Needy

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 3 (12) 300 b 60.
2018 1 (18) 99 b 143.
2016 1 (15) 100 b 137.
2012 1 (17) 94 b 158.
Celkem 6 0 (62)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař 1. 100 00:27:22 100 80.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 100 90.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 1. 100 00:50:13 200 57.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 200 64.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 200 68.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 200 75.
11 čt 20. 6. Sedlec 1. 100 00:49:26 300 57.
12 čt 27. 6. Dubeč 300 60.
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Ďáblice
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 čt 3. 10. volný termín
18 čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně
7 čt 24. 5. Děvín
8 čt 31. 5. Struhařov
9 čt 7. 6. Juliána 2. 99 00:46:42 00:13 (0%) 99 108.
10 čt 14. 6. Točná 99 115.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 99 119.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 99 129.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 99 133.
14 čt 20. 9. Klánovice 99 137.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 99 139.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 99 142.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 99 142.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 99 143.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 1. 100 00:37:18 100 93.
7 čt 2. 6. Ďáblice 100 103.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 100 111.
9 čt 16. 6. Valy 100 116.
10 út 21. 6. Čelákovice 100 121.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 100 125.
12 čt 22. 9. Klíčov 100 125.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 100 130.
14 st 5. 10. Malešice 100 136.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 100 137.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 7. 94 00:27:27 02:18 (9%) 94 97–98.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 94 105–106.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 94 111–112.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 94 118–120.
10 út 12. 6. Káraný 94 123–124.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 94 129.
12 st 8. 8. Řepy 94 132.
13 st 5. 9. Klánovice 94 140.
14 st 12. 9. Chabry 94 145.
15 st 19. 9. Hostivař 94 149.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 94 154.
17 st 3. 10. Záběhlice 94 158.