Muštelka

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2019 4 (15) 140 b 110. (24.)
2018 7 (18) 273 b 81. (19.)
2017 5 (14) 171 b 108. (25.)
2016 6 (15) 174 b 108. (23.)
2015 9 1 (20) 446 b 70. (14.)
2014 9 (14) 418 b 54. (13.)
Celkem 40 1 (96)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice 65. (15.) 36 01:11:48 34:07 (90%) 36 143. (32.)
5 čt 9. 5. Hostivař 76. (15.) 25 01:04:38 37:16 (136%) 61 123. (26.)
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 57. (8.) 44 01:27:46 47:49 (119%) 105 88. (20.)
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 105 94. (22.)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 105 99. (23.)
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 105 104. (24.)
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 66. (13.) 35 01:30:38 58:42 (183%) 140 97. (21.)
11 čt 20. 6. Sedlec 140 100. (22.)
12 čt 27. 6. Dubeč 140 101. (22.)
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 140 104. (23.)
14 čt 12. 9. Krčák 140 106. (23.)
15 čt 19. 9. Kolovraty 140 110. (24.)
16 čt 26. 9. Vítkov
17 út 1. 10. Ďáblice
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 69. 32 01:21:40 51:50 (173%) 32 72. (19.)
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 51. (13.) 50 00:56:42 29:42 (110%) 82 48. (12.)
3 čt 26. 4. Krčák 82 71. (16.)
4 čt 3. 5. Vysočany 67. (18.) 34 01:04:57 36:20 (126%) 116 62. (16.)
5 čt 10. 5. Horní Počernice 116 75. (19.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 116 82. (22.)
7 čt 24. 5. Děvín 116 92. (25.)
8 čt 31. 5. Struhařov 52. (9.) 49 02:08:09 69:16 (117%) 165 77. (17.)
9 čt 7. 6. Juliána 72. (19.) 29 01:58:23 71:54 (154%) 194 73. (17.)
10 čt 14. 6. Točná 194 77. (17.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 194 82. (18.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 66. (13.) 35 01:14:23 32:01 (75%) 229 77. (17.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 229 79. (17.)
14 čt 20. 9. Klánovice 57. (14.) 44 01:46:37 54:30 (104%) 273 75. (17.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 273 76. (17.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 273 76. (17.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 273 79. (19.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 273 81. (19.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák 70. (16.) 31 00:50:59 26:35 (108%) 31 109. (27.)
3 čt 18. 5. Horní Počernice 72. (19.) 29 01:05:10 35:29 (119%) 60 95. (18.)
4 čt 25. 5. Kosoř 60 110. (25.)
5 čt 1. 6. Točná 60 116. (26.)
6 čt 8. 6. Lipence 69. (20.) 32 01:16:46 42:15 (122%) 92 104. (24.)
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 71. (24.) 30 01:14:58 27:33 (58%) 122 98. (24.)
8 čt 22. 6. Zvole 122 99. (24.)
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 122 101. (24.)
10 čt 7. 9. Hostivice 122 103. (26.)
11 čt 14. 9. Hostivař 122 105. (27.)
12 čt 21. 9. Zátiší 122 108. (28.)
13 čt 5. 10. Dobeška 122 119. (31.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 52. (13.) 49 01:21:52 50:19 (159%) 171 108. (25.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 83. 18 01:22:25 49:54 (153%) 18 86. (21.)
2 čt 28. 4. Memoriál APM 72. (15.) 29 00:58:10 18:41 (47%) 47 84. (15.)
3 čt 5. 5. Bohnice 47 110. (20.)
4 čt 12. 5. Křeslice 47 124. (25.)
5 čt 19. 5. Novodvorská 47 135. (30.)
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 77. (21.) 24 01:10:05 32:47 (87%) 71 124. (28.)
7 čt 2. 6. Ďáblice 71 130. (30.)
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 87. (19.) 14 01:28:50 48:07 (118%) 85 128. (31.)
9 čt 16. 6. Valy 85 134. (31.)
10 út 21. 6. Čelákovice 47. (9.) 54 01:14:11 35:20 (90%) 139 108. (25.)
11 čt 8. 9. Štěrboholy 66. (19.) 35 01:20:50 40:16 (99%) 174 103. (23.)
12 čt 22. 9. Klíčov 174 103. (23.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 174 105. (23.)
14 st 5. 10. Malešice 174 105. (23.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 174 108. (23.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší
6 čt 21. 5. Memoriál APM 67. (14.) 34 01:51:24 55:54 (100%) 34 143. (37.)
7 čt 28. 5. Babický muničák 69. (15.) 32 01:38:44 56:44 (135%) 66 123. (28.)
8 čt 4. 6. Říčany 76. (15.) 25 01:14:12 41:39 (127%) 91 111. (24.)
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 91 116. (27.)
10 út 16. 6. Valy 91 122. (28.)
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště (pořadatel) 100 191 89. (18.)
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 35. (10.) 66 00:53:51 32:18 (149%) 257 78. (16.)
13 čt 3. 9. Uhříněves 61. (13.) 40 01:06:09 36:27 (122%) 297 76. (16.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 54. (13.) 47 01:34:25 32:28 (52%) 344 73. (17.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 68. (19.) 33 01:18:45 36:26 (86%) 377 72. (16.)
16 ne 20. 9. Krňany 64. (19.) 37 00:16:00 -20:09 (-56%) 414 65. (14.)
17 čt 24. 9. Šeberák 69. (15.) 32 01:11:08 41:10 (137%) 446 64. (13.)
18 st 30. 9. Motol 446 66. (13.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 446 68. (14.)
20 st 14. 10. Jižní město 446 70. (14.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 64. (17.) 37 00:58:59 30:45 (108%) 37 123. (28.)
6 čt 12. 6. Čelákovice 53. (10.) 48 01:52:01 69:11 (161%) 85 93. (21.)
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 85 96. (22.)
8 čt 26. 6. Hostavice 47. (11.) 54 01:32:26 42:53 (86%) 139 80. (18.)
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 61. 40 01:21:24 24:02 (41%) 179 72. (15.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 61. (15.) 40 00:20:44 05:35 (36%) 219 69. (14.)
11 čt 18. 9. Hostivař 62. 39 02:06:38 82:25 (186%) 258 65. (14.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 50. (10.) 51 01:36:15 51:43 (116%) 309 62. (14.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 54. (12.) 47 02:03:08 74:20 (152%) 356 58. (14.)
14 čt 16. 10. Klánovice 39. 62 01:29:18 51:53 (138%) 418 54. (13.)