Míša Lacigová

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2019 5 1 (12) 427 b 42. (5.)
2018 13 2 (18) 1257 b 11. (1.)
2017 12 1 (14) 1024 b 9. (1.)
2016 14 1 (15) 989 b 14. (1.)
2015 16 2 (20) 1338 b 16. (2.)
2014 13 1 (14) 965 b 12. (1.)
2013 13 1 (14) 1015 b 9. (1.)
2012 15 1 (17) 1299 b 7. (1.)
2011 8 1 (13) 344 b 13. (1.)
2010 10 1 (13) 446 b 3. (1.)
2009 4 1 (8) 273 b 12. (2.)
Celkem 123 13 (158)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař 72. (13.) 29 01:01:08 33:46 (123%) 29 165–166. (37–38.)
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 29 170–171. (38–39.)
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 23. (1.) 78 01:03:04 12:51 (25%) 107 91. (21.)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 30. (2.) 71 01:04:02 19:55 (45%) 178 74. (13.)
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 178 78. (14.)
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 28. (2.) 73 00:49:49 17:53 (56%) 251 63. (13.)
11 čt 20. 6. Sedlec 25. (1.) 76 01:17:38 28:12 (57%) 327 52. (9.)
12 čt 27. 6. Dubeč (pořadatel) 100 427 42. (5.)
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Krčák
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 út 1. 10. Ďáblice
18 čt 10. 10. Noční sprint
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 16. (2.) 85 00:38:42 08:52 (29%) 85 19. (3.)
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 37. (10.) 64 00:32:48 05:48 (21%) 149 12. (4.)
3 čt 26. 4. Krčák (pořadatel) 100 249 6. (1.)
4 čt 3. 5. Vysočany 28. (2.) 73 00:39:23 10:46 (37%) 322 6. (1.)
5 čt 10. 5. Horní Počernice 14. (1.) 87 00:42:45 07:25 (20%) 345 15. (1.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 19. (1.) 82 00:55:51 10:51 (24%) 427 14. (1.)
7 čt 24. 5. Děvín 15. (1.) 86 01:00:25 12:30 (26%) 513 13. (1.)
8 čt 31. 5. Struhařov 20. (2.) 81 01:13:13 14:20 (24%) 521 15. (1.)
9 čt 7. 6. Juliána 28. (2.) 73 01:00:00 13:31 (29%) 594 15. (1.)
10 čt 14. 6. Točná 667 14. (1.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 12. (1.) 89 01:18:51 16:27 (26%) 756 13. (1.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 22. (2.) 79 00:55:58 13:36 (32%) 835 12. (1.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 16. (2.) 85 01:29:35 24:55 (38%) 920 11. (1.)
14 čt 20. 9. Klánovice 11. (1.) 90 01:01:48 09:41 (18%) 1010 10. (1.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice (pořadatel) 100 1037 12. (1.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 18. (1.) 83 00:21:58 05:24 (32%) 1120 11. (1.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 1193 11. (1.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 1257 11. (1.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle (pořadatel) 100 100 2. (1.)
2 čt 11. 5. Čimičák 15. (1.) 86 00:31:28 07:04 (28%) 186 5. (1.)
3 čt 18. 5. Horní Počernice 18. (2.) 83 00:37:29 07:48 (26%) 269 5. (1.)
4 čt 25. 5. Kosoř 21. (1.) 80 01:31:52 25:56 (39%) 349 7. (1.)
5 čt 1. 6. Točná 8. (1.) 93 01:12:52 13:53 (23%) 362 9. (1.)
6 čt 8. 6. Lipence 28. (1.) 73 00:46:47 12:16 (35%) 442 9. (1.)
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 26. (4.) 75 01:10:31 23:06 (48%) 517 10. (1.)
8 čt 22. 6. Zvole 14. (1.) 87 01:03:27 16:12 (34%) 529 11. (1.)
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 14. (2.) 87 00:50:40 13:31 (36%) 616 9. (1.)
10 čt 7. 9. Hostivice 29. (3.) 72 00:43:38 11:42 (36%) 691 9. (1.)
11 čt 14. 9. Hostivař 13. (1.) 88 00:59:33 15:01 (33%) 779 9. (1.)
12 čt 21. 9. Zátiší 11. (1.) 90 00:54:30 12:53 (30%) 869 8. (1.)
13 čt 5. 10. Dobeška 942 10. (1.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 19. (2.) 82 00:45:08 13:35 (43%) 1024 9. (1.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice (pořadatel) 100 100 2–4. (1–2.)
2 čt 28. 4. Memoriál APM 38. (2.) 63 01:01:40 22:11 (56%) 163 19. (2.)
3 čt 5. 5. Bohnice 28. (1.) 73 01:13:36 21:35 (41%) 236 18. (1.)
4 čt 12. 5. Křeslice 18. (1.) 83 00:42:29 09:07 (27%) 319 12. (1.)
5 čt 19. 5. Novodvorská 29. (3.) 72 00:36:09 09:52 (37%) 328 17. (1.)
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 21. (1.) 80 00:49:19 12:01 (32%) 408 16. (1.)
