Míša Pačáková

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2015 1 (20) 68 b 172. (44.)
2012 3 (17) 171 b 104. (27.)
2011 2 (13) 16 b 159. (37.)
2010 2 (13) 5 b 176. (41.)
2009 1 (8) 69 b 74. (19.)
Celkem 9 0 (71)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší
6 čt 21. 5. Memoriál APM
7 čt 28. 5. Babický muničák
8 čt 4. 6. Říčany
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 16. 6. Valy
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race
13 čt 3. 9. Uhříněves
14 út 8. 9. Lipenecké louky
15 st 16. 9. Osamělá blecha
16 ne 20. 9. Krňany
17 čt 24. 9. Šeberák
18 st 30. 9. Motol 33. (2.) 68 01:46:16 48:28 (83%) 68 170. (42.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 68 171. (43.)
20 st 14. 10. Jižní město 68 172. (44.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 37. (9.) 64 01:12:30 25:55 (55%) 64 92–93. (23.)
4 st 25. 4. Modřany 64 109–110. (29.)
5 čt 3. 5. Mníšek 64 132–134. (32.)
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 64 159–161. (34.)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 64 166–169. (36.)
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 64 179–182. (36.)
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 64 195–197. (38.)
10 út 12. 6. Káraný 36. 65 01:21:51 26:46 (48%) 129 101. (26.)
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 129 102. (26.)
12 st 8. 8. Řepy 129 104. (26.)
13 st 5. 9. Klánovice 129 108. (27.)
14 st 12. 9. Chabry 129 114. (29.)
15 st 19. 9. Hostivař 59. (18.) 42 01:22:30 35:42 (76%) 171 97. (26.)
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 171 100. (26.)
17 st 3. 10. Záběhlice 171 104. (27.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák 36. (3.) 15 01:36:04 45:01 (88%) 15 39. (6.)
2 st 27. 4. Hodkovičky 66. (14.) 1 01:03:50 23:13 (57%) 16 56. (8.)
3 st 4. 5. Březová 16 71. (12.)
4 st 11. 5. Počernice 16 84. (19.)
5 st 18. 5. Ladronka 16 98. (20.)
6 čt 26. 5. Motol 16 106. (20.)
7 st 1. 6. Komořany 16 115. (22.)
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 16 123. (27.)
9 út 14. 6. Kladno 16 134. (27.)
10 st 27. 7. Hrdlořezy 16 141. (29.)
11 st 14. 9. Chabry 16 144. (30.)
12 st 21. 9. Klánovice 16 147. (31.)
13 st 28. 9. Chodov 16 159. (37.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav
4 st 19. 5. Ladronka
5 čt 10. 6. Kamýk
6 út 15. 6. Kejkol
7 út 22. 6. Lhotka 47. 4 01:12:03 32:29 (82%) 4 129–130. (27.)
8 st 18. 8. Juliána 4 140–141. (30.)
9 st 25. 8. Hanspaulka 4 146–147. (31.)
10 st 1. 9. Jezírko 4 152–153. (32.)
11 út 7. 9. Hostivař 53. 1 00:25:48 -16:19 (-38%) 5 162. (37.)
12 út 14. 9. Valy 5 162. (37.)
13 st 22. 9. Prokopáč 5 176. (41.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák
2 st 24. 6. Ďábličák
3 st 15. 7. Halouny
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka)
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka)
6 st 2. 9. Hostivař
7 st 9. 9. Klánovice
8 st 16. 9. Káraný 27. 69 00:54:02 12:39 (30%) 69 74. (19.)