 5. Děvín 9. 92 00:54:50 06:55 (14%) 571 4.
8 čt 31. 5. Struhařov 4. 97 01:03:02 04:09 (7%) 576 4.
9 čt 7. 6. Juliána 10. 91 00:54:57 08:28 (18%) 668 4.
10 čt 14. 6. Točná 8. 93 01:09:27 14:42 (26%) 761 3.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 7. 94 01:14:43 12:19 (19%) 855 4.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 4. 97 00:43:52 01:30 (3%) 952 3.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 3. 98 01:16:35 11:55 (18%) 1050 3.
14 čt 20. 9. Klánovice 7. 94 00:59:25 07:18 (14%) 1144 4.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 3. 98 00:34:30 01:00 (2%) 1150 4.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 3. 98 00:18:34 02:00 (12%) 1248 4.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 3. 98 05:18:18 44:23 (16%) 1346 4.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 8. 93 00:31:11 04:53 (18%) 1439 4.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 16. 85 00:46:15 09:26 (25%) 85 17.
2 čt 11. 5. Čimičák 5. 96 00:27:57 03:33 (14%) 181 7.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 8. 93 00:34:00 04:19 (14%) 274 4.
4 čt 25. 5. Kosoř 16. 85 01:25:22 19:26 (29%) 359 4.
5 čt 1. 6. Točná 10. 91 01:13:31 14:32 (24%) 365 7.
6 čt 8. 6. Lipence 16. 85 00:42:30 07:59 (23%) 450 7.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 7. 94 00:57:36 10:11 (21%) 544 6.
8 čt 22. 6. Zvole 10. 91 00:57:46 10:31 (22%) 550 7.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 6. 95 00:45:50 08:41 (23%) 645 6.
10 čt 7. 9. Hostivice 15. 86 00:41:06 09:10 (28%) 731 5.
11 čt 14. 9. Hostivař 2. 99 00:47:22 02:50 (6%) 830 4.
12 čt 21. 9. Zátiší 4. 97 00:45:50 04:13 (10%) 927 4.
13 čt 5. 10. Dobeška 7. 94 00:27:30 02:24 (9%) 1021 4.
14 čt 12. 10. Ořechovka 4. 97 00:34:56 03:23 (10%) 1118 4.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 18. 83 00:40:30 07:59 (24%) 83 21.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 8. 93 00:47:45 08:16 (20%) 176 8.
3 čt 5. 5. Bohnice 16. 85 01:07:09 15:08 (29%) 261 8.
4 čt 12. 5. Křeslice 9. 92 00:37:23 04:01 (12%) 353 7.
5 čt 19. 5. Novodvorská 6. 95 00:31:01 04:44 (18%) 365 7.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 6. 95 00:44:37 07:19 (19%) 460 7.
7 čt 2. 6. Ďáblice 3. 98 00:33:56 02:42 (8%) 558 5.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 6. 95 00:49:18 08:35 (21%) 568 7.
9 čt 16. 6. Valy 18. 83 01:06:40 18:24 (38%) 653 6.
10 út 21. 6. Čelákovice (pořadatel) 100 753 5.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 9. 92 00:47:30 06:56 (17%) 845 5.
12 čt 22. 9. Klíčov 7. 94 00:31:43 05:03 (18%) 939 5.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 9. 92 01:21:06 12:27 (18%) 1031 5.
14 st 5. 10. Malešice 3. 98 00:28:40 03:55 (15%) 1129 5.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 9. 92 00:25:41 05:56 (30%) 1136 5.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 24. 77 00:59:11 16:15 (37%) 77 28–29.
2 čt 23. 4. Juliána 13. 88 00:44:46 08:02 (21%) 165 18.
3 st 29. 4. PrÚjezd 10. 91 00:50:26 06:31 (14%) 256 11.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 23. 78 00:50:50 11:38 (29%) 334 12.
5 čt 14. 5. Zátiší 22. 79 00:49:22 15:13 (44%) 336 16.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 15. 86 01:06:22 10:52 (19%) 422 15.
7 čt 28. 5. Babický muničák 41. 60 01:07:25 25:25 (60%) 499 14.
8 čt 4. 6. Říčany (pořadatel) 100 522 12.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 32. 69 01:03:49 22:38 (54%) 599 14.
10 út 16. 6. Valy 17. 84 01:15:10 16:01 (27%) 683 13.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 17. 84 01:00:51 14:41 (31%) 767 13.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 17. 84 00:33:45 12:12 (56%) 851 11.
13 čt 3. 9. Uhříněves 8. 93 00:34:39 04:57 (16%) 944 11.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 13. 88 01:18:03 16:06 (25%) 1032 12.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 8. 93 00:50:42 08:23 (19%) 1048 11.
16 ne 20. 9. Krňany 7. 94 00:45:34 09:43 (27%) 1142 10.
17 čt 24. 9. Šeberák 20. 81 00:39:33 09:35 (31%) 1223 11.
18 st 30. 9. Motol 4. 97 01:09:19 11:31 (19%) 1320 9.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 5. 96 00:42:24 06:03 (16%) 1416 9.
20 st 14. 10. Jižní město 3. 98 00:26:10 01:56 (7%) 1514 9.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 6. 95 00:37:30 07:07 (23%) 95 9.
2 čt 15. 5. memoriál APM 5. 96 00:45:00 06:23 (16%) 191 5.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 13. 88 01:03:34 10:58 (20%) 279 6.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 12. 89 01:15:04 11:30 (18%) 368 5.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 11. 90 00:32:04 03:50 (13%) 370 8.
