Obuch

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 12 (12) 859 b 4.
2018 15 (18) 1370 b 7.
2017 5 1 (14) 570 b 40.
2016 10 1 (15) 1049 b 10.
2015 16 2 (20) 1650 b 4.
2014 12 1 (14) 1159 b 3.
2013 8 4 (14) 1171 b 3.
2012 16 1 (17) 1611 b 1.
2011 12 (13) 511 b 3.
2010 10 (13) 397 b 8.
2009 1 (8) 55 b 86.
Celkem 117 10 (158)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 6. 95 01:15:36 04:26 (6%) 95 8.
2 čt 11. 4. Veleslavín 9. 92 00:48:39 05:33 (12%) 187 7.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 3. 98 00:51:50 02:02 (4%) 193 5.
4 st 1. 5. Čelákovice 75. 26 00:36:30 -2:49 (-4%) 285 6.
5 čt 9. 5. Hostivař 11. 90 00:33:03 05:41 (20%) 375 7.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 5. 96 00:42:11 02:14 (5%) 381 7.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 5. 96 00:55:53 05:40 (11%) 477 7.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 2. 99 00:48:52 04:45 (10%) 576 6.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 3. 98 01:11:07 07:26 (11%) 674 4.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 10. 91 00:40:23 08:27 (26%) 765 6.
11 čt 20. 6. Sedlec 7. 94 01:01:03 11:37 (23%) 768 4.
12 čt 27. 6. Dubeč 12. 89 00:55:26 08:40 (18%) 859 4.
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Krčák
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 út 1. 10. Ďáblice
18 čt 10. 10. Noční sprint
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 10. 91 00:37:24 07:34 (25%) 91 13.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 2. 99 00:27:44 00:44 (2%) 190 6.
3 čt 26. 4. Krčák 6. 95 00:48:05 05:05 (11%) 285 3.
4 čt 3. 5. Vysočany 6. 95 00:32:19 03:42 (12%) 380 3.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 380 6.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 15. 86 00:52:36 07:36 (16%) 466 7.
7 čt 24. 5. Děvín 6. 95 00:53:31 05:36 (11%) 561 6.
8 čt 31. 5. Struhařov 25. 76 01:14:47 15:54 (27%) 561 7.
9 čt 7. 6. Juliána 9. 92 00:54:15 07:46 (16%) 653 6.
10 čt 14. 6. Točná 5. 96 01:02:20 07:35 (13%) 749 6.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 20. 81 01:28:56 26:32 (42%) 830 7.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 9. 92 00:46:49 04:27 (10%) 922 5.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 6. 95 01:20:00 15:20 (23%) 1017 6.
14 čt 20. 9. Klánovice 4. 97 00:56:16 04:09 (7%) 1114 5.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 1114 7.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 15. 86 00:21:31 04:57 (29%) 1200 7.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 1276 7.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 7. 94 00:30:50 04:32 (17%) 1370 7.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 6. 95 00:40:09 03:20 (9%) 95 7.
2 čt 11. 5. Čimičák 95 39.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 95 60.
4 čt 25. 5. Kosoř 6. 95 01:14:42 08:46 (13%) 190 40.
5 čt 1. 6. Točná 11. 90 01:13:38 14:39 (24%) 280 25.
6 čt 8. 6. Lipence 280 32.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 280 41.
8 čt 22. 6. Zvole 4. 97 00:52:42 05:27 (11%) 377 31.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 377 37.
10 čt 7. 9. Hostivice 377 43.
11 čt 14. 9. Hostivař 377 49.
12 čt 21. 9. Zátiší (pořadatel) 100 477 42.
13 čt 5. 10. Dobeška 8. 93 00:27:35 02:29 (9%) 570 38.
14 čt 12. 10. Ořechovka 570 40.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM 5. 96 00:46:47 07:18 (18%) 96 49–50.
3 čt 5. 5. Bohnice 5. 96 01:00:10 08:09 (15%) 192 28.
4 čt 12. 5. Křeslice 4. 97 00:34:40 01:18 (3%) 289 16.
