Ondřej Buchtík

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2018 1 (18) 95 b 147–148.
2016 2 (15) 161 b 111.
2015 4 (20) 205 b 110.
2014 3 (14) 182 b 93.
2013 2 (14) 138 b 114.
2012 3 (17) 134 b 123.
2011 3 (13) 43 b 93.
2009 2 (8) 39 b 92.
Celkem 20 0 (119)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 6. 95 00:33:47 06:47 (25%) 95 29–30.
3 čt 26. 4. Krčák 95 56.
4 čt 3. 5. Vysočany 95 75.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 95 87.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 95 92.
7 čt 24. 5. Děvín 95 100.
8 čt 31. 5. Struhařov 95 104.
9 čt 7. 6. Juliána 95 112.
10 čt 14. 6. Točná 95 120–121.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 95 123–124.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 95 134–135.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 95 137–138.
14 čt 20. 9. Klánovice 95 140–141.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 95 143–144.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 95 146–147.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 95 146–147.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 95 147–148.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj
7 čt 2. 6. Ďáblice
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 35. 66 01:02:50 22:07 (54%) 66 148.
9 čt 16. 6. Valy 66 151.
10 út 21. 6. Čelákovice 66 155.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 66 159.
12 čt 22. 9. Klíčov 66 162.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 6. 95 01:19:57 11:18 (16%) 161 108.
14 st 5. 10. Malešice 161 108.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 161 111.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána 44. 57 00:54:40 17:56 (48%) 57 75–76.
3 st 29. 4. PrÚjezd 57 97–98.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 57 108–109.
5 čt 14. 5. Zátiší 25. 76 00:51:02 16:53 (49%) 133 78.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 30. 71 01:13:19 17:49 (32%) 204 59.
7 čt 28. 5. Babický muničák 204 63.
8 čt 4. 6. Říčany 204 75.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 84. 1 205 83.
10 út 16. 6. Valy 205 86.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 205 87.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 205 89.
13 čt 3. 9. Uhříněves 205 93.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 205 95.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 205 98.
16 ne 20. 9. Krňany 205 102.
17 čt 24. 9. Šeberák 205 105.
18 st 30. 9. Motol 205 107.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 205 108.
20 st 14. 10. Jižní město 205 110.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 44. 57 00:46:20 15:57 (52%) 57 47–48.
2 čt 15. 5. memoriál APM 57 75–76.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 58. 43 01:26:09 33:33 (63%) 100 60.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 100 66.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 100 75.
6 čt 12. 6. Čelákovice 100 80.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 100 85.
8 čt 26. 6. Hostavice 100 90.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 19. 82 01:23:44 26:22 (45%) 100 97.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 182 80.
11 čt 18. 9. Hostivař 182 82.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 182 84.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 182 88.
14 čt 16. 10. Klánovice 182 93.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov)
6 čt 6. 6. Zdiměřice
7 čt 13. 6. Klánovice
8 čt 20. 6. Kavčí Hory
9 st 26. 6. Káraný
10 čt 5. 9. Radotín
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy
12 čt 19. 9. Krčák
13 st 25. 9. Čimice 27. 74 74 156.
14 čt 3. 10. Novodvorská 37. 64 00:45:52 18:17 (66%) 138 114.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 62. 39 39 66.
2 st 11. 4. Hlubočepy 39 100.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 39 123–124.
4 st 25. 4. Modřany 39 144–145.
5 čt 3. 5. Mníšek 39 176–177.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 39 214–215.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 39 220–221.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 73. 28 17:15:00 915:00 (762%) 67 174.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 67 190.
10 út 12. 6. Káraný 67 191.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 67 198.
12 st 8. 8. Řepy 67 203.
13 st 5. 9. Klánovice 34. 67 01:32:27 23:25 (33%) 134 105.
14 st 12. 9. Chabry 134 111.
15 st 19. 9. Hostivař 134 115.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 134 122.
17 st 3. 10. Záběhlice 134 123.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice 48. 3 01:10:30 18:01 (34%) 3 99.
5 st 18. 5. Ladronka 39. 12 15 99.
6 čt 26. 5. Motol 15 108.
7 st 1. 6. Komořany 15 116.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 15 124.
9 út 14. 6. Kladno 15 135.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 23. 28 01:12:57 20:19 (38%) 43 77.
11 st 14. 9. Chabry 43 83.
12 st 21. 9. Klánovice 43 89.
13 st 28. 9. Chodov 43 93.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák
2 st 24. 6. Ďábličák
3 st 15. 7. Halouny
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 38. 12 00:56:15 24:12 (75%) 12 78.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 31. 27 00:45:03 14:06 (45%) 39 70.
6 st 2. 9. Hostivař 39 76.
7 st 9. 9. Klánovice 39 79.
8 st 16. 9. Káraný 39 92.