Ondra Pospíšil

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 1 (2) 96 b 26.
2018 5 (18) 398 b 59.
2017 3 (14) 276 b 75.
2016 4 (15) 282 b 78.
2015 3 (20) 240 b 96.
2014 5 (14) 341 b 63.
2013 4 (14) 349 b 65.
2012 3 (17) 169 b 106.
Celkem 28 0 (114)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 5. 96 00:47:09 04:03 (9%) 96 26.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Hostivice-Chýně
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Levý Hradec
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
čt 12. 9. Kolovraty
čt 3. 10. Dobeška
čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 23. 78 00:42:20 12:30 (41%) 78 26.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 39. 62 00:35:26 08:26 (31%) 140 16.
3 čt 26. 4. Krčák 21. 80 00:58:05 15:05 (35%) 220 8.
4 čt 3. 5. Vysočany 220 28.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 220 41.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 14. 87 00:52:34 07:34 (16%) 307 30.
7 čt 24. 5. Děvín 307 36.
8 čt 31. 5. Struhařov 307 42.
9 čt 7. 6. Juliána 307 50.
10 čt 14. 6. Točná 307 60.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 307 61.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 10. 91 00:47:41 05:19 (12%) 398 51.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 398 53.
14 čt 20. 9. Klánovice 398 55.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 398 56.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 398 57.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 398 58.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 398 59.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice
4 čt 25. 5. Kosoř
5 čt 1. 6. Točná
6 čt 8. 6. Lipence
7 čt 15. 6. Horní Jirčany
8 čt 22. 6. Zvole
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky
10 čt 7. 9. Hostivice 14. 87 00:40:53 08:57 (28%) 87 119.
11 čt 14. 9. Hostivař 87 125.
12 čt 21. 9. Zátiší 87 128.
13 čt 5. 10. Dobeška 10. 91 00:28:18 03:12 (12%) 178 102.
14 čt 12. 10. Ořechovka 3. 98 00:34:53 03:20 (10%) 276 75.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice 32. 69 01:15:20 23:19 (44%) 69 87.
4 čt 12. 5. Křeslice 31. 70 00:46:35 13:13 (39%) 139 64.
5 čt 19. 5. Novodvorská 139 78.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 139 81.
7 čt 2. 6. Ďáblice 42. 59 00:49:38 18:24 (58%) 198 63.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 17. 84 00:54:47 14:04 (34%) 282 53.
9 čt 16. 6. Valy 282 61.
10 út 21. 6. Čelákovice 282 62.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 282 66.
12 čt 22. 9. Klíčov 282 74.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 282 77.
14 st 5. 10. Malešice 282 78.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 282 78.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána 22. 79 00:46:32 09:48 (26%) 79 58.
3 st 29. 4. PrÚjezd 79 79.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 79 95–96.
5 čt 14. 5. Zátiší 21. 80 00:48:59 14:50 (43%) 159 64.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 159 72.
7 čt 28. 5. Babický muničák 159 82.
8 čt 4. 6. Říčany 20. 81 00:41:46 09:13 (28%) 240 66.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 240 72.
10 út 16. 6. Valy 240 77.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 240 80.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 240 81.
13 čt 3. 9. Uhříněves 240 84.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 240 86.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 240 90.
16 ne 20. 9. Krňany 240 93.
17 čt 24. 9. Šeberák 240 93.
18 st 30. 9. Motol 240 94.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 240 95.
20 st 14. 10. Jižní město 240 96.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 13. 88 00:38:55 08:32 (28%) 88 16.
2 čt 15. 5. memoriál APM 12. 89 00:49:36 10:59 (28%) 177 10.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 54. 47 01:22:58 30:22 (57%) 224 19.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 224 29.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 224 40.
6 čt 12. 6. Čelákovice 224 51.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 224 55.
8 čt 26. 6. Hostavice 224 57.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 224 61.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 224 66.
11 čt 18. 9. Hostivař 224 71.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 16. 85 00:57:40 13:08 (29%) 309 61.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 69. 32 341 61.
14 čt 16. 10. Klánovice 341 63.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 13. 88 00:45:12 07:47 (20%) 88 89.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 88 99.
7 čt 13. 6. Klánovice 88 108.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 88 114.
9 st 26. 6. Káraný 88 117.
10 čt 5. 9. Radotín 88 123.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 14. 87 01:06:20 20:25 (44%) 175 91.
12 čt 19. 9. Krčák 13. 88 00:48:44 07:08 (17%) 263 70.
13 st 25. 9. Čimice 15. 86 349 61.
14 čt 3. 10. Novodvorská 349 65.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 52. 49 49 56.
2 st 11. 4. Hlubočepy 49 90–91.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 49 112–114.
4 st 25. 4. Modřany 49 129–131.
5 čt 3. 5. Mníšek 49 159–161.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 49 195–197.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 49 202–204.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 49 216–218.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 49 230–232.
10 út 12. 6. Káraný 49 234–237.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 49 239–242.
12 st 8. 8. Řepy 49 246–249.
13 st 5. 9. Klánovice 49 259–263.
14 st 12. 9. Chabry 49 264–268.
15 st 19. 9. Hostivař 49 268–272.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 11. 90 00:53:10 07:09 (15%) 139 120.
17 st 3. 10. Záběhlice 71. 30 07:17:00 416:01 (1982%) 169 106.