Myrek

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 11 (12) 793 b 12.
2018 14 (18) 1262 b 10.
2017 12 (14) 1018 b 11.
2016 14 (15) 1035 b 12.
2015 19 (20) 1473 b 12.
2014 7 (14) 530 b 42.
2013 5 (14) 382 b 57.
2012 4 (17) 304 b 76.
2011 3 (13) 104 b 51.
2010 3 (13) 113 b 43.
Celkem 92 0 (150)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 15. 86 00:54:08 11:02 (25%) 86 35–36.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 8. 93 00:58:40 08:52 (17%) 179 12.
4 st 1. 5. Čelákovice 20. 81 00:45:21 07:40 (20%) 260 12.
5 čt 9. 5. Hostivař 13. 88 00:33:54 06:32 (23%) 348 10.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 19. 82 00:49:32 09:35 (23%) 349 12.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 17. 84 01:00:19 10:06 (20%) 433 13.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 10. 91 00:55:10 11:03 (25%) 524 12.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 12. 89 01:22:41 19:00 (29%) 613 12.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 13. 88 00:42:42 10:46 (33%) 701 12.
11 čt 20. 6. Sedlec 27. 74 01:23:58 34:32 (69%) 701 12.
12 čt 27. 6. Dubeč 9. 92 00:54:40 07:54 (16%) 793 12.
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Krčák
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 út 1. 10. Ďáblice
18 čt 10. 10. Noční sprint
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 13. 88 00:38:08 08:18 (27%) 88 16.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 88 40.
3 čt 26. 4. Krčák 16. 85 00:55:10 12:10 (28%) 173 27.
4 čt 3. 5. Vysočany 12. 89 00:34:17 05:40 (19%) 262 18.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 8. 93 00:40:50 05:30 (15%) 355 11.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 21. 80 00:56:12 11:12 (24%) 435 13.
7 čt 24. 5. Děvín 17. 84 01:02:21 14:26 (30%) 519 12.
8 čt 31. 5. Struhařov 7. 94 01:05:02 06:09 (10%) 533 12.
9 čt 7. 6. Juliána 7. 94 00:53:07 06:38 (14%) 627 10.
10 čt 14. 6. Točná 707 10.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 9. 92 01:17:55 15:31 (24%) 799 10.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 799 15.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 5. 96 01:19:50 15:10 (23%) 895 14.
14 čt 20. 9. Klánovice 8. 93 00:59:27 07:20 (14%) 988 12.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 10. 91 00:37:15 03:45 (11%) 1079 9.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 11. 90 00:20:31 03:57 (23%) 1169 9.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 8. 93 05:55:33 81:38 (29%) 1262 9.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 1262 10.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 14. 87 00:45:40 08:51 (24%) 87 15.
2 čt 11. 5. Čimičák 11. 90 00:30:07 05:43 (23%) 177 8.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 12. 89 00:36:03 06:22 (21%) 266 6.
4 čt 25. 5. Kosoř 11. 90 01:18:41 12:45 (19%) 356 5.
5 čt 1. 6. Točná 7. 94 01:09:10 10:11 (17%) 363 8.
6 čt 8. 6. Lipence 21. 80 00:43:47 09:16 (26%) 450 8.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 6. 95 00:54:42 07:17 (15%) 545 5.
8 čt 22. 6. Zvole 22. 79 01:09:11 21:56 (46%) 545 8.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 625 7.
10 čt 7. 9. Hostivice 24. 77 00:42:59 11:03 (34%) 704 7.
11 čt 14. 9. Hostivař 781 8.
12 čt 21. 9. Zátiší 26. 75 01:01:22 19:45 (47%) 856 10.
13 čt 5. 10. Dobeška 13. 88 00:29:32 04:26 (17%) 944 9.
14 čt 12. 10. Ořechovka 27. 74 00:48:53 17:20 (54%) 1018 11.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 21. 80 00:41:00 08:29 (26%) 80 24.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 9. 92 00:48:42 09:13 (23%) 172 13.
3 čt 5. 5. Bohnice 13. 88 01:05:45 13:44 (26%) 260 10.
4 čt 12. 5. Křeslice 28. 73 00:45:29 12:07 (36%) 333 10.
5 čt 19. 5. Novodvorská 25. 76 00:35:42 09:25 (35%) 336 15.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 18. 83 00:48:42 11:24 (30%) 419 13.
7 čt 2. 6. Ďáblice 13. 88 00:39:20 08:06 (25%) 507 11.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 11. 90 00:51:02 10:19 (25%) 521 12.
9 čt 16. 6. Valy 13. 88 01:03:38 15:22 (31%) 609 11.
10 út 21. 6. Čelákovice 13. 88 00:49:54 11:03 (28%) 697 10.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 18. 83 00:51:55 11:21 (27%) 780 11.
12 čt 22. 9. Klíčov 16. 85 00:34:32 07:52 (29%) 865 9.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 941 9.
14 st 5. 10. Malešice 17. 84 00:34:51 10:06 (40%) 1025 9.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 15. 86 00:26:36 06:51 (34%) 1035 12.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 14. 87 00:54:27 11:31 (26%) 87 18.
