Miroslav Trn

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2018 1 (18) 53 b 222–223.
2017 2 (14) 77 b 144.
2016 9 (15) 273 b 81.
2015 2 (20) 91 b 155.
Celkem 14 0 (67)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně
7 čt 24. 5. Děvín
8 čt 31. 5. Struhařov
9 čt 7. 6. Juliána
10 čt 14. 6. Točná 48. 53 02:05:48 71:03 (129%) 53 170.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 53 175.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 53 182.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 53 188.
14 čt 20. 9. Klánovice 53 193.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 53 213–214.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 53 218–219.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 53 220–221.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 53 222–223.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák 71. 30 00:51:33 27:09 (111%) 30 110.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 30 126–127.
4 čt 25. 5. Kosoř 30 136.
5 čt 1. 6. Točná 30 144.
6 čt 8. 6. Lipence 30 149–150.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 30 159.
8 čt 22. 6. Zvole 30 161.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 30 163.
10 čt 7. 9. Hostivice 30 176.
11 čt 14. 9. Hostivař 30 180.
12 čt 21. 9. Zátiší 30 185.
13 čt 5. 10. Dobeška 54. 47 00:46:11 21:05 (83%) 77 140.
14 čt 12. 10. Ořechovka 77 144.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 75. 26 01:15:10 42:39 (131%) 26 78.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 65. 36 01:34:28 54:59 (139%) 62 71.
3 čt 5. 5. Bohnice 74. 27 01:47:00 54:59 (105%) 89 72.
4 čt 12. 5. Křeslice 89 88.
5 čt 19. 5. Novodvorská 81. 20 01:03:05 36:48 (140%) 109 84.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 109 91.
7 čt 2. 6. Ďáblice 77. 24 01:24:30 53:16 (170%) 133 92.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 83. 18 02:02:00 81:17 (199%) 151 87.
9 čt 16. 6. Valy 71. 30 02:09:10 80:54 (167%) 181 89.
10 út 21. 6. Čelákovice 181 96.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 64. 37 01:19:15 38:41 (95%) 218 92.
12 čt 22. 9. Klíčov 46. 55 00:58:32 31:52 (119%) 273 77.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 273 80.
14 st 5. 10. Malešice 273 81.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 273 81.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší
6 čt 21. 5. Memoriál APM
7 čt 28. 5. Babický muničák
8 čt 4. 6. Říčany
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 16. 6. Valy
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race
13 čt 3. 9. Uhříněves
14 út 8. 9. Lipenecké louky 48. 53 02:13:34 71:37 (115%) 53 169–172.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 53 175–178.
16 ne 20. 9. Krňany 53 180–183.
17 čt 24. 9. Šeberák 63. 38 00:58:47 28:49 (96%) 91 150.
18 st 30. 9. Motol 91 152.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 91 153.
20 st 14. 10. Jižní město 91 155.