6 čt 12. 6. Čelákovice (pořadatel) 100 470 6.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 9. 92 01:06:20 12:09 (22%) 562 5.
8 čt 26. 6. Hostavice 4. 97 00:54:49 05:16 (10%) 659 4.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 747 4.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 100. 1 747 6.
11 čt 18. 9. Hostivař 748 14.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 748 15.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 748 18.
14 čt 16. 10. Klánovice 748 21.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 13. 88 88 15.
2 čt 18. 4. Milíčák 25. 76 00:44:56 12:15 (37%) 164 11.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 12. 89 01:12:49 12:03 (19%) 253 6.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 12. 89 00:14:00 -510:00 (-98%) 342 6.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 11. 90 00:44:33 07:08 (19%) 356 5.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 32. 69 00:36:58 08:18 (28%) 432 7.
7 čt 13. 6. Klánovice 4. 97 00:54:24 05:43 (11%) 529 6.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 6. 95 624 4.
9 st 26. 6. Káraný (pořadatel) 100 724 3.
10 čt 5. 9. Radotín 11. 90 03:45:00 -688:00 (-76%) 738 5.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 5. 96 00:56:43 10:48 (23%) 834 5.
12 čt 19. 9. Krčák 11. 90 00:48:29 06:53 (16%) 924 4.
13 st 25. 9. Čimice 16. 85 1009 6.
14 čt 3. 10. Novodvorská 6. 95 00:33:48 06:13 (22%) 1104 5.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 17. 84 84 21.
2 st 11. 4. Hlubočepy 9. 92 00:57:10 06:00 (11%) 176 8.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 10. 91 00:52:55 06:20 (13%) 267 5.
4 st 25. 4. Modřany 8. 93 01:04:37 07:17 (12%) 360 5.
5 čt 3. 5. Mníšek 15. 86 446 3.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 40. 61 00:31:33 06:24 (25%) 507 3.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 8. 93 00:55:40 09:39 (20%) 600 3.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 6. 95 07:57:00 357:00 (297%) 695 2.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 9. 92 01:06:00 08:43 (15%) 787 2.
10 út 12. 6. Káraný 787 5.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 11. 90 00:44:09 05:50 (15%) 877 4.
12 st 8. 8. Řepy 8. 93 00:27:07 04:01 (17%) 970 3.
13 st 5. 9. Klánovice 10. 91 01:21:20 12:18 (17%) 1061 3.
14 st 12. 9. Chabry 5. 96 01:27:40 06:28 (7%) 1157 3.
15 st 19. 9. Hostivař 3. 98 00:51:09 04:21 (9%) 1255 2.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 12. 89 00:53:34 07:33 (16%) 1344 2.
17 st 3. 10. Záběhlice 13. 88 00:26:20 05:21 (25%) 1432 2.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák 2. 49 00:55:45 04:42 (9%) 49 5.
2 st 27. 4. Hodkovičky (pořadatel) 50 99 2.
3 st 4. 5. Březová 38. 12 01:13:00 23:00 (46%) 111 7.
4 st 11. 5. Počernice 7. 44 01:03:10 10:41 (20%) 155 3.
5 st 18. 5. Ladronka 12. 39 194 4.
6 čt 26. 5. Motol 7. 44 01:55:00 17:10 (17%) 238 4.
7 st 1. 6. Komořany 6. 45 01:38:45 15:51 (19%) 283 3.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 283 8.
9 út 14. 6. Kladno 283 10.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 5. 46 00:56:17 03:39 (6%) 329 7.
11 st 14. 9. Chabry 329 8.
12 st 21. 9. Klánovice 9. 42 01:02:01 08:37 (16%) 371 8.
13 st 28. 9. Chodov 371 9.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák 1. 50 00:45:42 50 1.
2 st 28. 4. Říčany 14. 37 01:28:26 15:56 (21%) 87 3.
3 st 12. 5. Zbraslav 9. 42 01:18:42 11:09 (16%) 129 2.
4 st 19. 5. Ladronka 3. 48 01:10:25 09:25 (15%) 177 2.
5 čt 10. 6. Kamýk 3. 48 00:30:00 01:33 (5%) 225 2.
6 út 15. 6. Kejkol 7. 44 01:08:12 10:35 (18%) 269 2.
7 út 22. 6. Lhotka (pořadatel) 0 269 2.
8 st 18. 8. Juliána 269 2.
9 st 25. 8. Hanspaulka 1. 50 00:31:22 319 2.
10 st 1. 9. Jezírko 319 4.
11 út 7. 9. Hostivař 2. 49 00:45:10 03:41 (8%) 368 3.
12 út 14. 9. Valy 13. 38 01:22:49 23:14 (38%) 406 4.
13 st 22. 9. Prokopáč 7. 44 01:09:44 09:52 (16%) 450 2.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák 6. 93 00:58:48 03:42 (6%) 93 7.
2 st 24. 6. Ďábličák 2. 94 00:47:13 02:33 (5%) 187 2.
3 st 15. 7. Halouny 187 7.
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 13. 38 00:39:34 07:31 (23%) 225 5.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 18. 36 00:39:22 08:25 (27%) 261 3.
6 st 2. 9. Hostivař 261 6.
7 st 9. 9. Klánovice 6. 83 00:50:00 07:10 (16%) 344 3.
8 st 16. 9. Káraný (pořadatel) 344 8.