7 čt 2. 6. Ďáblice 20. (2.) 81 00:41:37 10:23 (33%) 489 16. (1.)
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 25. (2.) 76 00:56:58 16:15 (39%) 493 19. (1.)
9 čt 16. 6. Valy 19. (2.) 82 01:07:26 19:10 (39%) 575 16. (1.)
10 út 21. 6. Čelákovice 12. (1.) 89 00:49:18 10:27 (26%) 664 15. (1.)
11 čt 8. 9. Štěrboholy 45. (6.) 56 01:01:15 20:41 (50%) 736 15. (1.)
12 čt 22. 9. Klíčov 22. (1.) 79 00:36:52 10:12 (38%) 815 13. (1.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 10. (1.) 91 01:21:10 12:31 (18%) 906 12. (1.)
14 st 5. 10. Malešice 48. (10.) 53 00:20:15 -5:30 (-19%) 969 12. (1.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 18. (1.) 83 00:27:50 08:05 (40%) 989 14. (1.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 27. (3.) 74 00:59:53 16:57 (39%) 74 31. (3.)
2 čt 23. 4. Juliána 28. (2.) 73 00:50:02 13:18 (36%) 147 22. (2.)
3 st 29. 4. PrÚjezd 80. (20.) 21 00:41:02 -3:07 (-7%) 168 31. (2.)
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 42. (6.) 59 00:59:59 20:47 (53%) 227 32. (3.)
5 čt 14. 5. Zátiší 29. (4.) 72 00:52:25 18:16 (53%) 278 24. (2.)
6 čt 21. 5. Memoriál APM 29. (3.) 72 01:12:40 17:10 (30%) 350 20. (2.)
7 čt 28. 5. Babický muničák 31. (2.) 70 01:04:25 22:25 (53%) 420 22. (2.)
8 čt 4. 6. Říčany 20. (2.) 81 00:41:20 08:47 (26%) 442 21. (2.)
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 19. (2.) 82 00:58:54 17:43 (43%) 524 20. (2.)
10 út 16. 6. Valy 32. (2.) 69 01:27:44 28:35 (48%) 593 20. (2.)
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 20. (3.) 81 01:03:01 16:51 (36%) 674 20. (2.)
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 14. (3.) 87 00:32:38 11:05 (51%) 761 20. (2.)
13 čt 3. 9. Uhříněves (pořadatel) 100 861 17. (2.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 24. (3.) 77 01:26:56 24:59 (40%) 938 17. (2.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 17. (2.) 84 00:58:01 15:42 (37%) 953 17. (2.)
16 ne 20. 9. Krňany 30. (4.) 71 00:56:34 20:43 (57%) 1024 17. (2.)
17 čt 24. 9. Šeberák (pořadatel) 100 1124 16. (2.)
18 st 30. 9. Motol 1193 17. (2.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 1252 17. (2.)
20 st 14. 10. Jižní město 15. (2.) 86 00:32:10 07:56 (32%) 1338 16. (2.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov (pořadatel) 100 100 2–4. (1–3.)
2 čt 15. 5. memoriál APM 9. (1.) 92 00:47:00 08:23 (21%) 192 4. (1.)
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 29. (2.) 72 01:08:55 16:19 (31%) 264 11. (1.)
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 32. 69 01:07:00 03:26 (5%) 333 12. (1.)
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 34. (5.) 67 00:38:45 10:31 (37%) 333 14. (1.)
6 čt 12. 6. Čelákovice 17. (1.) 84 00:53:42 10:52 (25%) 417 14. (1.)
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 23. (3.) 78 01:15:00 20:49 (38%) 495 13. (1.)
8 čt 26. 6. Hostavice 7. (1.) 94 00:59:09 09:36 (19%) 589 13. (1.)
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 25. (4.) 76 01:31:22 34:00 (59%) 669 12. (1.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 21. (2.) 80 00:20:49 05:40 (37%) 676 14. (1.)
11 čt 18. 9. Hostivař 22. (4.) 79 01:05:38 21:25 (48%) 755 13. (1.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 27. (1.) 74 01:07:44 23:12 (52%) 829 13. (1.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 61. (14.) 40 01:20:23 31:35 (64%) 898 12. (1.)
14 čt 16. 10. Klánovice 42. (10.) 59 00:38:45 01:20 (3%) 965 12. (1.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 33. (7.) 68 68 35. (8.)
2 čt 18. 4. Milíčák (pořadatel) 100 168 9. (3.)
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 17. (1.) 84 01:17:22 16:36 (27%) 252 7. (1.)
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 17. 84 06:26:00 -138:00 (-27%) 336 7. (1.)
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 21. (1.) 80 00:49:29 12:04 (32%) 348 9. (1.)
6 čt 6. 6. Zdiměřice 42. (5.) 59 00:38:53 10:13 (35%) 416 10. (1.)
7 čt 13. 6. Klánovice 21. (3.) 80 01:04:37 15:56 (32%) 496 11. (1.)
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 13. 88 584 9. (1.)
9 st 26. 6. Káraný 11. 90 01:09:31 13:36 (24%) 674 8. (1.)