2 čt 23. 4. Juliána 14. 87 00:44:54 08:10 (22%) 174 11.
3 st 29. 4. PrÚjezd 15. 86 00:53:35 09:40 (22%) 260 8.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 17. 84 00:48:49 09:37 (24%) 344 9.
5 čt 14. 5. Zátiší 7. 94 00:43:57 09:48 (28%) 354 11.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 69. 32 01:38:03 42:33 (76%) 438 10.
7 čt 28. 5. Babický muničák 12. 89 00:51:50 09:50 (23%) 527 9.
8 čt 4. 6. Říčany 24. 77 00:42:16 09:43 (29%) 527 11.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 10. 91 00:53:01 11:50 (28%) 618 10.
10 út 16. 6. Valy 23. 78 01:18:30 19:21 (32%) 696 10.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 13. 88 00:59:25 13:15 (28%) 784 10.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 861 10.
13 čt 3. 9. Uhříněves 15. 86 00:36:53 07:11 (24%) 947 10.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 11. 90 01:16:29 14:32 (23%) 1037 10.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 6. 95 00:49:55 07:36 (17%) 1055 9.
16 ne 20. 9. Krňany 12. 89 00:47:02 11:11 (31%) 1144 9.
17 čt 24. 9. Šeberák 22. 79 00:39:56 09:58 (33%) 1223 10.
18 st 30. 9. Motol 21. 80 01:26:56 29:08 (50%) 1303 12.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 14. 87 00:50:37 14:16 (39%) 1390 11.
20 st 14. 10. Jižní město 18. 83 00:35:00 10:46 (44%) 1473 12.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 9. 92 00:37:50 07:27 (24%) 92 12.
2 čt 15. 5. memoriál APM 48. 53 01:40:50 62:13 (161%) 145 23.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 145 43.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 14. 87 01:17:52 14:18 (22%) 232 26.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 15. 86 00:33:27 05:13 (18%) 318 17.
6 čt 12. 6. Čelákovice 19. 82 00:54:13 11:23 (26%) 400 16.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 7. 94 01:04:50 10:39 (19%) 494 14.
8 čt 26. 6. Hostavice 494 20.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 494 24.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 494 26.
11 čt 18. 9. Hostivař 494 34.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 494 38.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 65. 36 01:02:01 13:13 (27%) 530 37.
14 čt 16. 10. Klánovice 530 42.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 55. 46 46 57.
2 čt 18. 4. Milíčák 46 93–94.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 19. 82 01:19:31 18:45 (30%) 128 44.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 128 57.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 16. 85 00:46:20 08:55 (23%) 213 40.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 213 52.
7 čt 13. 6. Klánovice 213 57.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 213 63.
9 st 26. 6. Káraný 213 68.
10 čt 5. 9. Radotín 8. 93 00:40:00 -873:00 (-96%) 306 57.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 25. 76 01:21:03 35:08 (76%) 382 50.
12 čt 19. 9. Krčák 382 52.
13 st 25. 9. Čimice 382 54.
14 čt 3. 10. Novodvorská 382 57.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 14. 87 87 18.
2 st 11. 4. Hlubočepy 87 44.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 87 62.
4 st 25. 4. Modřany 87 84.
5 čt 3. 5. Mníšek 87 96–97.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 87 113–114.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 87 120–121.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 7. 94 08:45:00 405:00 (337%) 181 62.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 73. 28 01:50:45 53:28 (93%) 209 60.
10 út 12. 6. Káraný 209 64.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 6. 95 00:41:50 03:31 (9%) 304 51.
12 st 8. 8. Řepy 304 53.
13 st 5. 9. Klánovice 304 64.
14 st 12. 9. Chabry 304 68.
15 st 19. 9. Hostivař 304 70.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 304 73.
17 st 3. 10. Záběhlice 304 76.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice
5 st 18. 5. Ladronka 35. 16 16 97.
6 čt 26. 5. Motol 2. 49 01:44:30 06:40 (6%) 65 41.
7 st 1. 6. Komořany 12. 39 01:45:30 22:36 (27%) 104 30.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 104 33.
9 út 14. 6. Kladno 104 36.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 104 41.
11 st 14. 9. Chabry 104 45.
12 st 21. 9. Klánovice 104 48.
13 st 28. 9. Chodov 104 51.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák 13. 38 00:51:48 06:06 (13%) 38 13.
2 st 28. 4. Říčany 38 30–31.
3 st 12. 5. Zbraslav 38 38–39.
4 st 19. 5. Ladronka 38 43–44.
5 čt 10. 6. Kamýk 38 50–51.
6 út 15. 6. Kejkol 38 55–57.
7 út 22. 6. Lhotka 38 61–63.
8 st 18. 8. Juliána 10. 32 02:26:05 36:30 (33%) 70 46.
9 st 25. 8. Hanspaulka 8. 43 00:36:00 04:38 (14%) 113 38.
10 st 1. 9. Jezírko 113 38.
11 út 7. 9. Hostivař 113 40.
12 út 14. 9. Valy 113 41.
13 st 22. 9. Prokopáč 113 43.