5 čt 19. 5. Novodvorská (pořadatel) 100 389 4.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 5. 96 00:43:40 06:22 (17%) 485 4.
7 čt 2. 6. Ďáblice 485 17.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 4. 97 00:48:03 07:20 (18%) 582 5.
9 čt 16. 6. Valy 582 13.
10 út 21. 6. Čelákovice 582 23.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 16. 85 00:51:07 10:33 (26%) 667 21.
12 čt 22. 9. Klíčov 4. 97 00:30:11 03:31 (13%) 764 17.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 4. 97 01:14:57 06:18 (9%) 861 15.
14 st 5. 10. Malešice 7. 94 00:29:46 05:01 (20%) 955 14.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 7. 94 00:25:10 05:25 (27%) 1049 10.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 4. 97 00:47:32 04:36 (10%) 97 8.
2 čt 23. 4. Juliána 5. 96 00:40:10 03:26 (9%) 193 4.
3 st 29. 4. PrÚjezd 193 25.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 4. 97 00:42:39 03:27 (8%) 290 15.
5 čt 14. 5. Zátiší (pořadatel) 100 390 4.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 8. 93 01:01:27 05:57 (10%) 483 4.
7 čt 28. 5. Babický muničák 3. 98 00:44:36 02:36 (6%) 581 4.
8 čt 4. 6. Říčany 4. 97 00:33:35 01:02 (3%) 585 4.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 4. 97 00:49:44 08:33 (20%) 682 4.
10 út 16. 6. Valy 7. 94 01:06:53 07:44 (13%) 776 4.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 4. 97 00:52:20 06:10 (13%) 873 4.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 966 4.
13 čt 3. 9. Uhříněves 4. 97 00:33:17 03:35 (12%) 1063 4.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 3. 98 01:06:07 04:10 (6%) 1161 4.
15 st 16. 9. Osamělá blecha (pořadatel) 100 1168 4.
16 ne 20. 9. Krňany 5. 96 00:41:07 05:16 (14%) 1264 4.
17 čt 24. 9. Šeberák 5. 96 00:34:44 04:46 (15%) 1360 4.
18 st 30. 9. Motol 3. 98 01:06:23 08:35 (14%) 1458 4.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 2. 99 00:39:37 03:16 (8%) 1557 4.
20 st 14. 10. Jižní město 22. 79 00:35:55 11:41 (48%) 1650 4.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 68. 33 01:02:03 31:40 (104%) 33 71.
2 čt 15. 5. memoriál APM 1. 100 00:38:37 133 24.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle (pořadatel) 100 233 17.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 8. 93 01:13:54 10:20 (16%) 326 14.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 10. 91 00:31:56 03:42 (13%) 384 4.
6 čt 12. 6. Čelákovice 3. 98 00:43:29 00:39 (1%) 482 4.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 515 12.
8 čt 26. 6. Hostavice 2. 99 00:51:02 01:29 (2%) 614 10.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 4. 97 01:07:45 10:23 (18%) 711 8.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 4. 97 00:17:09 02:00 (13%) 775 4.
11 čt 18. 9. Hostivař 8. 93 00:54:45 10:32 (23%) 868 4.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 6. 95 00:49:20 04:48 (10%) 963 4.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 2. 99 00:50:04 01:16 (2%) 1062 4.
14 čt 16. 10. Klánovice 4. 97 00:43:25 06:00 (16%) 1159 3.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami (pořadatel) 100 100 1–3.
2 čt 18. 4. Milíčák 3. 98 00:34:08 01:27 (4%) 198 2.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle (pořadatel) 100 298 2.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 4. 97 14:50:00 366:00 (69%) 395 2.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 2. 99 00:38:55 01:30 (4%) 397 2.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 6. 95 00:31:40 03:00 (10%) 494 3.
7 čt 13. 6. Klánovice 2. 99 00:50:04 01:23 (2%) 593 2.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 688 3.
9 st 26. 6. Káraný 688 7.
10 čt 5. 9. Radotín 9. 92 00:45:00 -868:00 (-96%) 780 3.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 10. 91 01:01:31 15:36 (33%) 871 3.