10 čt 5. 9. Radotín 31. 70 12:28:00 -165:00 (-19%) 676 14. (1.)
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 12. (1.) 89 01:05:46 19:51 (43%) 765 12. (1.)
12 čt 19. 9. Krčák 20. 81 00:52:04 10:28 (25%) 846 12. (1.)
13 st 25. 9. Čimice 22. 79 925 11. (1.)
14 čt 3. 10. Novodvorská 11. 90 00:36:50 09:15 (33%) 1015 9. (1.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 22. (3.) 79 79 26. (3.)
2 st 11. 4. Hlubočepy 10. (1.) 91 00:58:00 06:50 (13%) 170 11. (1.)
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 18. (1.) 83 00:57:02 10:27 (22%) 253 7. (1.)
4 st 25. 4. Modřany 13. (1.) 88 01:07:49 10:29 (18%) 341 6. (1.)
5 čt 3. 5. Mníšek 341 14. (1.)
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 62. (8.) 39 00:35:41 10:32 (41%) 380 11. (1.)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 13. (1.) 88 00:59:20 13:19 (28%) 468 10. (1.)
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 34. (3.) 67 03:04:00 64:00 (53%) 535 11. (1.)
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 18. (2.) 83 01:11:58 14:41 (25%) 618 10. (1.)
10 út 12. 6. Káraný 11. (1.) 90 01:02:21 07:16 (13%) 708 9. (1.)
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 3. (1.) 98 00:40:13 01:54 (4%) 806 9. (1.)
12 st 8. 8. Řepy 16. (2.) 85 00:31:39 08:33 (37%) 891 8. (1.)
13 st 5. 9. Klánovice 23. (5.) 78 01:26:24 17:22 (25%) 969 8. (1.)
14 st 12. 9. Chabry 14. (1.) 87 01:26:17 05:05 (6%) 1056 8. (1.)
15 st 19. 9. Hostivař 25. (2.) 76 01:04:05 17:17 (36%) 1132 8. (1.)
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 34. (3.) 67 01:05:46 19:45 (42%) 1199 8. (1.)
17 st 3. 10. Záběhlice (pořadatel) 100 1299 7. (1.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák (pořadatel) 50 50 2–4. (1–3.)
2 st 27. 4. Hodkovičky 16. (2.) 35 00:50:55 10:18 (25%) 85 5. (1.)
3 st 4. 5. Březová 85 16. (2.)
4 st 11. 5. Počernice 85 22. (3.)
5 st 18. 5. Ladronka 85 29. (4.)
6 čt 26. 5. Motol 40. (5.) 11 01:21:30 -17:40 (-17%) 96 30. (5.)
7 st 1. 6. Komořany 8. (1.) 43 01:39:31 16:37 (20%) 139 22. (2.)
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 12. (1.) 39 14:54:00 703:00 (368%) 178 19. (1.)
9 út 14. 6. Kladno 18. (2.) 33 01:47:45 20:07 (22%) 211 18. (2.)
10 st 27. 7. Hrdlořezy 7. (1.) 44 00:58:34 05:56 (11%) 255 17. (2.)
11 st 14. 9. Chabry 255 19. (2.)
12 st 21. 9. Klánovice 7. (1.) 44 00:57:48 04:24 (8%) 299 16. (1.)
13 st 28. 9. Chodov 6. (1.) 45 00:15:27 00:49 (5%) 344 13. (1.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák (pořadatel) 0
2 st 28. 4. Říčany 4. 47 01:17:10 04:40 (6%) 47 20–21. (4–5.)
3 st 12. 5. Zbraslav 6. 45 01:17:10 09:37 (14%) 92 10. (2.)
4 st 19. 5. Ladronka 10. 41 01:15:39 14:39 (24%) 133 8. (2.)
5 čt 10. 6. Kamýk 1. 50 00:28:27 183 3. (1.)
6 út 15. 6. Kejkol 183 4. (1.)
7 út 22. 6. Lhotka 183 12. (2.)
8 st 18. 8. Juliána 3. 46 02:00:15 10:40 (9%) 229 8. (1.)
9 st 25. 8. Hanspaulka 3. 48 00:32:11 00:49 (2%) 277 6. (1.)
10 st 1. 9. Jezírko 7. 44 01:09:17 09:37 (16%) 321 3. (1.)
11 út 7. 9. Hostivař 4. 47 00:47:00 05:31 (13%) 368 4. (1.)
12 út 14. 9. Valy 4. 47 01:07:00 07:25 (12%) 415 3. (1.)
13 st 22. 9. Prokopáč 20. 31 01:18:24 18:32 (30%) 446 3. (1.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák (pořadatel)
2 st 24. 6. Ďábličák
3 st 15. 7. Halouny 9. 74 01:55:16 24:07 (26%) 74 36. (8.)
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 1. 50 00:32:03 124 22. (4.)
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 2. 49 00:31:43 00:46 (2%) 173 17. (3.)
6 st 2. 9. Hostivař 173 23. (5.)
7 st 9. 9. Klánovice 173 25. (5.)
8 st 16. 9. Káraný 1. 100 00:41:23 273 12. (2.)