Nikolas Domín

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 1 (2) 95 b 27.
2018 1 (18) 90 b 154–156.
2017 3 (14) 225 b 90.
2016 4 (15) 314 b 74.
Celkem 9 0 (49)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 6. 95 00:47:20 04:14 (9%) 95 27.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Hostivice-Chýně
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Levý Hradec
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
čt 12. 9. Kolovraty
čt 3. 10. Dobeška
čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně
7 čt 24. 5. Děvín
8 čt 31. 5. Struhařov
9 čt 7. 6. Juliána
10 čt 14. 6. Točná
11 čt 21. 6. Okrouhlo
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 11. 90 00:49:01 06:39 (15%) 90 138–139.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 90 142–143.
14 čt 20. 9. Klánovice 90 145–146.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 90 150–152.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 90 153–155.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 90 153–155.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 90 154–156.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák 16. 85 00:31:41 07:17 (29%) 85 48.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 85 66.
4 čt 25. 5. Kosoř 85 85.
5 čt 1. 6. Točná 85 98.
6 čt 8. 6. Lipence 85 105.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 85 109.
8 čt 22. 6. Zvole 85 111.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 85 113.
10 čt 7. 9. Hostivice 85 120–121.
11 čt 14. 9. Hostivař 85 126.
12 čt 21. 9. Zátiší 85 129.
13 čt 5. 10. Dobeška 11. 90 00:28:20 03:14 (12%) 175 103.
14 čt 12. 10. Ořechovka 51. 50 00:37:34 06:01 (19%) 225 90.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 20. 81 00:40:46 08:15 (25%) 81 23.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 14. 87 00:50:47 11:18 (28%) 168 15.
3 čt 5. 5. Bohnice 33. 68 01:15:59 23:58 (46%) 236 17.
4 čt 12. 5. Křeslice 236 29.
5 čt 19. 5. Novodvorská 236 34.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 236 54.
7 čt 2. 6. Ďáblice 23. 78 00:42:03 10:49 (34%) 314 42.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 314 47.
9 čt 16. 6. Valy 314 59.
10 út 21. 6. Čelákovice 314 61.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 314 62.
12 čt 22. 9. Klíčov 314 70.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 314 70.
14 st 5. 10. Malešice 314 72.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 314 74.