12 čt 19. 9. Krčák 1. 100 00:41:36 971 3.
13 st 25. 9. Čimice (pořadatel) 100 1071 3.
14 čt 3. 10. Novodvorská (pořadatel) 100 1171 3.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 3. 98 98 7.
2 st 11. 4. Hlubočepy 8. 93 00:56:00 04:50 (9%) 191 2.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 12. 89 00:54:55 08:20 (17%) 280 3.
4 st 25. 4. Modřany (pořadatel) 100 380 2.
5 čt 3. 5. Mníšek 4. 97 477 1.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 18. 83 00:28:52 03:43 (14%) 560 1.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 2. 99 00:47:00 00:59 (2%) 659 1.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 4. 97 07:17:00 317:00 (264%) 756 1.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 3. 98 01:02:02 04:45 (8%) 854 1.
10 út 12. 6. Káraný 2. 99 00:56:10 01:05 (1%) 953 1.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 9. 92 00:43:14 04:55 (12%) 1045 1.
12 st 8. 8. Řepy 5. 96 00:25:15 02:09 (9%) 1141 1.
13 st 5. 9. Klánovice 8. 93 01:18:19 09:17 (13%) 1234 1.
14 st 12. 9. Chabry 1. 100 01:21:12 1334 1.
15 st 19. 9. Hostivař 4. 97 00:51:18 04:30 (9%) 1431 1.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 8. 93 00:50:15 04:14 (9%) 1524 1.
17 st 3. 10. Záběhlice 14. 87 00:26:23 05:24 (25%) 1611 1.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák 16. 35 01:07:04 16:01 (31%) 35 19.
2 st 27. 4. Hodkovičky 25. 26 00:56:26 15:49 (38%) 61 15.
3 st 4. 5. Březová 11. 40 01:05:00 15:00 (30%) 101 8.
4 st 11. 5. Počernice 12. 39 01:05:08 12:39 (24%) 140 7.
5 st 18. 5. Ladronka 11. 40 180 8.
6 čt 26. 5. Motol 180 12.
7 st 1. 6. Komořany 3. 48 01:36:29 13:35 (16%) 228 10.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 5. 46 06:54:00 223:00 (116%) 274 9.
9 út 14. 6. Kladno 4. 47 01:31:46 04:08 (4%) 321 6.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 2. 49 00:54:16 01:38 (3%) 370 4.
11 st 14. 9. Chabry 5. 46 01:25:50 00:21 (0%) 416 4.
12 st 21. 9. Klánovice 3. 48 00:54:40 01:16 (2%) 464 3.
13 st 28. 9. Chodov 4. 47 00:15:00 00:22 (2%) 511 3.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák 16. 35 00:53:40 07:58 (17%) 35 16.
2 st 28. 4. Říčany 35 35–36.
3 st 12. 5. Zbraslav 4. 47 01:15:24 07:51 (11%) 82 14.
4 st 19. 5. Ladronka 82 20.
5 čt 10. 6. Kamýk 12. 39 00:36:39 08:12 (28%) 121 14.
6 út 15. 6. Kejkol 5. 46 01:05:41 08:04 (14%) 167 9.
7 út 22. 6. Lhotka 32. 19 00:56:45 17:11 (43%) 186 11.
8 st 18. 8. Juliána 6. 40 02:03:07 13:32 (12%) 226 10.
9 st 25. 8. Hanspaulka 226 12.
10 st 1. 9. Jezírko 12. 39 01:13:57 14:17 (23%) 265 11.
11 út 7. 9. Hostivař 13. 38 00:52:50 11:21 (27%) 303 10.
12 út 14. 9. Valy 3. 48 01:03:28 03:53 (6%) 351 9.
13 st 22. 9. Prokopáč 5. 46 01:06:19 06:27 (10%) 397 8.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák
2 st 24. 6. Ďábličák
3 st 15. 7. Halouny 18. 55 02:12:32 41:23 (45%) 55 51.
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 55 54.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 55 64.
6 st 2. 9. Hostivař 55 70.
7 st 9. 9. Klánovice 55 73.
8 st 16. 9. Káraný 55 86.